lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

U doktor Styczyńskiej-Kowalska usuwałam zmarszczki za pomocą botoksu w krakowskiej klinice vesuna. Nie wiem czemu się tak stresowałam zabiegiem bo szczerze nie było czym. Doktor super, inteligentna kobieta, z super podejściem do pacjentki podczas pierwszego spotkania dowiedziałam się wszystkiego na temat zabiegu. Jeżeli chodzi o samą redukcję zmarszczek to jest to zabieg w miarę szybki, a efekty można zauważyć praktycznie natychmiast.

Doktor Styczyńską-Kowalską znam już kilka lat bo chodzę do niej na różne zabiegi do krakowskiej kliniki vesuna. Z jej usług jestem bardzo zadowolona, Pani doktor to świetna lekarka, która wie jak odpowiednio zadbać o pacjenta. Nie oddaje się w żadne inne ręce tylko Panią doktor.

W krakowskiej klinice vesuna u pani doktor styczyńskiej-kowalskiej dokonałam korekcji niesymetrycznej wargi za pomocą preparatów z linii juvederm. zarówno polecam zabieg jak i panią doktor bo efekty przeszły moje oczekiwania, a nie udałoby się ich osiągnąć bez sprawnych rąk pani doktor.

doktor wwelinę poznałam podczas leczenia nadpotliwości w krakowie w klinice vesuna. szczerze efekty zabiegu przeszły moje oczekiwania, ponieważ nie muszę nerwowo patrzeć na bluzkę czy nie pocą mi się pachy i czy to mocno widać, zabieg ułatwił mi codzienną egzystencję. jeżeli chodzi o panią doktor to uważam, że lepiej trafić nie mogłam. moim zdaniem lekarka z dużą wiedzą, uśmiechnięta, pogoda. widać, że zależy jej na pacjentach. polecam i panią doktor, zabieg i samą klinikę.

Panią doktor miałem okazję poznać podczas zabiegu leczenia nadpotliwości pach, który został przeprowadzony za pomocą urządzenia ThermiDry. Nie do końca wierzyłem, że Pani doktor uda się rozwiązać mój nieco wstydliwy problem, niemniej jednak udało się co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Polecam i zabieg, klinikę vesunę oraz usługi świadczone przez doktor Styczyńską-Kowalską.

Z całego serca polecam usługi świadczone przez doktor Styczyńską-Kowalską! Akurat ja u pani doktor wypełniałam zmarszczki botoksem w krakowskiej klinice vesuna i byłam bardzo zadowolona z obsługi i oczywiście natychmiast zauważalnych efektów. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie, a Pani doktor starannie mnie do niego przygotowała więc od początku wiedziałam czego się spodziewać i jak to będzie wyglądać.

U pani doktor Styczyńskiej-Kowalskiej leczyłem nadpotliwość pach. Zabieg ThermiDry, który przeprowadziła Pani doktor w krakowskiej klinice Vesuna okazał się świetnym zabiegiem, który rozwiązał mój wstydliwy problem. Polecam zabiegi świadczone przez Panią doktor ponieważ jest to lekarka o dużej wiedzy i bardzo dobrym podejściu do pacjenta.

Z panią doktor Styczyńską-Kowalską znam się już od kilku lat. Robiłam u niej różne zabiegi i zawsze mogę liczyć na pełen profesjonalizm oraz w pełni zadowalające efekty zabiegu. Tym razem u Pani doktor modelowałam usta. Niestety jedna moja warga zaczęła opadać i wyglądało to nieco dziwnie, ale Pani doktor jak to Pani doktor stanęła na wysokości zadania i zabieg przeprowadziła z należytą starannością. Kształt moich ust wrócił do normy za co serdecznie dziękuje.

Doktor Ewelina Styczyńska-Kowalska to super lekarka! Miałam okazję poznać panią doktor w klinice vesuna w której usuwałam zmarszczki za pomocą botoxu. Z efektów zabiegu, obsługi jak i samej kliniki jestem bardzo zadowolona. Pani doktor to miła, uprzejma lekarka, której dobro pacjenta leży na sercu. Do tego ma rozległą wiedzę o swojej pracy i wie jak podejść do pacjenta i otoczyć go fachową opieką. Jeszcze raz dziękuje i podejrzewam, że zgłoszę się za niecały rok na powtórkę.

u pani doktor styczyńskiej-kowalskiej modelowałam usta za pomocą zabiegu juvederm w klinice vesuna. przyznam szczerze, że nie wierzyłam, że jeden zabieg może tak poprawić moje wargi i nadać im naturalny wygląd. oczywiście to duża zasługa doświadczonej pani doktor, która dobrze wiedziała co robi, a do tego potrafiła mnie uspokoić i z tym spokojem wszystko o zabiegu opowiedzieć. dziękuje jeszcze raz i nie pozostaje mi nic innego jak zostawić w tym miejscu pozytywną opinię.