Lekarze Lublin

lekarz Marzena Janik

Internista, Kardiolog

ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna osoba. Szybka diagnoza, konretne leczenie. Jako lekarz rodzinny bardzo dobry. Pozdrawiam Lila

lekarz Artur Gładysz

Lublin

Dokładnie odczytuje opisy zdjęć RTG. Szkoda tylko, że w Luxmedzie nie wykonuje zabiegów chirurgicznych, ale kieruje do szpitala na przykład PSK1 gdzie również pracuje. Dla pacjentów jest serdeczny i pomocny. Polecam.

dr n. med. Michał Goniewicz

Lublin

Trafiłam do Pana Doktora zupełnie przez przypadek, gdyż miałam dość poważne problemy. Lekarz przyjął mnie bardzo serdecznie i w sposób życzliwy. Dokładnie zbadał i zlecił wiele badań a także zdiagnozował prawidłowo mój stan. Efekty leczenia widoczne już były po pierwszej wizycie. Polecam
Moja babcia leczy się u dr Łakomskiego już od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowolone z efektów. Babcia czuje się o wiele lepiej, ciśnienie się unormowało i wszystko jest w najlepszym porządku.

lekarz Małgorzata Staszyc-Orzelska

Radiolog

ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Ma bardzo duże doświadczenie, do tego jest miła , delikatna, uśmiechnięta , wykonuje usg profesjonalnie, moi lekarze sa bardzo zadowoleni ze sposobu opisywania, są bardzo czytelne, robiłem usg jamy i węzłów chłonnych , zajomym , ktorzy z mojego polecenia byli, tez sa bardzo zadowoleni.
Pani doktor prowadziła mnie bardzo profesjonalnie, miałam chłoniaka , ktorego szybko wykryła, proponowała odpowiednie badania ,bez naciągania, pomogła uporać się z problemem , jest miła i sympatyczna, pomogło mi to w walce z chorobą, jestem pod jej kontrola , polecam.

dr n. med. Małgorzata Pietraś-Trzpiel

Provita
Chodźki 13 lok. 7
20-093 Lublin

Wiedza i Profesionalizm pani Dr - .M -P - T . Osobowośc nie spotykana w tym zawodzie. Polecam w 100% . Wszystkim - Wypłoszom - Zaleknionym Niedowiarkom i Sceptykom . Wiem co piszę ,kilku zabieguw doświadczyłem na sobie.
Opinia dodana przez: Stanley.

lekarz Włodzimierz Zmysłowski

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Super lekarz i wspaniały człowiek. Podejście z sercem i zaangażowaniem zarówno do małego pacjenta jak i wystraszonego rodzica. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Łukasz Matuszewski

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Mieliśmy szczęście trafić pod wyjątkowe skrzydła Pana Profesora. Zaopiekował się nami niezwykle troskliwie i wnikliwie, wykazując od początku do końca ogromny profesjonalizm, życzliwość i empatię. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego, przepełnionego misją pracy lekarza - nie do przecenienia są umiejętności Pana Profesora, jego doświadczenie i wspierające podejście do pacjenta i rodziców. Nasz 12 letni syn został zoperowany przez Profesora z najwyższą starannością, co daje mu szansę na powrót do ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Eugeniusz Jarzębowski

ulica Kraszewskiego 2
20-431 Lublin

Dr Jarzębowski jest moim lekarzem od wielu lat. Uprzejmy, miły, delikatny, cierpliwy. Cudowny lekarz. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Małgorzta

lekarz Dariusz Zwolski

Głębocka
20-612 Lublin

Witam Powiem tak, dziewczyny Dr n. med. Dariusz Zwolski to specjalista ginekologii w I Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie, jeśli wybieracie się do ginekologa to tylko do Pana Doktora, wiem co mówię ponieważ niedawno byłam jego pacjentką i takiej opieki ze strony lekarza i położnych nie ma nigdzie, a byłam już w kilku szpitalach . Doktor Zwolski najpierw bada chorobę a potem ją leczy, a nie odwrotnie(z czym się niejednokrotnie ...
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Wojciech Maciąg

"Dentamed" Stomatologia Estetyczna
20-880 Lublin

Specjalista najwyższej klasy. Doktor z ogromnym spokojem, kulturą, cierpliwością i empatią. Przypadek z którym nikt nie wiedział jak pomóc Doktor Maciąg po prostu dostrzegł ukryty problem i wyleczył. Oby każdy pacjent miał taką opiekę u każdego doktora. Polecam i ręczę za najwyższą jakość leczenia i fachowość Doktora.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Eulalia Machowicz-Matejko

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Wspaniała lekarka z cudownym podejściem do pacjenta, z ogromną wiedzą, badania przeprowadzone kompleksowo, szczerze polecam 😁.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Magdalena Pomarańska

ul. Koncertowa 4a
20-866 Lublin

Bardzo rzeczowa i konkretna lekarz , duże wrażenie zrobiło na mnie patrzenie na pacjenta w skali global nie tylko nos ale Pani Doktor dostrzega tez , że coś jest wokół nosa. Brawo.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Daniel Domański

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Bardzo mila, przyjazna atmosfera, lekarz sam w sobie sympatyczny i z poczuciem humoru co dobrze wplywa na relacje z pacjentem. Mialam usuwaną osemke, strasznie sie balam a nie bylo czego bo nawet nie poczulam.

lekarz Michał Czechowski

Koncertowa filia nr 9
Koncertowa 4d
20-866 Lublin

Bardzo dobry lekarz. Sympatyczny i miły. Usg zrobione dokładnie. Pokazywał co widzi. Cierpliwie słucha i odpowiada na pytania. Z całego serca polecam i dziękuję za usg!
Opinia dodana przez: KateM

lekarz Jakub Litwiński

Szpital MSW
GRENADIERÓW 3
20-331 Lublin

Szczerze polecam doktora Litwińskiego, jest specjalistą w każdym calu. Po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego doszłam do siebie ekspresowo. Pan doktor interesuje się stanem zdrowia pacjenta. Bardzo uprzejmy i życzliwy człowiek, wszystko cierpliwie tłumaczy, przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem. Jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy u jakich byłam.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Wojciech Legieć

Hematolog

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Zawsze miły i dyspozycyjny. Mogę się bez obaw kontaktować na komórkę w dzień i w nocy. Wszystko jasno wyjaśnia - nie boję się swojej choroby.

lekarz Stanisław Hetman

aleja Racławickie
Lublin

Wspaniały człowiek! bardzo kompetentny lekarz, uratował mnie przed amputacją palca u stopy. Naprawdę szczerze wszystkim polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Emanuel Kawa

CM Sanitas Sp. z o.o.
Cicha 10
20-076 Lublin

Bardz dobry lekarz godny polecenia kazdemu!