lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to profesjonalistka w swoim fachu, do klienta ma indywidualne podejście, ale nie traktuje pacjentów hurtowo. Panią Ewelinę poznałem w krakowskiej klinice vesuna, w której leczyłem się z nadpotliwości. Już wcześniej zarówno o Pani doktor jak i klinice słyszałem wiele dobrego, ale kiedy jestem po zabiegu mogę to sam napisać. Sam zabieg przebiegł w bardzo komfortowych warunkach, pani doktor poinformowała mnie jak to wszystko będzie wyglądać oraz jakich efektów mogę się spodziewać. Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić zarówno pani doktor jak i klinicę pozytywną opinię.

Do doktor Styczyńskiej-Kowalska zgłosiłem się ze względu na duży problem z nadpotliwością. Za namową żony zgłosiłem się do Kliniki Vesuna i tak trafiłem na Panią doktor. Zabieg jak i Panią doktor oceniam jak najbardziej pozytywnie. Pani Ewelina opowiedziała mi o zabiegu ThermiDry bo właśnie tak leczyłem nadpotliwość. Wydaje mi się, że o co bym nie spytał to Pani doktor i tak udzieliłaby mi odpowiedzi z uśmiechem na twarzy. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie.

Z panią doktor spotkałem się w krakowskiej klinice vesuna. Trafiłem w to miejsce z polecania, a sam chciałem wyleczyć się z nadpotliwości. Właśnie w taki sposób trafiłem na panią doktor, jestem bardzo zadowolony z efektów jak i obsługi. Pani Ewelina wie jak zadbać o pacjenta ponieważ potrafiła mi z miejsca wyjaśnić jak będzie przebiegał zabieg ThermiDry. Do dnia dzisiejszego mogę się cieszyć efektami zabiegu, który oceniam na plus.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to lekarka, która zna się na swojej pracy, a do tego zaraża uśmiechem już od pierwszej chwili. U pani doktor usuwałam zmarszczki za pomocą botoxu i jestem zarówno zadowolona z efektów jak i pani doktor, która potrafiła uspokoić, odpowiadała na moje pytania, a także przedstawiła mi jak to wszystko będzie wyglądać. dziękuje i z całą pewnością w przyszłości z chęcią znowu oddam się w pani ręce.

Panią doktor Styczyńską-Kowalską miałam przyjemność poznać podczas konsultacji oraz zabiegu likwidacji zmarszczek za pomocą botoxu w krakowskiej Klinice Vesuna. Pani doktor ma bardzo dużą dozę cierpliwości, widać, że do swojej pracy podchodzi z dużą pasją i dobro pacjenta leży jej na sercu. Zarówno zabieg, klinikę jak i panią doktor oceniam bardzo pozytywnie. Podejrzewam, że w przyszłości skorzystam zarówno z usług oferowanych przez Vesunę jak i Panią doktor.

Dr Ewelina to bardzo dobra lekarka, która ma ogromny zakres wiedzy, umiejętności, a do tego jest osobą miłą, uśmiechniętą i widać, że troszczy się o pacjenta. U doktor Eweliny w krakowskiej Klinice Vesuna leczyłem się z nadpotliwości. Zarówno z opieki Pani doktor jak i efektów zabiegu jestem bardzo zadowolony. Szczerze sam zabieg jak i Panią doktor polecam każdemu kto boryka się z problemem nadpotliwości.

U tej pani doktor robiłam sobie jakiś czas temu zabieg biowchłanialnymi nićmi liftingującymi i naprawdę gorąco polecam. Zastanawiałam się też nad botoxem ale w końcu padło na lifting i myśle że to była dobra decyzja. Pani Ewelina doradziła, wytłumaczyła jak to dokładnie wygląda, jakie są zalety i przecwwskazania więc wszystko było jasne. Sam zabieg też poszedł dość sprawnie. Widać że lakarka zna się na rzeczy więc nie dziwię się że do niej coraz większa kolejka

Doktor Styczyńska-Kowalska to świetna lekarska z powołania, robiłam u niej usta za pomocą Juvederm w klinice Vesuna w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu jak i Pani doktor. Moim zdaniem fajna babka, która zna się na rzeczy i nie traktuje ludzi z góry, tylko dba o dobro pacjenta.

Pani Ewelina robiła mi swego czasu botox w okolicy czoła. To był mój pierwszy tego typu zabieg i trochę się stresowałam ale pani doktor rozluźniła atmosferę i mnie uspokoiła. To bardzo miła i kompetentna osoba a do tego fachowo wykonuje zabiegi. Bałam się efektu zamrożenia mięśni ale nic takiego się nie wydarzyło a bruzdy na czole są już całkowicie niewidoczne. Za kilka miesięcy waracam na powtórkę :)

Pani Ewelina wykonywała mi zabieg ThermiDry. Nie każda klinika ma odpowiedni sprzęt, ale w vesunie znajdziemy tten certyfikowany, sprawdzony. Dużo czytalam opini, broszur zanim się zdecydowałam, bo nie powiem, ale obawy miałam spore, czy wszystko się uda. Udało się :) Zapraszam zainteresowanych. Ceny równiez uważam za niewygórowane jak na Kraków.