Lekarze Lublin

lekarz Małgorzata Sowińska

Sierpińskiego 99
20-448 Lublin

Pani doktor ma dużą wiedzę oraz niezwykłą intuicję. Diagnozy w 100% potwierdzają się w badaniach laboratoryjnych. Moje dzieciaki ją uwielbiają do tego stopnia że symulują chorobę aby tylko pójść do Pani Doktor. Poza tym kobieta z klasą.

lekarz Urszula Łukasik

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Lekarz z powołania.Wykonała mi na wizycie komputerowe badanie wzroku,postawiła od razu diagnozę i przepisała receptę na odpowiednie okulary.

Paweł Bieliński

ul chmielna lublin
Lublin

dr bieliński jest świetnym lekarzem. jest uprzejmy, miły, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, tłumaczy choroby i metodę leczenia.lekarz z powołania godny polecenia:)

mgr Cezary Łuckiewicz

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Jeśli chodzi o leczenie zespołu bolesnego barku, to jest to cudotwórca!

dr Jaroslaw Merkisz

Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Wspaniały lekarz, cierpliwy i serdeczny.polecam.

lekarz Wanda Resztak-Tomczyk

stomatologia ogólna
Jana Sawy 5/15
Lublin

trafiłem w końcu na panią stomatolog,do której na kolejne wizyty chodzę bez drżenia serca i bez jakichkolwiek stresów.Zaczęło się od protez a raczej ich przystosowania do dziąseł i podniebienia tak aby dyskomfort z racji obcego ciała w jamie ustnej był minimalny.Wszystkie moje obawy okazały się płonne i czasami nawet zapominam o tych protezach.Zaznaczam,że całość usługi wykonana była na koszt NFZ ale jej jakość jest nawet lepsza od podobnych wykonywanych prywatnie.Stwierdzili ...
Zycze wszystkim szpitalom,przychodniom,takiego lekarza.Takiego,- czyli kompetentnego,zyczliwego,ludzkiego i z wielkim oddaniem i zainteresowaniem sie pacientem,czlowiekiem.Mlody czlowiek a tyle serca i dobroci.Oby takich ludzi, lekarzy wiecej.

lek. dent. Iwona Antoniak

Walecznych 4 lok. 130
20-127 Lublin

Mężczyzna w średnim wieku taki jak ja w zyciu spotkał wielu stomatologów i wydawałoby się ,że nic i nikt nie zrobi juz większego wrażenia. Myliłem się. Najlepsza dentystka moim zdaniem w Lublinie. Dokładna, precyzyjna i miła. Świetny kontakt podczas wizyt i przede wszystkim fachowość. Nie cierpię gabinetów dentystycznych ale wizyty u tej miłej pani polubiłem. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Leokadia Chróścik

Prywatny Gabinet Lekarski
Wesoła 1c
20-103 Lublin

Kompetentna, zdecydowana, dokładna, sprawna w pracy, jasno i przystępnie wyjaśnia problemy zębowo-protezowe, poświęca odpowiedni okres czasu na zabieg-nie pędzi z usługą.Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Basiak-Pastucha

Prywatny Gabinet Lekarski
Kunickiego 35
20-412 Lublin

Pani doktor dokładnie wszystko mi wyjaśniła. Interesuje się pacjentem. Jest miła i kompetentna. Polecam. Pełne zadowolenie. A co najważniejsze nie naciąga na kasę w przeciwieństwie do lekarki do której chodziłam i uciekłam.

lekarz Krzysztof Osiński

ulica Turkusowa 12/10
20-572 Lublin

Polecam 100% fachowiec z super podejściem. Takich ludzi jest niestety bardzo mało. Złożył mnie od ręki, że tak powiem :) mnie czyli połamańca: ręka wypadła mi z ramienia + popękania kości. Zrobił to szybko, idealnie, profesjonalnie. Jestem mu dozgonnie wdzięczny za obsługę i zapamiętam to do końca życia. Bardzo polecam tego lekarza, nie tylko za profesjonalizm, ale też i jak ktoś wcześniej napisał: super podejście do pacjenta, jak do człowieka, ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Piotr Skałecki

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Bardzo dobry specjalista . Doktor usunął laserowo żylaki . Zabieg odbył się bezbolesnie . Zaraz po zabiegu mogłam się poruszać o własnych nogach . Z całego serca polecam .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dorota Łyszczarz

Internista, Endokrynolog

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jolanta Kowalczyk-Bołtuć

Internista, Endokrynolog

ul. Emilii Plater 12
20-814 Lublin

Cudowna, profesjonalna, serdeczna i bardzo fachowa. Pani doktor oprócz chorób endokrynologicznych zajmuje się również chorobami współistniejącymi.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Jacek Furmaga

Chirurg ogólny, Transplantolog

Turkusowa 6/4
20-572 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Pan dr leczył mojego syna przez 6 lat.Bartek miał przeszczep nerki w Spsk nr 4 w Lublinie,po przeszczepie był pod opiekę Pana dr. Niestety mój syn zmarł 2,5roku temu, zachorował na czerniaka.Syn zawsze mówił że Pan dr tyle razy wybawił go z różnych opresji ale przyjdzie czas, że nie będzie mógł mu pomóc.Panie doktorze dziękuję za wszystko Maria Poszytek

lekarz Marek Iłżecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ŻAGIEL MED PRZYCHODNIE
ulica Zana 32/A
20-601 Lublin

Przyjechałem do Pana Doktora z drugiego końca Polski z dużym tętniakiem aorty brzusznej. W Szczecinie słyszałem, że trzeba czekać, bo nieciekawie usytuowany i operacja zbyt ryzykowna. A, Pan Doktor stwierdził , że tak duży tętniak to tykająca bomba i zaproponował natychmiastową operację. Polecam z całego Serca, bo to nie tylko wyjątkowy profesjonalista, odważny , kompetentny lekarz, świetny operator, ale też ciepły empatyczny człowiek. Lekarz z powołania, najlepszy z jakim miałem ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Elżbieta Lenart

Podstacja Czechów
Kompozytorów Polskich 8
20-848 Lublin

Wspaniały lekarz - opiekuńczy, słuchający pacjenta, kompetentny, dokładny - naprawdę mało jest teraz takich lekarzy - szczerze polecam.

lekarz Alina Wesołowska-Przystupa

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor. Konkretne wskazówki, rzeczowo i na temat. Ze spokojem sumienia polecam 😁
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Adam Członka

Żagiel Med - Szpital
Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

Zdecydowanie polecam. Jeden z 2 najlepszych ortopedów z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Realizował operację kolana mojej Mamy i myślę, że zrobił absolutnie wszystko, co można było w tym przypadku zrobić. Mama 3 tygodnie po operacji czuje się bardzo dobrze i już ma zdecydowaną poprawę, a lekarze, u których byliśmy poprzednio, nawet nie chcieli operować, ponieważ uznali, że nie są w stanie w tym przypadku pomóc. W kontakcie osobistym Pan ...
Opinia dodana przez: Krzysztof