Lekarze Nowy Sącz

lekarz Paweł Karpiel

Nowy Sącz

Nie rozumie komentarza ostatniego,szkoda ze zazdrosnicy i nieudacznicy moga pisac co popadnie.Powyzszy podaje wizyte publiczną i jednocześnie cytuje -zmarnowane pieniądze.Za publiczna wizyte sie nie płaci wiec pisze to ktos kto kompletnie nie ma o niczym zielonego pojęcia.

lekarz Andrzej Kościuszko

Radiolog

NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300 Nowy Sącz

Najlepszy lekarz miły uprzejmy wszystko dobrze wytłumaczy polecam z całego serca nie widzę lepszego
Opinia dodana przez: Bogusława

lek. med. Anna Leśnik-Kobos

Laryngolog

ul. Hugo Kołłątaja 25
33-300 Nowy Sącz

Bardzo profesjonalny lekarz! Inni od razu chcieli wycinać migdała, a Pani dr Kobos wyleczyła wszystko jednymi tabletkami. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Ala

Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Mimo wieku sprawność i płynność wyrywania to jest szok. Szybko, bezbolesnie i do tego zadaje pytania dzięki czemu można czuć się bezpiecznie i komfortowo. Doktor działa jak maszyna, widać to doświadczenie a podejście do pacjenta to bajka. Opieka telefoniczna po zabiegu.
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Tomasz Orawczyk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Klinika Leczenia Żył ORAWCZYK
Jana Kilińskiego 80
33-300 Nowy Sącz

Bardzo miły, kompetentny i profesjonalny lekarz. Wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały. W moim wypadku docelowe leczenie polegało na laserowym usuwaniu żylaków, które przebiegło bardzo sprawnie, skutecznie i bez żadnych powikłań czy komplikacji. Kilka dni po zabiegu odczuwałam lekki ból w nodze, ale po kilku tygodniach wszystko się zagoiło, żylaki zniknęły i widać efekt do dziś! Polecam, ponieważ wiem, że wielu osobom pomógł bardzo skutecznie, sama trafiłam do Pana Orawczyka z ...
Opinia dodana przez: Marysia

lekarz Mariusz Paprocki

Pulmonolog

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry lekarz, naprawdę ma bardzo dobre podejście do dzieci, stawia trafną diagnozę i wszystko dokładnie tłumaczy. Unika podawania dzieciom antybiotyków. Jestem z niego bardzo zadowolona. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Aleksandra Maciejowska-Rusak

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Okulistyka
Starowiejska 51
Nowy Sącz

Bardzo uprzejma i wyrozumiała lekarka. Po badaniu cierpliwie tłumaczyła na czym polega choroba i jak stosować leki. Zdecydowanie polecam.

lekarz Monika Stojek-Rola

ul. Mikołaja Kopernika 5
33-300 Nowy Sącz

polecam pełen profesjonalizm i zaangażowanie wiedza fachowa na wysokim poziomie posiada świetny sprzęt podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie

Grażyna Kazana-Węglowska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Antidotum
Nowy Sącz

kompetentna, uprzejma, solidna w pracy, posiada dużą wiedzę medyczną, życzliwa, w przypadku gdy jest to konieczne bez problemów kieruje do lekarza specjalisty, diagnozę poprzedza badaniami laboratoryjnymi, ekg lub usg
Opinia dodana przez: Jan
Druga wizyta to polecenie i zaufanie narazie cztery.Ale idzie na pięć zobaczymy w lutym po następnej wizycie i badaniach .

lek. dent. Maciej Baum

gen. Grota-Roweckiego 7
Nowy Sącz

Znakomity specjalista . Dla swoich pacjentów zawsze znajduje czas. Pomocny w każdej kryzysowej sytuacji. Polecam dla dorosłych i dzieci które traktuje bardzo delikatnie.

lekarz Arleta Jarosz

Internista, Kardiolog

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
33-300 Nowy Sącz

Wspaniała Pani Doktor! Jestem bardzo zadowolona z wdrążonego leczenia. Życzę każdemu, kto potrzebuje pomocy, aby na swojej drodze spotykał tylko tak kompetentnych specjalistów.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Tomasz Łogin

Urolog

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Witam Was Panowie. Piszę do Was, aby Was przekonać do tego, abyście nie bali się przebadać i nie mieli żadnych kompleksów żeby znaleźć się w gabinecie urologicznym. (Oczywiście u Pana Doktora Tomasza Łogina) świetny specjalista, ale o tym za chwile. Mam 26 lat jestem młodym mężczyzna tryskającym życiem i energią. Pisze do Was wszystkich młodych facetów ponieważ może po moim poście, opinii przekonacie się, aby jednak się przełamać i umówić ...

dr n. med. Witold Woch

Nefrolog

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Lekarz z czystego powołania. U Doktora leczyłem się parenascie lat temu w Katowicach i od tamtej pory nie znalazłem drugiego tak dobrego internisty czy nefrologa dlatego przyjechałem do Nowego Sacza na wizytę. Bardzo kompetentny i uczciwy lekarz co się nie zmieniło. Brakuje tego specjalisty na Śląsku.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Barbara Kmak

Zespół Poradni Specjalistycznych
al. Aleje Wolności 49
33-300 Nowy Sącz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty podczas zabiegu tak odwróciła moją uwagę pytaniami, że ja wciąż czekałem na zastrzyk ze znieczuleniem podczas gdy już było po zabiegu ;-) bezstresowo i ok... moja ocena 5/5
Opinia dodana przez: Maciej

dr Jolanta Rembiasz

Chirurg dziecięcy

Multi Scanmed
33-300 Nowy Sącz

Dziękuję , dziekuję. Pani doktor uratowała mojemu synowi rekę, gdy podzczas zabawy syn z mocnego rozpędu uderzył w zbrojoną szybę bramy wejściowej i zawiesił się rozrywająć i podcinając mięśnie przedramienia

dr Krzysztof Martiszek

Chirurg stomatolog

Specjalistyczne Centrum Stomatologii sp. z o.o
Żółkiewskiego 23
33-300 Nowy Sącz

Wspaniały lekarz! Mistrz! Synowi usunął chirurgicznie trzy ósemki. Bez bólu i żadnych powikłań, chć były to skomplikowane zabiegi. Ja miałam wykonywaną rewizję zębdołu (po usunięciu zęba przez innego lekarza wystapiło zapalenie okostnej zęba z ropniem). Pan doktor Martiszek przyjał mnie natychmiast i dzięki swoim wybitnym umiejętnościm zapobiegł poważnym skutkom bolesnej choroby. Niedawno po raz kolejny uratował moje zdrowie usuwając kamień wielkości 1 cm ze ślinianki blokujący przepływ śliny. Usg wykonane ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Swietłana Prylepska

Szpital Specjalistyczny im.Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
ulica Młyńska 10
33-300 Nowy Sącz

Bardzo polecam miła sympatyczna pełny profesjonalizm pani doktor pełne poświęcenie dla pacjenta podczas wizyty
Opinia dodana przez: Rafał Kosal

lekarz Mateusz Cieślik

Szpital Specjalistyczny im.Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
ulica Młyńska 10
33-300 Nowy Sącz

W pełni polecam: punktualny, kompetentny, bardzo dobry dialog z pacjentem, wiedza przekraczająca zdecydowanie specjalizację Pana Doktora.Korzystałem z wiedzy i umiejętności praktycznych Doktora kilkukrotnie.Mam porównanie,gdyż niestety kilkukrotnie już w życiu miałem operacje,zetknąłem się z różnymi chirurgami,ale niezmiernie cieszę się, że na mojej leczniczej drodze życia spotkałem Doktora Mateusza Cieślika. Jeśli skala ocen byłaby do 10,to ja uczciwie mogę dać 12 z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Berszakiewicz

Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
33-300 Nowy Sącz

Z wielką radością dołączam się do jakże zasłużonych pozytywnych opinii.Serdecznie polecam Pana doktora Tomasza! Bardzo dobry specjalista, uprzejmy, miły i wspaniały lekarz z powołania o wielkim sercu.
Opinia dodana przez: Brajan