lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Dr Ewelina to bardzo dobra lekarka, która ma ogromny zakres wiedzy, umiejętności, a do tego jest osobą miłą, uśmiechniętą i widać, że troszczy się o pacjenta. U doktor Eweliny w krakowskiej Klinice Vesuna leczyłem się z nadpotliwości. Zarówno z opieki Pani doktor jak i efektów zabiegu jestem bardzo zadowolony. Szczerze sam zabieg jak i Panią doktor polecam każdemu kto boryka się z problemem nadpotliwości.

Doktor Styczyńska-Kowalska to świetna lekarska z powołania, robiłam u niej usta za pomocą Juvederm w klinice Vesuna w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu jak i Pani doktor. Moim zdaniem fajna babka, która zna się na rzeczy i nie traktuje ludzi z góry, tylko dba o dobro pacjenta.

Z panią doktor spotkałem się w krakowskiej klinice vesuna. Trafiłem w to miejsce z polecania, a sam chciałem wyleczyć się z nadpotliwości. Właśnie w taki sposób trafiłem na panią doktor, jestem bardzo zadowolony z efektów jak i obsługi. Pani Ewelina wie jak zadbać o pacjenta ponieważ potrafiła mi z miejsca wyjaśnić jak będzie przebiegał zabieg ThermiDry. Do dnia dzisiejszego mogę się cieszyć efektami zabiegu, który oceniam na plus.

Do doktor Styczyńskiej-Kowalska zgłosiłem się ze względu na duży problem z nadpotliwością. Za namową żony zgłosiłem się do Kliniki Vesuna i tak trafiłem na Panią doktor. Zabieg jak i Panią doktor oceniam jak najbardziej pozytywnie. Pani Ewelina opowiedziała mi o zabiegu ThermiDry bo właśnie tak leczyłem nadpotliwość. Wydaje mi się, że o co bym nie spytał to Pani doktor i tak udzieliłaby mi odpowiedzi z uśmiechem na twarzy. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie.

Pani Ewelina pracuje w klinice już długa i mam do niej zaufanie. Lubię kiedy ona bierze odpowiedzialność za mnie. :) Polecam

Laserowe zabiegi na twarz wykonuję wyłącznie w Vesunie. Muszę tam dojechać, ale jest to warto. Dobrze, że w Krakowie jest zaufane i rozwijające się miejsce.

Pani Ewelina wykonywała mi zabieg ThermiDry. Nie każda klinika ma odpowiedni sprzęt, ale w vesunie znajdziemy tten certyfikowany, sprawdzony. Dużo czytalam opini, broszur zanim się zdecydowałam, bo nie powiem, ale obawy miałam spore, czy wszystko się uda. Udało się :) Zapraszam zainteresowanych. Ceny równiez uważam za niewygórowane jak na Kraków.

Pani Ewelina wykonywała mi zabieg związany z modelowaniem sylwetki. Piszę po jakimś czasie, ponieważ czekał na pewne efekty. Jest zadowolona ze wszytskich aspektów pracy lekarza, wiec polecam.

Jeśli zalezy wam na lekarzu z doswiadczeniem, ktory poprawnie wykonuje prace to polecam. Nie jest to gadanie o pogodzie i owijanie w bawałnę, tylko przechodizmy do zabiegu. Otrzymacie wszystkie wskazania, kartę pacjenta, pozostałe dokumenty.

Ja u Pani Eweliny robiłam zabieg niciami liftingującymi. Trochę się bałam, ale zabieg był wykonany poprawnie, czysto w salonie, sterylnie. W Vesunie jest kilka lekarzy, ale tylko u Pani Eweliny coś robiłam.