lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to super lekarka! Miałam okazję poznać panią doktor w klinice vesuna w której usuwałam zmarszczki za pomocą botoxu. Z efektów zabiegu, obsługi jak i samej kliniki jestem bardzo zadowolona. Pani doktor to miła, uprzejma lekarka, której dobro pacjenta leży na sercu. Do tego ma rozległą wiedzę o swojej pracy i wie jak podejść do pacjenta i otoczyć go fachową opieką. Jeszcze raz dziękuje i podejrzewam, że zgłoszę się za niecały rok na powtórkę.

doktor wwelinę poznałam podczas leczenia nadpotliwości w krakowie w klinice vesuna. szczerze efekty zabiegu przeszły moje oczekiwania, ponieważ nie muszę nerwowo patrzeć na bluzkę czy nie pocą mi się pachy i czy to mocno widać, zabieg ułatwił mi codzienną egzystencję. jeżeli chodzi o panią doktor to uważam, że lepiej trafić nie mogłam. moim zdaniem lekarka z dużą wiedzą, uśmiechnięta, pogoda. widać, że zależy jej na pacjentach. polecam i panią doktor, zabieg i samą klinikę.

Z panią doktor Styczyńską-Kowalską znam się już od kilku lat. Robiłam u niej różne zabiegi i zawsze mogę liczyć na pełen profesjonalizm oraz w pełni zadowalające efekty zabiegu. Tym razem u Pani doktor modelowałam usta. Niestety jedna moja warga zaczęła opadać i wyglądało to nieco dziwnie, ale Pani doktor jak to Pani doktor stanęła na wysokości zadania i zabieg przeprowadziła z należytą starannością. Kształt moich ust wrócił do normy za co serdecznie dziękuje.

Pani doktor to świetna lekarka, która troszczy się o swoich pacjentów! U pani doktor leczyłam się z nadpotliwości za pomocą ThermiDry. Chociaż do zabiegu, a raczej jego efektów podchodziłam bardzo sceptycznie to Pani doktor podniosła mnie na duchu, przedstawiła krok po kroku jak to będzie wyglądać i jakich efektów mogę się spodziewać. Co do każdego słowa miała rację, za co jej bardzo dziękuje. Polecam Klinikę Vesunę oraz zabiegi, które przeprowadza pani doktor Styczyńska-Kowalska.

u pani doktor styczyńskiej-kowalskiej modelowałam usta za pomocą zabiegu juvederm w klinice vesuna. przyznam szczerze, że nie wierzyłam, że jeden zabieg może tak poprawić moje wargi i nadać im naturalny wygląd. oczywiście to duża zasługa doświadczonej pani doktor, która dobrze wiedziała co robi, a do tego potrafiła mnie uspokoić i z tym spokojem wszystko o zabiegu opowiedzieć. dziękuje jeszcze raz i nie pozostaje mi nic innego jak zostawić w tym miejscu pozytywną opinię.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to profesjonalistka w swoim fachu, do klienta ma indywidualne podejście, ale nie traktuje pacjentów hurtowo. Panią Ewelinę poznałem w krakowskiej klinice vesuna, w której leczyłem się z nadpotliwości. Już wcześniej zarówno o Pani doktor jak i klinice słyszałem wiele dobrego, ale kiedy jestem po zabiegu mogę to sam napisać. Sam zabieg przebiegł w bardzo komfortowych warunkach, pani doktor poinformowała mnie jak to wszystko będzie wyglądać oraz jakich efektów mogę się spodziewać. Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić zarówno pani doktor jak i klinicę pozytywną opinię.

Panią doktor Ewelinę miałam okazję poznać w krakowskiej klinice vesuna podczas zabiegu usuwania zmarszczek za pomocą botoksu. O ile byłam sceptyczna co do samych efektów o tyle przeżyłam szok! Efekty zabiegu zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Moja twarz wygląda naturalnie! Oczywiście nie mogę tutaj pominąć znaczącej roli Pani doktor, która okazało się totalną profesjonalistka i wspaniałym lekarzem! Jak dla mnie Klinika Vesuna bije inne, krakowskie gabinety na głowę!

W krakowskiej klinice vesuna podczas zabiegu wypełniania zmarszczek za pomocą preparatów z linii juvederm miałam okazję poznać panią doktor styczyńską-kowalską. moim zdaniem jest to świetna lekarka, której los pacjenta nie jest obojętny. do tego pani doktor ma dużą wiedzę o swojej pracy i stale podnosi swoje kwalifikacje. co do zabiegu to efekty przeszły moje oczekiwania. z pewnością za jakis czas wrócę do kliniki na kolejny zabieg.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to cudowna lekarka! Miałam okazję ją poznać podczas wypełniania zmarszczek za pomocą botoksu w krakowskiej klinice Vesuna. Moim zdaniem doktor Styczyńska-Kowalska to typ lekarski, która do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, do tego jest prze uprzejma i skoncentrowana na pacjentach. Z całą pewnością jeszcze wrócę do tego miejsca i oddam się w ręce doktor Eweliny.

Z całego serca polecam usługi świadczone przez doktor Styczyńską-Kowalską! Akurat ja u pani doktor wypełniałam zmarszczki botoksem w krakowskiej klinice vesuna i byłam bardzo zadowolona z obsługi i oczywiście natychmiast zauważalnych efektów. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie, a Pani doktor starannie mnie do niego przygotowała więc od początku wiedziałam czego się spodziewać i jak to będzie wyglądać.