lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

U Pani Styczyńskiej-Kowalskiej leczyłam się z migreny. Zaproponowała mi botox i to się rzeczywiście sprawdziło chociaż nie wiedziałam że botox ma w ogóle takie zastosowanie. Zdaję sobie sprawę z tego że zabieg będę musiała powtarzać ale bardzo poprawił mój komfort życia więc na pewno na niego wrócę. Lekarka bardzo kompetentna. Byłam u niej w Vesunie w Bonarce - sama klinika też w porządku

Po tym jak mocno schudłam miałam spory problem z rozstępami. Kupowałam nie wiadomo jak drogie kremy i w sumie niewiele to dawało. Pani Ewelina poleciła laser. Miałam kilka zabiegów i efekty są już mocno widoczne. Myślę że jeszcze ze dwa zabiegi i już będzie całkiem dobrze. Lekarka ma dobre podejście, traktuje pacjentów indywidualnie i potrafi doradzić i dopasować zabieg do konkretnego problemu. Godna polecenia

U pani Styczyńskiej-Kowalskiej robiłam kilka miesięcy temu zabieg korygujący nos przy użyciu kwasu hialuronowego. Efekt naprawdę bardzo fajny. Miałam mały garbek który został w zasadzie całkowicie zniwelowany. Widać że pani Ewelina wie co robi i zna się na rzeczy. Do tego jest delikatna i dokładna

U Pani Eweliny usuwałam swego czasu zmarszczki. Po konsultacji obie uznałyśmy że dobrze sprawdzi się kwas hialuronowy. Do tego pory miałam dwa zabiegi. Powtarzam co pół roku i jestem zadowolona. Twarz jest ładnie odświeżona. Pani Ewelina też mi odpowiada. Ma profesjonalnej podejście, a zabieg wykonuje sprawnie i w miarę szybko

U Pani Styczyńskiej-Kowalskiej leczyłam się z nadpotliwości. Sama poleciła mi botox który okazał się bardzo skuteczny. Zabieg poszedł sprawnie. Widać że pani doktor zna się na rzeczy. Trochę się naczekałam na kolejną wizytę ale i tak jestem zadowolona

U pani Eweliny usuwałam zmarszczki na czole które od dawna były moją zmorą. Poleciła mi botox do którego wprawdzie nie byłam przekonana ale okazało się że to był dobry wybór. Nie ma nienaturalnego efektu którego się bałam.

Pani Styczyńska-Kowalska robiła mi niedawno korektę nosa i musze przyznać że jestem bardzo zadowlona z efektu. Zabieg szybki i prawie zupełnie bezbolesny. Stresowałam się trochę tym jak to będzie wyglądało, ale lekarka wprowadziła tam miłą atmosferę że szybko się wyluzowałam. Pewnie wrócę za rok na kolejny taki zabieg

U pani Styczyńskiej-Kowalskiej leczyłem się jakiś czas temu z nadpotliwości. Dermatolog doradził mi żeby spróbować z botoxem więc tym sposobem znalazłem się w Vesunie. Efet póki co cały czas się utrzymuje ale wiem że po kilku miesiącach zabieg trzeba powtórzyć więc pewnie będę do tej pani doktor wracał

Pani Ewelina robiła mi niedawno modelowanie ust i bardzo dobrze się w tej kwestii spisała. Nie chciałam efektu rybich ust, zależało mi tylko na tym żeby lekko wymodelować górną wargę która była dość cienka i to się rzeczywiście udało. Sprawna ręka i dobre oko. Być może wrócę do pani Eweliny na botox bo wiem od koleżanek że te zabiegi też wychodzą jej fajnie

Pani Ewelina wie dokładnie co powoduje dany zabieg, kiedy nie powinno się go stosować, informuje o zaleceniach po zabiegu. Widać, że wie co robi i że ma dużą wiedzę i doświadczenie. Doceniam takich ludzi. Jak dla mnie jedna z lepszych specjalistek w vesunie!