Lekarze Nowy Sącz

Świetny specjalista i bardzo pozytywna osoba. Polecam!

lek. dent. Jadwiga Zaranek

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
33-300 Nowy Sącz

Jako jedyna spelnia moje oczekiwania (a jestem trudnym, wymagającym pacjętem z ciężkimi problemami dentystycznymi), bez kretactwa, w super przyjemnej atmosferze. Doktor Jadwiga ma niesamowite poczucie humoru i nawet w trakcie zabiegu opowiada kawały, w tle zawsze gra jakaś muzyka i to nie z radia! tylko delikatna i relaksująca - można odpłynąć zrelaksowanym .Naprawde polecam Ją z czystym sumieniem. Jest to lekarz kompetentny, z ogromną wiedzą z zakresu stomatologii, lubiący to ...
Opinia dodana przez: gosia3ek

lekarz Jerzy Hybel

Kardiolog

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Bardzo pomocny, zaangażowany lekarz. Juz samo podejście do pacjenta działa uzdrawiająco bo zawsze z humorem i empatią. Ponadto, z solidną podstawą merytoryczną i szeroką analizą każdego przypadku, doboru leków, sposobu leczenia i wsparcia na każdym kroku. Tacy lekarze to dobro narodowe.
Opinia dodana przez: Witek

lekarz Tomasz Tomaszewski

Neurolog

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry i fajny lekarz. O wszystko wypyta, szczegółowo wytłumaczy chorobę i przebieg leczenia, jest bardzo dokładny, a do tego miły i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Dorota Szymańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Dziękuję, że los mi zesłał panią na swojej drodze, miła, uprzejma, fach w ręku, opanowana, prawdziwy lekarz z powołania. Polecam każdemu tą panią, życzę wszystkiego dobrego. Pozdrowienia Kruczek z "urologi"
Opinia dodana przez: Piotr Kruczek

dr n. med. Jerzy Brunowski

Psychiatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Jerzy BRUNOWSKI
Lwowska 35/4
Nowy Sącz

Serdecznie polecam. Nareszcie mogę normalnie funkcjonować, mam dobrze ustawione leki,przesypiam noce.

lek. dent. Iwona Zych-Majewska

ul. Romualda Traugutta 44
33-300 Nowy Sącz

Właśnie po ok.2 latach dobiegło do końca leczenie ortodontyczne mojej córki. Efekt końcowy daje powody do zadowolenia. Uśmiech mojego dziecka jest teraz uroczy. Pani Dr to profesjonalistka w kazdym calu z olbrzymią wiedzą, empatią i umiejętnoscią podejścia do małego pacjenta. Na pierwszej wizycie konsultacyjnej Pani Dr bardzo precyzyjnie przedstawiła plan leczenia. Każda kolejna wizyta była korygowaniem i dostosowaniem leczenia na podstawie 'zachowania zębów' ze szczegółowym wyjaśnieniem postępów leczenia. Jeśli ktoś ...
Opinia dodana przez: Krystyna D

lek. dent. Bruno Darski

Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Artura Grottgera 18
33-300 Nowy Sącz

Pełny profesjonalizm, życzliwość i fachowe doradztwo. Zawsze uśmiech na twarzy. Świetne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Celina

lekarz Anna Sapała

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Batorego" w Nowym Sączu
ulica Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Zdecydowanie polecam! Pani doktor poświęca czas i słucha pacjeta. Jest konkretna i ma świetne podejście. Jest wyrozumiała. Totalne przeciwieństwo do Pani Dr J. Piaseckiej- trzymajcie sie z dala od Piaseckiej jeśli chcecie sie wyleczyć z depresji!
Opinia dodana przez: Anonim żeński

lekarz Edward Natkaniec

ulica Konstanty 27
33-300 Nowy Sącz

Wyjątkowy, pełen empatii a przede wszystkim wiedzy fachowiec. Jeśli potrzebujecie rzetelnej informacji na temat swojej choroby, jeśli chcecie skutecznej porady w swoim nieszczęściu idźcie do Niego. Przy okazji powie Wam jak złowić piękne ryby i gdzie znaleźć prawdziwki i żurawinę.
Opinia dodana przez: JACEK

lek. dent. Marzena Stanisz

Barbackiego 34 lok. 14
33-300 Nowy Sącz

Witam, byłam z moim małym synkiem Mikołajem i jestem zachwycona Panią Doktor. Sposób podejścia do małego dziecka, spokój i zaufanie jakie bije od uroczej p. Marzeny, jest tym czego brakuje dzisiejszym lekarzom:) Pozdrawiam. Beata
{'id': 27625, 'name': u'Nowy S\u0105cz'} Psychiatra dziecięcy
                                       mgr Grzegorz Strojny

mgr Grzegorz Strojny

Psychiatra dziecięcy, Psychoonkolog

"Dobre miejsce" - zespół psychologów i psychoterapeutów - Grzegorz Strojny
Grota Roweckiego 16a/3
Nowy Sącz

Pan Grzegorz jest wyrozumiałym i współpracującym terapeutą. Spotkania odbywały się w atmosferze zrozumienia i bezpieczeństwa. Dużym atutem jest usytuowanie gabinetu, które zapewnia anonimowość pacjenta. Terapeuta jest kompetentny, posiadający dużą wiedzę z psychologii oraz psychoterapii. Jest życzliwy i współodczuwający. Równocześnie koncentruje się na realnej pomocy i wyznaczonych celach terapii. Mimo, iż psychoterapia jest długą i czasami krętą drogą, dla zdecydowanych, którzy chcą podjąć trud jej przejścia polecam wybór uważnego i doświadczonego ...
Opinia dodana przez: Lhotse

lek. dent. Małgorzata Zmieniewicz-Brzóska

ul. Czeremchowa 5a
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, podchodzi z olbrzymią empatią do pacjenta, stosunek ceny do jakości i szybkości leczenia jest wysoce zadowalający. Polecam w 100% każdemu wizytę u Pani Doktor

lekarz Sławomir Piwowarczyk

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Pana doktora Sławomira Piwowarczyka mogę określić jako wysokiej klasy specjalistę. Prowadził moje dwie ciąże (w tym jedną bliźniaczą) i nie mogę sobie wyobrazić innego lekarza, któremu mogłabym tak zawierzyć nie tylko swoje, ale i moich dzieci zdrowie. Pan doktor przeprowadził także u mnie jedno cesarskie cięcie i jestem z tego bardzo zadowolona, rana została zszyta z wielką starannością dzięki czemu bardzo szybko się wszystko goiło. Jest bardzo dokładny i sumienny. ...
Opinia dodana przez: Monika

Janusz Gieracki

Stomatolog, Protetyk

Zespół Poradni Specjalistycznych w Nowym Sączu
pl. gen. Henryka Dąbrowskiego 1
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, cierpliwy. Prawdziwy fachowiec, zna się na rzeczy. Dentysta z powołania. Polecam wszystkim.
Bardzo dobry !!!!!!!!!!!! i kompetentny lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!, a przy tym miły i sympatyczny. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam !!!!!!!!!!!!

Mateusz Malaga

Protetyk, Stomatolog

ulica Świętej Heleny 14A
33-300 Nowy Sącz

bardzo dobry lekarz ,godny polecenia,miły kompetentny pełen profesjonalizm,uratował Mi 3 zęby których nikt nie chciał leczyć
Opinia dodana przez: monika

lekarz Paweł Ostrowski

NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dziękuję za fantastyczne podejście do pacjenta i pelen profesjonalizm w leczeniu i przeprowadzonym zabiegu chirurgiczny.Magdalena Stepniowska
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Adamus

NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300 Nowy Sącz

Najlepszy ortopeda pod słońcem. Doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. 0gromna wiedza i doświadczenie. Dobry kontakt z pacjentem. Doktor Adamus operował mi obydwa kolana. Miałam wystawiane endo protezy stawu kolanowego. Operacje odbyły się w odstępach dziewięciu miesięcy. Z ośrodka rehabilitacyjnego wyszłam już bez kul. Zapomniałam co to znaczy ból. A wszystko dzięki Panu doktorowi. Jeżeli operacje kolan to tylko dr Adausa. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Wdzięczna pacjentka. Józefa ...
Opinia dodana przez: Jozefa

lekarz Łukasz Juszczyk

ul. Henryka Stamirskiego 17
33-300 Nowy Sącz

Godny polecenia lekarz. Bardzo uprzejmy, dokładny, sumienny. Doktor prowadzi moją ciąże. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena