lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Panią doktor Ewelinę poznałam podczas zabiegu wypełniania zmarszczek botoksem, w krakowskiej klinice vesuna. Najpierw miałam konsultacje, a potem zabieg. Z efektów jestem bardzo zadowolona, co najważniejsze wyglądam naturalnie!

U pani doktor lecyzłem się z nadpotliwości, zamierzony efekt został osiagnięty. Ciesze sie ze sie zdecydowalem na zabieg. Dziękuje i polecam!

Po raz drugi zdecydowałam się na zabieg powiększania ust, ponieważ efekty po pierwszym już zaczęły zanikać. Oba zabiegi przeprowadziłam w krakowskiej Klinice Vesuna u pani doktor Styczyńskiej-Kowalskiej. Sam zabieg jaki usługi Pani doktor polecam.

Trafiłam do krakowskiej kliniki vesuna w celu zredukowania zmarszczek na twarzy i tak poznałam doktor Styczyńską-Kowalską. Efekty zabiegu z użyciem botoxu jak dla mnie wow, nie sądziłam, że będę tak młodo wyglądać.

Zabieg powiększania ust z pomocą preparatu neauvia, który przeprowadziłam w klinice vesuna mieszczącej się w krakowie oceniam bardzo dobrze. Efekt został osiagnięty, ja jako klientka jestem bardzo zadowolona i z zabiegu jak i profesjonalizmu Pani doktor Styczyńskiej-Kowalskiej.

Miła, sympatyczna lekarka z powołania. Na Panią doktor trafiłam w krakowskiej klinice vesuna, do której zgłosiłam się na redukcję zmarszczek za pomocą botoksu. Moim zdaniem wszystko przebiegło tak jak powinno.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to naprawdę świetna lekarka, poznałam ją w krakowskiej klinice vesuna już parę lat temu i do tej pory korzystam z jej usług. U pani doktor redukowałam zmarszczki za pomocą botoxu, efekty widoczne niemal odrazu, utrzymują się nawet do roku czasu. Polecam

Fajna lekarka, z dobrym nastawieniem. Robiłam u niej redukcję zmarszczek w krakowskiej klinice vesuna i efekty zabiegu z użyciem preparatu juvederm miło mnie zaskoczył. Zmarszczki zniknęły, a aj mogę cieszyć się młodszym wyglądem. Dziękuje!

Polecam! Doktor Styczyńska-Kowalska to dobra lekarka. W krakowskiej Klinice Vesuna redukowałam u niej zmarszczki za pomocą botoksu, z zabiegu jestem bardo zadowolona.

u pani doktor modelowałam usta za pomocą preparatu neauvia, w krakowskiej klinice vesuna. zabieg jak i panią doktor polecam! miło, fachowo, czego chcieć więcej?