Lekarze Nowy Sącz

Radiolog

Leczenie Szpitalne
GRUNWALDZKA 62.
33-300 Nowy Sącz

Super Pani doktor.Zna sie na tym co robi.Bardzo mila,odp.na wszystkie pyt.pacjenta zwizane np.z usg.Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Agnieszka Olchawa

ulica Bolesława Prusa 168
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor ,dba o dobro pacjenta bardzo pomocna zaangażowana z sercem do ludzi ❤️ warto na nią trafić 😊 bardzo dobry kontakt, świetny fachowiec polecam każdemu
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Małgorzata Podkomorzy-Szostek

33-300 Nowy Sącz

Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do temat. Pani dr jest miła i uprzejma. Bez problemu zostałam skierowana na dodatkowe badania.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jan Gąsiorowski

Neurolog

ul. Wiosenna 8
33-300 Nowy Sącz

rewelacyjny neurolog wkoncu trafilam na kogos kto sie zna! polecam wszystkim borykajacym sie z bolem kregosłupa

lek. dent. Justyna Pakuszyńska-Błaszczyk

PRIOMED
Nawojowska 29,Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz

Zawsze z przyjemnością chodziłem i chodzę do stomatologa ( mogłoby to wydawać się dziwne) , ale jak widzę efekty pracy innych nad moją osobą to właśnie ,to lubię. Dlatego polecam tego stomatologa :)
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

33-300 Nowy Sącz

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Agnieszka Michalczyk

Internista, Onkolog

ulica Jamnicka 87g
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor uprzejma, pełen profesjonalizm i oddanie dla pacjenta. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania. Wspaniała , kompetentna, obdarzona ogromną empatią . Świetny specjalista, pełna oddania dla pacjenta. Z całego serca polecam i ogromnie dziękuje za pomoc .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Maciej Bagieński

33-300 Nowy Sącz

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Mimo swojego młodego wieku, swoją pracę wykonuje bardzo dobrze. Poświęca pacjentowi dużo czasu,a przede wszystkim zainteresowania.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Renata Turek-Jabrocka

33-300 Nowy Sącz

Pani doktor bardzo uprzejma i dokladna. Z uwagą poświęca czas pacjentowi jak wnikliwe sprawdza wyniki badań. Jako pacjentka mam 100% zaufania do Pani doktor. Jestem w trakcie leczenia endokrynogicznego w ciąży i dzięki Pani doktor wyniki mam na chwilę obecną świetne i mam pewność że stosując się do zaleceń tak pozostanie. Polecam tego lekarza szczerze i czystym sumieniem😉
Opinia dodana przez: Katarzuna

lekarz Maciej Węglarz

Internista, Kardiolog

33-300 Nowy Sącz

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Żywiecka 44
33-300 Nowy Sącz

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to super lekarka! Miałam okazję poznać panią doktor w klinice vesuna w której usuwałam zmarszczki za pomocą botoxu. Z efektów zabiegu, obsługi jak i samej kliniki jestem bardzo zadowolona. Pani doktor to miła, uprzejma lekarka, której dobro pacjenta leży na sercu. Do tego ma rozległą wiedzę o swojej pracy i wie jak podejść do pacjenta i otoczyć go fachową opieką. Jeszcze raz dziękuje i podejrzewam, że zgłoszę ...
Opinia dodana przez: Olga
rewelacyjny lekarz, świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem!!! profesjonalista a zarazem dobry człowiek z bagażem doświadczeń!!! naprawdę godny polecenia. nie wciska wszystkim na wszystko antybiotyku jak co drugi lekarz!!!.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Lidia Dworak-Misiewicz

Cytolog, Ginekolog położnik

MEDYK
33-300 Nowy Sącz

Wspaniała pani doktor. Bardzo miła i z podejściem. Odpowie na każde pytanie i wszystko wytłumaczy. Prowadziła 2 moje ciążę, wyleczyla z problemu z którym inny lekarz borykal sie 2 lata. W 100% polecam. Byłam u innych lekarzy zanim trafiłam do pani doktor i potem też gdy była na urlopie, albo jak pojechalam do szpitala rodzic niestety żaden lekarz jeszcze jej niedorównał w moich oczach.
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Katarzyna Bugaj-Zielińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Barbackiego 44 G
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor bardzo miła, przesympatyczna osoba. Podejście do dzieci pierwsza klasa. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Cena przestępna. Gorąco polecam.

dr Alicja Bielak

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną, trafne diagnozy. Cieple podejście do pacjenta. Jednym słowem prawdziwy lekarz.
Opinia dodana przez: alicja

lekarz Anna Jungiewicz-Deja

ul. Juranda 10A
33-300 Nowy Sącz

Bardzo gorąco polecam!Pani doktor poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi,jest bardzo kompetentna.Jest bardzo otwarta i w przystępny i zrozumiały sposób tłumaczy
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Lucyna Mysłakowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Gabinet Dermatologii Estetycznej
Krancowa 2
33-300 Nowy Sącz

Polecam w 100% ! Specjalistyczne podejście do pospolitych problemów skórnych takich jak trądzik , ale także słyszałam,że gabinet ten oferuje skuteczną gamę zabiegów z dermatologii estetycznej i niebawem mam zamiar przekonać się o tym na własnej skórze. Na razie: Lekarz godny zainteresowania

lekarz Anna Bonarska

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry lekarz - naprawdę polecam.

lekarz Paweł Bełtowski

Traumatolog, Ortopeda

Wiśniowieckiego 13
33-300 Nowy Sącz

Wspaniały lekarz - przeanalizowałam sobie cały proces i stwierdzam, że za każdym razem z konsultacji (i dwa razy ze szpitala, po zabiegach) wychodziłam ze spokojną, pozytywną głową. Lekarz, który zyskał moje zaufanie. (U innego chirurga dostałam skierowanie na umieszczenie płytek w ręce w celu zespolenia kości, a pan doktor Bełtowski zespolił kość bez cięcia, przezskórnie.) Empatyczny, profesjonalny, konkretny, i przemiły człowiek, który (co naprawdę widać) daje z siebie 100 procent.
Opinia dodana przez: K.T.

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Przychodnia ARTMED
LWOWSKA 240
33-300 Nowy Sącz

Polecam z czystym sumieniem. Przez 2 lata rehabilitowałam się u wielu specjalistów i pomagało tylko chwilowo. Po 3 zastrzykach z kolagenu dolegliwości przeszły całkowicie. Mogę spać i normalnie funkcjonować a nawet ćwiczyć. I mimo, że wielu lekarzy wypowiada się negatywnie na temat tych zastrzyków i radzi tylko leki przeciwbólowe i operacje to chyba lepiej spróbować tej metody, mi ta metoda pomogła i dała nowe życie bez bólu.
Opinia dodana przez: JUSTYNA