Lekarze Oświęcim

Neurolog

Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak
Generała Jarosława Dąbrowskiego 4
32-600 Oświęcim

Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agnieszka Nowak-Kotarska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Oświęcim

Korzystam z usług pani doktor od 2-3 lat i jestem pod wrażeniem za: 1. Punktualność ( raz na ponad 20 razy tylko czekałem ok 30 minut) 2. Kontakt - pani doktor zadzwoniła do pacjenta z prośbą o przesunięcie wizyty o 2 godziny 3. Podejście do dzieci - umie przekonać wewnętrzny opór i strach dziecka do dentysty 4. Bardzo dobra pamięć do imion i swoich pacjentów :) mały minus - nigdy ...

lekarz Krzysztof Zemanek

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim

Byłam operowa w poniedziałek przez pana doktora, szczerze polecam świetny fachowiec z poczuciem humoru, interesuję się pacjentem później co ważne, że jego rola nie zakończyła się na sali operacyjnej.Lekarze powinni zarażać się od doktora wesołym nastawieniem i luźnym podejściem do pacjenta,oby więcej takich ludzi w służbie zdrowia
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Nina Radziwonowicz

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
Marii Skłodowskiej-Curie 7
32-602 Oświęcim

Pani Lekarz godna polecenia, prowadzę u niej ciąże i jest jednym z niewielu lekarzy, której ufam i wiem, że mi pomoże, a moje dziecko jest w dobrych rękach. Miła, profesjonalna, kompetentna, nie ma u niej "głupich pytań", potrafi zrozumieć, wytłumaczyć. Polecam wszystkim kobietom.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Piotr Makohoń

Zaborska 60a
32-600 Oświęcim

Lekarz naprawdę godny polecenia. "zwiedziłam" 80% stomatologów w Oświęcimiu i zdecydowanie dr. Piotr Makohoń to specjalista z powołania. Olecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Sandra

dr Leszek Bosacki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry i dokładny lekarz miły delikatny z doswiadczeniem i humorem ja jestem bardzo zadowolona :)polecam

lekarz Barbara Górecka

Mendelejewa
32-600 Oświęcim

Profesjonalne podejście do pacjenta, w gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera, a Pani doktor odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Bardzo serdecznie polecam

mgr Agnieszka Suwada Całus

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Agnieszka Suwada Całus Prywatna Praktyka Psychologiczna
ul. Łukasiewicza 4/15
Oświęcim

Pani Agnieszka była już ostatnią osobą, do której zwróciłem się o pomoc. Natomiast pierwszą, która pomogła zdiagnozować odpowiednio problemy i poprowadzić cały proces terapii aż do szczęśliwego zakończenia. Choć trwało to u mnie dobrych kilka lat. Terapię zaczęła ze mną gdy nie radziłem sobie nawet z wyjściem z domu, byłem bez pracy i znajomych. Czułem, że nic dobrego już mnie nie spotka. Na szczęście z pomocą pani psycholog udało mi ...
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Urszula Wyrwas-Bełz

Endokrynolog

Laboratorium Medyczne "LABMED"
11 Listopada 3E/2
32-600 Oświęcim

Świetna endokrynolog, niesamowita wiedza, nie sprzed 20 lat, ale widać, że wie co się wokół dzieje i jakie są najnowsze odkrycia w jej dziedzinie. Niestety odnoszę wrażenie, że prywatnie zależy jej tylko na pieniądzach...
Opinia dodana przez: Karolina

mgr Anna Fabian-Kulas

Psycholog

Gabinet Psychologiczy
11 Listopada 11E/3
Oświęcim

Korzystałem kilka miesięcy z psychoterapii. Czuję się lepiej, jakość mojego życia znacznie się poprawiła. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Franc

mgr Barbara Saternus

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Zaborska 64
Oświęcim

Pod koniec liceum korzystałam z jej wsparcia. Każda wizyta dawała mi siłę na przeżycie kolejnego tygodnia. Dzięki niej przeżyłam do czasu aż farmakoterapia zaczęła działać. Dzięki niej podeszłam do matury i dzięki niej miałam siłę by wyprowadzić się z domu rodzinnego. Oprócz cotygodniowych płatnych wizyt (80zł, ale to było w 2015r) mogłam w każdej chwili zadzwonić, bądź pisać maile. Pani Basia jest doskonałym wsparciem dla osób w głębokiej depresji, które ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Schmidt-Bereś

MEDICOME
Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim

Okej cierpliwosc i zrozumienie Wielka empatia. Pewnosc w podejmowaniu decyzji . Wyrozumialosc przy niegrzecznych pacjentach

lekarz Jacek Belowski

Internista, Endokrynolog

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej "MULTIMED" w Oświęcimiu
ulica Chemików 5
32-600 Oświęcim

Lekarz wytłumaczył na czym polega choroba. USG odrazu przy wizycie robione dokładny opis wizyty i dokładnie dawkowanie leków do stanu zdrowia.
Zdecydowanie polecam Panią Doktor Kasię...niesamowite podejście do małego wystraszonego pacjenta...pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marta Spiechowicz

32-600 Oświęcim

Polecam, chodzę już od ponad roku do Pani Marty i jestem bardzo zadowolona.
Gorąco polecam! Wspaniałe podejście do pacjenta, jak również do bliskich pacjenta. Uważnie słucha wszystko to co pacjent mówi, niczego nie lekceważy, dokładnie tłumaczy zalecenia.

lekarz Maciej Pamuła

Zagrodowa 25/3
32-600 Oświęcim

rzeczowości nie można Panu Doktorowi odmówić. Podejście do małych pacjentów również na plus, a także lekarz nie przepisuje leków bez sensu, jednak niestety wizyta odbywa się na stojąco i w dużym pośpiechu.
Opinia dodana przez: karolina

lekarz Jerzy Tylnicki

Chopina 40
32-600 Oświęcim

Świetny lekarz cechujący się zaangażowaniem i empatią. Lekarz jest punktualny, dokładnie bada, sprawdza wszystkie możliwości leczenia, nie przepisuje lekarstw na chybił trafił. Zna się na swojej pracy i po pierwsze jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Agata Kubisty-Śmiałek

Lekarz medycyny pracy

Gabinet Lekarski Endokrynologiczny
ul. Gen. H.Dąbrowskiego 5
32-600 Oświęcim

Lekarz notorycznie uprzykrzający życie pracownikom, którzy starają się o pracę. Myśli pani doktor, że badania i zaświadczenia od innych lekarzy są ad hoc, od razu. Pani Doktor jak Pani widzi problem to proszę skierować interesanta do lekarz medycyny, który przynajmniej nie stwarza problemu i można normalnie pracować a nie utrudniać życia. Chyba, że zapewni Pani co poniektórym pieniądze na utrzymanie rodziny. Chyba trzeba ten gabinet skontrolować.

lekarz Dariusz Grygoruk

Skłodowskiej-Curie 4 lok. 2
32-600 Oświęcim

Wizyta szybka i sprawna, natomiast "leki", które zostały przepisane 6 miesięcznemu dziecku z objawami kaszlu to Stodal (w małej ilości, ale na bazie alkoholu od 6 roku życia) i Clemastinum (w małej ilości, ale Nie należy podawać w pierwszym roku życia i jest przeciwalergicznym lekiem).