lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Ja polecam doktor Ewelinę, jeśli chce się zdecydować na jakiś poważny zabieg medycyny estetycznej, będziecie w dobrych rękach

Ja u Pani Eweliny wykonywałam wypełnienie botoksem. Miałam zmarszczki, ktorych bardzo chciałam się pozbyć. Bardzo rozsądnym, pryzjaznie nastwiony lekarz.

Ja zufałąm już rok temu Pani Ewleinie i mam nadzieje, ze nie bede musiala zmieniac lekarza. Zawsze dobrze mi doradzi, ja bywam dośc często w klinice, ale wiadomo wszytsko rozsądnie. Mogą Panią z czystym sercem polecić.

Pani Ewelina chyba nie zjamuje się wszystkimi zabiegami. Ale za drugim razem obsługiwała mnie, kiedy zdecydowalam sie na laserowe leczenie. Trzeba zaznaczyć, ze sie o nią prosi, chociaż czasem mozna sie do niejj tez dostac po prostu. Terminy są ok, chociaz nie dostajemy zbaiegu na drugi dzien. Ja mialam rowniez konsultacje przed i to jest super

Wypełniałam zmarszczki w Vesunie. Zajęła się mną Pani Ewleina. Na co mam narzekać jesli wyglądam na młodszą?:)

U Pani Eweliny depilowałam laserowo pachy. Nie widzę powodu, żeby mówić coś nie tak :) Wszytsko zgodnie z planem, ale trochę mnie bolało, tyle, ze jestem panikara. Robiłam w marcu.

Pani Ewelina robiła mi swego czasu botox w okolicy czoła. To był mój pierwszy tego typu zabieg i trochę się stresowałam ale pani doktor rozluźniła atmosferę i mnie uspokoiła. To bardzo miła i kompetentna osoba a do tego fachowo wykonuje zabiegi. Bałam się efektu zamrożenia mięśni ale nic takiego się nie wydarzyło a bruzdy na czole są już całkowicie niewidoczne. Za kilka miesięcy waracam na powtórkę :)

U tej pani doktor robiłam zabieg Aquafilling Bodyline i muszę przyznać że nawet nie spodziewałam się tak dobrych efektów. Nie zależało mi na jakimś dużym powiększeniu piersi ale na takim delikatnym wypełnieniu i ten efekt rzeczywiście jest dokładnie taki o jaki mi chodziło. Widać że to lekarka z powołaniem i pasją a do tego bardzo miła kobieta. Kolejki do niej coraz większe ale warto poczekać

Pani Ewelina robiła mi mezoterapię igłową, teraz już drugi raz i pewnie nie ostatni. To doświadczona lekarka z dobrym podejściem do pacjenta. Jak trzeba to doradzi, wszystko wytłumaczy, jest sympatyczna i pomocna. Kolejki do niej coraz większe ale to w sumie zrozumiałe

U tej pani doktor robiłam sobie jakiś czas temu zabieg biowchłanialnymi nićmi liftingującymi i naprawdę gorąco polecam. Zastanawiałam się też nad botoxem ale w końcu padło na lifting i myśle że to była dobra decyzja. Pani Ewelina doradziła, wytłumaczyła jak to dokładnie wygląda, jakie są zalety i przecwwskazania więc wszystko było jasne. Sam zabieg też poszedł dość sprawnie. Widać że lakarka zna się na rzeczy więc nie dziwię się że do niej coraz większa kolejka