Lekarze Nowy Sącz

dr Irena Gawrońska

Neonatolog

PORADNIA WAD I ZABURZEŃ ROZWOJU DZIECKA
33-300 Nowy Sącz

najlepszy specjalista od dzieci w nowym saczu-polecam z czystym sumieniem

lekarz Agnieszka Poręba

Szpital Specjalistyczny im.Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
ulica Młyńska 10
33-300 Nowy Sącz

Bardzo kompetentna miła i otwarta Pani Doktor. Wyczerpująco omówiła problemy, wyjaśniła przyczyny. Polecam

lekarz Zofia Kubisz-Pajor

Pulmonolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Barska 8
33-300 Nowy Sącz

Lekarz z powołania. Pani doktor kompleksowo podeszła do mojego przypadku, zaproponowane leczenie przyniosło oczekiwane efekty. Bardzo miła i akuratna osoba, świetne podejście do pacjenta.

lekarz Agata Burzej

Lekarz rodzinny

33-300 Nowy Sącz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor wszystko tłumaczy i nie zbywa pacjentów.Jest bardzo uprzejmą osobą. Na każdej wizycie podaje dokładnie zalecenia. Polecam Jedynym minusem może być długi czas oczekiwania na wizytę, mimo ze to lekarz rodzinny,ale to wynika już z systemu Centrum Medyczne Batorego.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Mateusz Prusak

Fizjoterapeuta

NZOZ Medyk
33-300 Nowy Sącz

Gorąco polecam. Młody, niesamowicie kompetentny i ambitny fizjoterapeuta. Po kilku wizytach gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Elżbieta Siwiak

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DIAGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ulica Lwowska 20
33-300 Nowy Sącz

Lekarz godny polecenia. Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę, strasznie się bałam ale po pierwszej wizycie strach minął :) . Cechy jakie mogę opisać u Pani doktor to : wykwalifikowany lekarz z powołaniem,konkretna, stanowcza, miła,wesoła,życzliwa,troskliwa, bardzo się cieszy jak widzi na USG zdrowego maluszka, bo to dzięki niej mamy nasze bobaski :)
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Zygmunt Chaja

Ortopeda, Traumatolog

Leczenie Szpitalne
GRUNWALDZKA 62.
33-300 Nowy Sącz

prosze porozmawiac ortopeda wojciechem ruskiem bo nigdy do was nie przyjde do niego przez niego wyrzwa sie na mnie i mnie denerwoje to
Opinia dodana przez: agnieszka

lek. med. Bogusława Kurpiel

Dermatolog

Prywatny Gabinet Dermatologiczny Medea Bogusława Kurpiel
Józefa Szujskiego 6
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor badała mi znamiona i jedno z nich skierowała do wycięcia. na oddziale onkologii powiedzieli, że uratowała mi życie, bo gdybym dłużej czekała z czerniakiem, źle by się skończyło. Dodam, że byłam już wcześniej badana przez innego dermatologa, który znamię zignorował. Dziękuję pani doktor!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Mierzwińska

Internista, Neurolog

ul. Henryka Sienkiewicza 46/15
33-300 Nowy Sącz

Bardzo uprzejma pani doktor, dużo czasu poświęca potrzebującemu pacjentowi, trafnie stawia diagnozę. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Anna Sałapa

Psychiatra

Górki Zawadzkie 9
33-300 Nowy Sącz

Nie tylko wspaniały lekarz ale i wspaniały człowiek kompetentny, pełen zrozumienia, poświęcający pacjentowi mnóstwo czasu i uwagi, a przy tym niebywale uprzejmy i ciepły. Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.
Opinia dodana przez: Jola

Bożena Krupczyńska

Rejonowa Przychodnia Lekarska N.Z.O.Z. "Kromed" s.c.
Nowy Sącz

Zdecydowanie polecam, bardzo miła i fachowa lekarka. Chodziłam prywatnie na ul. Modrzejewską, ceny przystępne, na miejscu można zrobić zdjęcie co jest znacznym udogodnieniem. Zdjęcie gratis przy leczeniu bądź innych zabiegach dentystycznych.
Pan dr Paweł KMIECIK,to najlepszy z najlepszych FACHURA !!! Godny szacunku,za swoją wiedzę,kulturę i uprzejmość,godny zaufania LEKARZ ! POLECA,bez żadnego picowania,to szczera PRAWDA !!! Bolesław Grzesikowski - pacjent !!!

lekarz Piotr Kusak

Szpital Specjalistyczny im.Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
ulica Młyńska 10
33-300 Nowy Sącz

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski

lekarz Souleymane Dembele

ul. Wąsowiczów 8/1
33-300 Nowy Sącz

Polecam z całego serca. Prowadził moje dwie ciąże. Jest bardzo miły i wszystko dokładnie tlumaczy. Warto iść do takiego lekarza z tak pozytywnym podejściem do pacjentki.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Janina Wiecek

eurooptyk
33-300 Nowy Sącz

godna polecenia'spokojna.Pamietam ja jeszcze z czasow gdy pracowala W Krakowskiej klinice Okulistyki.
Znakomity lekarz i człowiek. Serdecznie wszystkim polecam.

lekarz Stefania Funiok

Dermatolog

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Pomogła mi w chorobach dzieci dwa razy. Wszytsko szybko sie wygoiło i dziecko mie ma nawet sladu na twarzy po przebytej chorobie.

lekarz Przemysław Godek

Anestezjolog

ul. Konstantego Klemensa Gucwy 1
33-300 Nowy Sącz

Wspaniały lekarz! Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak oddanym pacjentowi lekarzem. Pan Doktor nam- rodzinie pacjenta- ogromnie pomógł, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Bez Pana Doktora byłoby ciężko.... Dziękujemy!

lekarz Iwona Berszakiewicz-Kowal

Internista, Lekarz rodzinny

ul. Jamnicka 133e
33-300 Nowy Sącz

Bardzo miła i rzeczowa kobieta, zawsze podchodzi do pacjenta z troską i ostrożnie stawia diagnozy. Nigdy nie pozostawia bez pomocy i zawsze stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć.

lek. dent. Monika Zboś

Kochanowskiego 32/59
33-300 Nowy Sącz

Staram się nie unikać kontaktu z ekspertami od zębów. Sporo ich poznałem. Do tej pory mimo słusznych lat nie poznałem tak wyjątkowo wyjątkowej w kompetencji, sposobie leczenia a w konsekwencji w realizacji efektu. Nie sposób pominąć pięknych pokładów empatii, które z pewnością działają przeciwbólowo i leczniczo.
Opinia dodana przez: EDWARD