lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to profesjonalistka w swoim fachu, do klienta ma indywidualne podejście, ale nie traktuje pacjentów hurtowo. Panią Ewelinę poznałem w krakowskiej klinice vesuna, w której leczyłem się z nadpotliwości. Już wcześniej zarówno o Pani doktor jak i klinice słyszałem wiele dobrego, ale kiedy jestem po zabiegu mogę to sam napisać. Sam zabieg przebiegł w bardzo komfortowych warunkach, pani doktor poinformowała mnie jak to wszystko będzie wyglądać oraz jakich efektów mogę się spodziewać. Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić zarówno pani doktor jak i klinicę pozytywną opinię.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to cudowna lekarka! Miałam okazję ją poznać podczas wypełniania zmarszczek za pomocą botoksu w krakowskiej klinice Vesuna. Moim zdaniem doktor Styczyńska-Kowalska to typ lekarski, która do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, do tego jest prze uprzejma i skoncentrowana na pacjentach. Z całą pewnością jeszcze wrócę do tego miejsca i oddam się w ręce doktor Eweliny.

Do doktor Styczyńskiej-Kowalska zgłosiłem się ze względu na duży problem z nadpotliwością. Za namową żony zgłosiłem się do Kliniki Vesuna i tak trafiłem na Panią doktor. Zabieg jak i Panią doktor oceniam jak najbardziej pozytywnie. Pani Ewelina opowiedziała mi o zabiegu ThermiDry bo właśnie tak leczyłem nadpotliwość. Wydaje mi się, że o co bym nie spytał to Pani doktor i tak udzieliłaby mi odpowiedzi z uśmiechem na twarzy. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to lekarka, która zna się na swojej pracy, a do tego zaraża uśmiechem już od pierwszej chwili. U pani doktor usuwałam zmarszczki za pomocą botoxu i jestem zarówno zadowolona z efektów jak i pani doktor, która potrafiła uspokoić, odpowiadała na moje pytania, a także przedstawiła mi jak to wszystko będzie wyglądać. dziękuje i z całą pewnością w przyszłości z chęcią znowu oddam się w pani ręce.

Z panią doktor spotkałem się w krakowskiej klinice vesuna. Trafiłem w to miejsce z polecania, a sam chciałem wyleczyć się z nadpotliwości. Właśnie w taki sposób trafiłem na panią doktor, jestem bardzo zadowolony z efektów jak i obsługi. Pani Ewelina wie jak zadbać o pacjenta ponieważ potrafiła mi z miejsca wyjaśnić jak będzie przebiegał zabieg ThermiDry. Do dnia dzisiejszego mogę się cieszyć efektami zabiegu, który oceniam na plus.

Panią doktor Styczyńską-Kowalską miałam przyjemność poznać podczas konsultacji oraz zabiegu likwidacji zmarszczek za pomocą botoxu w krakowskiej Klinice Vesuna. Pani doktor ma bardzo dużą dozę cierpliwości, widać, że do swojej pracy podchodzi z dużą pasją i dobro pacjenta leży jej na sercu. Zarówno zabieg, klinikę jak i panią doktor oceniam bardzo pozytywnie. Podejrzewam, że w przyszłości skorzystam zarówno z usług oferowanych przez Vesunę jak i Panią doktor.

Dr Ewelina to bardzo dobra lekarka, która ma ogromny zakres wiedzy, umiejętności, a do tego jest osobą miłą, uśmiechniętą i widać, że troszczy się o pacjenta. U doktor Eweliny w krakowskiej Klinice Vesuna leczyłem się z nadpotliwości. Zarówno z opieki Pani doktor jak i efektów zabiegu jestem bardzo zadowolony. Szczerze sam zabieg jak i Panią doktor polecam każdemu kto boryka się z problemem nadpotliwości.

doktor ewelina styczyńska-kowalska to cudowna lekarka! u pani doktor leczyłam się z nadpotliwości. nie sądziłam, że osiągniemy aż takie efekty, ale było warto! od pierwszego spotkania pani doktor była bardzo miła, nie traktowała mnie jak kolejnego pacjenta, tylko potrafiła skupić na mnie całą swoją uwagę. bardzo dziękuje, za spokój którym mnie otoczyła oraz za fachowe podejście.

Panią doktor Styczyńską-Kowalską poznałam w klinice Vesuna podczas powiększania ust a pomocą preparatów Juvederm. Z efektu zabiegu jak i usług pani doktor jestem bardzo zadowolona. Z całą pewnością będę do pani doktor wracać :)

U tej pani doktor robiłam sobie jakiś czas temu zabieg biowchłanialnymi nićmi liftingującymi i naprawdę gorąco polecam. Zastanawiałam się też nad botoxem ale w końcu padło na lifting i myśle że to była dobra decyzja. Pani Ewelina doradziła, wytłumaczyła jak to dokładnie wygląda, jakie są zalety i przecwwskazania więc wszystko było jasne. Sam zabieg też poszedł dość sprawnie. Widać że lakarka zna się na rzeczy więc nie dziwię się że do niej coraz większa kolejka