lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

W krakowskiej klinice vesuna podczas zabiegu wypełniania zmarszczek za pomocą preparatów z linii juvederm miałam okazję poznać panią doktor styczyńską-kowalską. moim zdaniem jest to świetna lekarka, której los pacjenta nie jest obojętny. do tego pani doktor ma dużą wiedzę o swojej pracy i stale podnosi swoje kwalifikacje. co do zabiegu to efekty przeszły moje oczekiwania. z pewnością za jakis czas wrócę do kliniki na kolejny zabieg.

Panią doktor Ewelinę miałam okazję poznać w krakowskiej klinice vesuna podczas zabiegu usuwania zmarszczek za pomocą botoksu. O ile byłam sceptyczna co do samych efektów o tyle przeżyłam szok! Efekty zabiegu zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Moja twarz wygląda naturalnie! Oczywiście nie mogę tutaj pominąć znaczącej roli Pani doktor, która okazało się totalną profesjonalistka i wspaniałym lekarzem! Jak dla mnie Klinika Vesuna bije inne, krakowskie gabinety na głowę!

Pani doktor to świetna lekarka, która troszczy się o swoich pacjentów! U pani doktor leczyłam się z nadpotliwości za pomocą ThermiDry. Chociaż do zabiegu, a raczej jego efektów podchodziłam bardzo sceptycznie to Pani doktor podniosła mnie na duchu, przedstawiła krok po kroku jak to będzie wyglądać i jakich efektów mogę się spodziewać. Co do każdego słowa miała rację, za co jej bardzo dziękuje. Polecam Klinikę Vesunę oraz zabiegi, które przeprowadza pani doktor Styczyńska-Kowalska.

Doktor Ewelinę Styczyńską-Kowalską znam z krakowskiej kliniki vesuna, w której wypełniałam zmarszczki za pomocą zabiegu Juvederm. Efekty przeszły moje oczekiwania, a Pani doktor to miła i sympatyczna kobieta, z dobrym podejściem do pacjenta i ogromną wiedzą o swojej pracy. Polecam zarówno klinikę jak i usługi Pani doktor.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to cudowna lekarka! Miałam okazję ją poznać podczas wypełniania zmarszczek za pomocą botoksu w krakowskiej klinice Vesuna. Moim zdaniem doktor Styczyńska-Kowalska to typ lekarski, która do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, do tego jest prze uprzejma i skoncentrowana na pacjentach. Z całą pewnością jeszcze wrócę do tego miejsca i oddam się w ręce doktor Eweliny.

Panią doktor Styczyńską-Kowalską poznałam w klinice Vesuna podczas powiększania ust a pomocą preparatów Juvederm. Z efektu zabiegu jak i usług pani doktor jestem bardzo zadowolona. Z całą pewnością będę do pani doktor wracać :)

doktor ewelina styczyńska-kowalska to cudowna lekarka! u pani doktor leczyłam się z nadpotliwości. nie sądziłam, że osiągniemy aż takie efekty, ale było warto! od pierwszego spotkania pani doktor była bardzo miła, nie traktowała mnie jak kolejnego pacjenta, tylko potrafiła skupić na mnie całą swoją uwagę. bardzo dziękuje, za spokój którym mnie otoczyła oraz za fachowe podejście.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to lekarka, która zna się na swojej pracy, a do tego zaraża uśmiechem już od pierwszej chwili. U pani doktor usuwałam zmarszczki za pomocą botoxu i jestem zarówno zadowolona z efektów jak i pani doktor, która potrafiła uspokoić, odpowiadała na moje pytania, a także przedstawiła mi jak to wszystko będzie wyglądać. dziękuje i z całą pewnością w przyszłości z chęcią znowu oddam się w pani ręce.

Panią doktor Styczyńską-Kowalską miałam przyjemność poznać podczas konsultacji oraz zabiegu likwidacji zmarszczek za pomocą botoxu w krakowskiej Klinice Vesuna. Pani doktor ma bardzo dużą dozę cierpliwości, widać, że do swojej pracy podchodzi z dużą pasją i dobro pacjenta leży jej na sercu. Zarówno zabieg, klinikę jak i panią doktor oceniam bardzo pozytywnie. Podejrzewam, że w przyszłości skorzystam zarówno z usług oferowanych przez Vesunę jak i Panią doktor.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to profesjonalistka w swoim fachu, do klienta ma indywidualne podejście, ale nie traktuje pacjentów hurtowo. Panią Ewelinę poznałem w krakowskiej klinice vesuna, w której leczyłem się z nadpotliwości. Już wcześniej zarówno o Pani doktor jak i klinice słyszałem wiele dobrego, ale kiedy jestem po zabiegu mogę to sam napisać. Sam zabieg przebiegł w bardzo komfortowych warunkach, pani doktor poinformowała mnie jak to wszystko będzie wyglądać oraz jakich efektów mogę się spodziewać. Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić zarówno pani doktor jak i klinicę pozytywną opinię.