lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to super lekarka! Miałam okazję poznać panią doktor w klinice vesuna w której usuwałam zmarszczki za pomocą botoxu. Z efektów zabiegu, obsługi jak i samej kliniki jestem bardzo zadowolona. Pani doktor to miła, uprzejma lekarka, której dobro pacjenta leży na sercu. Do tego ma rozległą wiedzę o swojej pracy i wie jak podejść do pacjenta i otoczyć go fachową opieką. Jeszcze raz dziękuje i podejrzewam, że zgłoszę się za niecały rok na powtórkę.

u pani doktor styczyńskiej-kowalskiej modelowałam usta za pomocą zabiegu juvederm w klinice vesuna. przyznam szczerze, że nie wierzyłam, że jeden zabieg może tak poprawić moje wargi i nadać im naturalny wygląd. oczywiście to duża zasługa doświadczonej pani doktor, która dobrze wiedziała co robi, a do tego potrafiła mnie uspokoić i z tym spokojem wszystko o zabiegu opowiedzieć. dziękuje jeszcze raz i nie pozostaje mi nic innego jak zostawić w tym miejscu pozytywną opinię.

Z panią doktor Styczyńską-Kowalską znam się już od kilku lat. Robiłam u niej różne zabiegi i zawsze mogę liczyć na pełen profesjonalizm oraz w pełni zadowalające efekty zabiegu. Tym razem u Pani doktor modelowałam usta. Niestety jedna moja warga zaczęła opadać i wyglądało to nieco dziwnie, ale Pani doktor jak to Pani doktor stanęła na wysokości zadania i zabieg przeprowadziła z należytą starannością. Kształt moich ust wrócił do normy za co serdecznie dziękuje.

Pani doktor to świetna lekarka, która troszczy się o swoich pacjentów! U pani doktor leczyłam się z nadpotliwości za pomocą ThermiDry. Chociaż do zabiegu, a raczej jego efektów podchodziłam bardzo sceptycznie to Pani doktor podniosła mnie na duchu, przedstawiła krok po kroku jak to będzie wyglądać i jakich efektów mogę się spodziewać. Co do każdego słowa miała rację, za co jej bardzo dziękuje. Polecam Klinikę Vesunę oraz zabiegi, które przeprowadza pani doktor Styczyńska-Kowalska.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to profesjonalistka w swoim fachu, do klienta ma indywidualne podejście, ale nie traktuje pacjentów hurtowo. Panią Ewelinę poznałem w krakowskiej klinice vesuna, w której leczyłem się z nadpotliwości. Już wcześniej zarówno o Pani doktor jak i klinice słyszałem wiele dobrego, ale kiedy jestem po zabiegu mogę to sam napisać. Sam zabieg przebiegł w bardzo komfortowych warunkach, pani doktor poinformowała mnie jak to wszystko będzie wyglądać oraz jakich efektów mogę się spodziewać. Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić zarówno pani doktor jak i klinicę pozytywną opinię.

W krakowskiej klinice vesuna podczas zabiegu wypełniania zmarszczek za pomocą preparatów z linii juvederm miałam okazję poznać panią doktor styczyńską-kowalską. moim zdaniem jest to świetna lekarka, której los pacjenta nie jest obojętny. do tego pani doktor ma dużą wiedzę o swojej pracy i stale podnosi swoje kwalifikacje. co do zabiegu to efekty przeszły moje oczekiwania. z pewnością za jakis czas wrócę do kliniki na kolejny zabieg.

Panią doktor Ewelinę miałam okazję poznać w krakowskiej klinice vesuna podczas zabiegu usuwania zmarszczek za pomocą botoksu. O ile byłam sceptyczna co do samych efektów o tyle przeżyłam szok! Efekty zabiegu zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Moja twarz wygląda naturalnie! Oczywiście nie mogę tutaj pominąć znaczącej roli Pani doktor, która okazało się totalną profesjonalistka i wspaniałym lekarzem! Jak dla mnie Klinika Vesuna bije inne, krakowskie gabinety na głowę!

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to cudowna lekarka! Miałam okazję ją poznać podczas wypełniania zmarszczek za pomocą botoksu w krakowskiej klinice Vesuna. Moim zdaniem doktor Styczyńska-Kowalska to typ lekarski, która do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, do tego jest prze uprzejma i skoncentrowana na pacjentach. Z całą pewnością jeszcze wrócę do tego miejsca i oddam się w ręce doktor Eweliny.

Do doktor Styczyńskiej-Kowalska zgłosiłem się ze względu na duży problem z nadpotliwością. Za namową żony zgłosiłem się do Kliniki Vesuna i tak trafiłem na Panią doktor. Zabieg jak i Panią doktor oceniam jak najbardziej pozytywnie. Pani Ewelina opowiedziała mi o zabiegu ThermiDry bo właśnie tak leczyłem nadpotliwość. Wydaje mi się, że o co bym nie spytał to Pani doktor i tak udzieliłaby mi odpowiedzi z uśmiechem na twarzy. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie.

Z panią doktor spotkałem się w krakowskiej klinice vesuna. Trafiłem w to miejsce z polecania, a sam chciałem wyleczyć się z nadpotliwości. Właśnie w taki sposób trafiłem na panią doktor, jestem bardzo zadowolony z efektów jak i obsługi. Pani Ewelina wie jak zadbać o pacjenta ponieważ potrafiła mi z miejsca wyjaśnić jak będzie przebiegał zabieg ThermiDry. Do dnia dzisiejszego mogę się cieszyć efektami zabiegu, który oceniam na plus.