lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Do doktor Styczyńskiej-Kowalska zgłosiłem się ze względu na duży problem z nadpotliwością. Za namową żony zgłosiłem się do Kliniki Vesuna i tak trafiłem na Panią doktor. Zabieg jak i Panią doktor oceniam jak najbardziej pozytywnie. Pani Ewelina opowiedziała mi o zabiegu ThermiDry bo właśnie tak leczyłem nadpotliwość. Wydaje mi się, że o co bym nie spytał to Pani doktor i tak udzieliłaby mi odpowiedzi z uśmiechem na twarzy. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie.

Z panią doktor spotkałem się w krakowskiej klinice vesuna. Trafiłem w to miejsce z polecania, a sam chciałem wyleczyć się z nadpotliwości. Właśnie w taki sposób trafiłem na panią doktor, jestem bardzo zadowolony z efektów jak i obsługi. Pani Ewelina wie jak zadbać o pacjenta ponieważ potrafiła mi z miejsca wyjaśnić jak będzie przebiegał zabieg ThermiDry. Do dnia dzisiejszego mogę się cieszyć efektami zabiegu, który oceniam na plus.

U tej pani doktor robiłam sobie jakiś czas temu zabieg biowchłanialnymi nićmi liftingującymi i naprawdę gorąco polecam. Zastanawiałam się też nad botoxem ale w końcu padło na lifting i myśle że to była dobra decyzja. Pani Ewelina doradziła, wytłumaczyła jak to dokładnie wygląda, jakie są zalety i przecwwskazania więc wszystko było jasne. Sam zabieg też poszedł dość sprawnie. Widać że lakarka zna się na rzeczy więc nie dziwię się że do niej coraz większa kolejka

Pani Ewelina wykonywała mi zabieg ThermiDry. Nie każda klinika ma odpowiedni sprzęt, ale w vesunie znajdziemy tten certyfikowany, sprawdzony. Dużo czytalam opini, broszur zanim się zdecydowałam, bo nie powiem, ale obawy miałam spore, czy wszystko się uda. Udało się :) Zapraszam zainteresowanych. Ceny równiez uważam za niewygórowane jak na Kraków.

Pani Ewelina robiła mi swego czasu botox w okolicy czoła. To był mój pierwszy tego typu zabieg i trochę się stresowałam ale pani doktor rozluźniła atmosferę i mnie uspokoiła. To bardzo miła i kompetentna osoba a do tego fachowo wykonuje zabiegi. Bałam się efektu zamrożenia mięśni ale nic takiego się nie wydarzyło a bruzdy na czole są już całkowicie niewidoczne. Za kilka miesięcy waracam na powtórkę :)

U tej pani doktor robiłam zabieg Aquafilling Bodyline i muszę przyznać że nawet nie spodziewałam się tak dobrych efektów. Nie zależało mi na jakimś dużym powiększeniu piersi ale na takim delikatnym wypełnieniu i ten efekt rzeczywiście jest dokładnie taki o jaki mi chodziło. Widać że to lekarka z powołaniem i pasją a do tego bardzo miła kobieta. Kolejki do niej coraz większe ale warto poczekać

Po tym jak mocno schudłam miałam spory problem z rozstępami. Kupowałam nie wiadomo jak drogie kremy i w sumie niewiele to dawało. Pani Ewelina poleciła laser. Miałam kilka zabiegów i efekty są już mocno widoczne. Myślę że jeszcze ze dwa zabiegi i już będzie całkiem dobrze. Lekarka ma dobre podejście, traktuje pacjentów indywidualnie i potrafi doradzić i dopasować zabieg do konkretnego problemu. Godna polecenia

U Pani Styczyńskiej-Kowalskiej leczyłam się z migreny. Zaproponowała mi botox i to się rzeczywiście sprawdziło chociaż nie wiedziałam że botox ma w ogóle takie zastosowanie. Zdaję sobie sprawę z tego że zabieg będę musiała powtarzać ale bardzo poprawił mój komfort życia więc na pewno na niego wrócę. Lekarka bardzo kompetentna. Byłam u niej w Vesunie w Bonarce - sama klinika też w porządku

Pani Ewelina chyba nie zjamuje się wszystkimi zabiegami. Ale za drugim razem obsługiwała mnie, kiedy zdecydowalam sie na laserowe leczenie. Trzeba zaznaczyć, ze sie o nią prosi, chociaż czasem mozna sie do niejj tez dostac po prostu. Terminy są ok, chociaz nie dostajemy zbaiegu na drugi dzien. Ja mialam rowniez konsultacje przed i to jest super

U Pani Eweliny usuwałam swego czasu zmarszczki. Po konsultacji obie uznałyśmy że dobrze sprawdzi się kwas hialuronowy. Do tego pory miałam dwa zabiegi. Powtarzam co pół roku i jestem zadowolona. Twarz jest ładnie odświeżona. Pani Ewelina też mi odpowiada. Ma profesjonalnej podejście, a zabieg wykonuje sprawnie i w miarę szybko