Lekarze Malbork

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

82-200 Malbork

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona

lekarz Andrzej Grochola

ul. Kazimierza Michałowskiego 32
82-200 Malbork

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bardzo dobry lekarz, wykazuje się wiedzą , empatią, nie olewa pacjentów, jest pomocny i profesjonalny. Polecam.

lek. dent. Zbigniew Michałek

Chirurg stomatolog

NZOZ M-Dent
Wybickiego 10/2
82-200 Malbork

Bezapelacyjnie njlepszy Chirurg w Malborku i okolicy. Jest to mój lekarz, do którego trafiłem wiele lat i bardzo mi pomógł.
Opinia dodana przez: Michał T.

lekarz Władysław Domieniecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Marii Konopnickiej 6

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Maciej Nikodemski

Lekarz medycyny ratunkowej

82-200 Malbork

Świetny lekarz, pełen empatii i zaangażowania. Poświęca pacjentowi uwagę w stu procentach. Rzeczowy, stara się wszystko wyjaśnić i odpowiada na wszystkie pytania. Człowiek z powołania.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Kamil Bury

82-200 Malbork

Profesjonalny lekarz,mlody i przystojny,jedyny lekarz ktory ma pojecie o leczeniu.Bardzo uprzejmy Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Dębicki

Malbork
82-200 Malbork

Jestem bardzo ciężką pacjentką panicznie boję dentysty bywałam u wielu stomatologów mało kto sobie ze mną radził Doktor Krzysztof swoim spokojem i profesjonalnym podejściem radzi sobie świetnie ponadto mój ząb okazał się w trakcie usuwania tak trudny że groził mi zabieg ale i z tym sobie doktor poradził no i nie bolało bardzo polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Marta Chrząstowska-Duda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALMED"
ulica Dworcowa 14
82-200 Malbork

Wspaniała Pani Doktor uratowała mi już kilka razy zęby .Niejednokrotnie przyjęła z bólem odrazu i pomogła .Polecam wszystkim .
Opinia dodana przez: Irena

lek. med. Anna Rynkiewicz

Almed Malbork
Dworcowa 2
82-200 Malbork

Ogólnie lekarz bez zastrzeżeń ale dzisiejsza sytuacja zmusila mnie do podzielenia sie z wami. Od wczoraj próbujemy dostac sie do Pani Rynkiewicz gdzie jest zapisana nasza 7 tygodniowa córeczka, ma problemy z oddychaniem i w nosidełku jest gorzej, dlatego zalezalo nam na umówionej godzinie, wczoraj nie było miejsc, każą dzwonić dzisiaj po 8. Dzwonimy 8:10 niema miejsc, ale prosze przyjechac miedzy 13-15. Dzwonimy o 14, przychodnia mowi ze pusto i ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Danuta Gutowska

indywidualna praktyka lekarska
malbork michalowskiego22
82-200 Malbork

Jestem ogromnie wdzięczna Pani dr GUTOWSKIEJ i całemu zespołowi oddziału pediatrycznego w Malborku. Córce zrobiono w szpitalu badania takie jakie szpital mógł. Niestety przed pojawieniem się tutaj przepisywano córce leki na podstawie objawów nie kierując na żadne badania. Nie mówiąc już ze z oddziału pediatrycznego w elblagu w ciągu 3 dni odesłano nas dwukrotnie z inf ze dzieci z taka choroba tu nie leczą! I po prostu nie zrobili NIC! ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Winiarski

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

NZOZ Winmed
Boczna 2
82-200 Malbork

Chciałabym bardzo podziękować dr Markowi Winiarskie mu za profesjonalne podejście do pacjenta dzięki dr wykryto migotanie przedsionków serca był 1 lekarzem który wykrył chorobę Jako lekarz jest bardzo nastawiony z empatia do pacjenta wyslucha nie ma chyba nigdzie takich lekarzy jak właśnie w Mederi Bardzo dziękujemy Nadmieniam ze leczymy sie długo i nigdzie byśmy nie przesli PAN dr Marek Winiarski zasługuje na największą. Pochwałę. Sz B
Opinia dodana przez: Barbarzyństwa

lekarz Adam Biernacki

82-200 Malbork

Leczę się u pana doktora od kilku lat i jestem pod wrażeniem jego otwartego umysłu i szerokiego zasobu wiedzy. Umie rozmawiać, jest otwarty nawet na rzadkie formy leczenia, liczy się dla niego poprawa stanu zdrowia pacjenta. Przy tym jest wyrozumiałym i spokojnym człowiekiem, zdecydowanie na przeciwnym biegunie w porównaniu z niektórymi lekarzami, którzy potrafią najpierw wyprowadzić pacjenta z równowagi, by potem zasugerować nerwicę ;)
Opinia dodana przez: Pamela
Polecam! Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Zleca wszystkie konieczne badania, zawsze znajduje dla mnie czas, gdy coś mnie niepokoi lub budzi wątpliwości. Na każdej wizycie badał mnie dokładnie i przekazywał zdjęcie USG. Do tego wszystko tłumaczy i zwraca uwagę na dietę. Dodatkowym atutem było to, że był podczas mojego porodu, ponieważ pracuje na naszym oddziale położniczo-ginekologicznym :)
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Teresa Kisielewska

Kotarbińskiego 8c/5
82-200 Malbork

Lekarz posiadający bardzo dużą praktykę oraz wiedzę na najwyższym poziomie. Jest wielkim przeciwnikiem antybiotyków. Pani doktor jest zawsze miła i uśmiechnięta, moje dzieci chcą tylko do niej chodzić, a do innych przychodni nawet nie chcą wejść. W naszej okolicy nie ma lepszego lekarza pediatry, bardzo wszystkim polecam. Pacjentka
Moje kontakty z dr. Wojciechem Baranem mają już długą historię - kilkanaście lat temu leczył On mojego Ojca. Od dwóch lat także i ja jestem Jego pacjentką na oddziale hematologii UM w Gdańsku. Mam pełne zaufanie do Jego kompetencji. Jest lekarzem bardzo oddanym swoim pacjentom, niezwykle rzetelnym w wypełnianiu swojej misji, czego wielokrotnie miałam dowody. Uprzejmy i cierpliwy w czasie wizyt, jest jednocześnie precyzyjny i konkretny w wyrażaniu swoich opinii ...
Opinia dodana przez: elżbieta

lekarz Henryk Mielczarek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Jaśminowa 3
Malbork

Super lekarz :) Jego podejście do pacjenta jest niesamowite, potrafi rozładować całe napięcie towarzyszące podczas wizyty. Przede wszystkim jest delikatny przy tym co robi i doskonale tłumaczy. Chciałabym mieć taką cierpliwość do ludzi jak ten lekarz :)
Opinia dodana przez: Sylwia
Bardzo polecam. Trafna diagnoza o przebytych chorobach i dolegliwościach, o których wcześniej nie wspomniałam. Profesjonalny dobór ziół i minerałów. Bardzo miła i konkretna Pani irydolog. Teraz czekam na rezultaty terapii.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Kierzkowski

Neurolog

Mickiewicza 42 lok. 8
82-200 Malbork

pan doktor od lat prowadzi mamę [choroba parkinsona] z ogromną cierpliwością i życzliwością wysłucha i wytłumaczy w prosty i zrozumiały dla pacjenta sposób wszystkie, nawet najmniejsze dolegliwości związane z chorobą,jest też dobrym psychologiem .Mama po każdej wizycie podchodzi do swojej choroby z małym dystansem co u osoby starszej,z coraz bardziej posuwającą się się chorobą jest dużym sukcesem,dawki leków pan doktor dobrał idealnie .Chce powiedzieć że wizyty są w gabinecie prywatnym.A ...

lekarz Piotr Błaszczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Marii Konopnickiej 6
82-200 Malbork

Z czystym sercem mogę polecić tego lekarza. Wykonuje swojá pracę profesjonalnie.Swietnie potrafi wytłumaczyć chorobę i jej dalsze leczenie .Za każdym razem jest bardzo uprzejmy.
Opinia dodana przez: Marta Gapińska

lekarz Ewa Gajecka

Słowackiego 74/17
82-200 Malbork

Lekarz trafnie określa dolegliwość na podstawie symptomów zgłaszanych przez rodzica i dziecko. Słucha pacjenta. Sporadycznie sięga po ANTYBIOTYKI, tak często przypisywane przez innych lekarzy, które pustoszą organizm i powodują cykliczny powrót choroby.