lekarz Violetta Borowicz

Lekarz medycyny pracy

2,2

Polecam! Doktorka z jajem ;) 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Polecam! Doktorka z jajem ;) 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Hehe bardzo sympatyczna doktorka, sympatyczna i smieszna. Tak obsłużony ulekarza jeszcze nie byłem;)) polecam

Wchodząc do gabinetu nie wiedziałam czy jestem w sklepie "wszystko po 4zl" ,czy w gabinecie wróżki(brakowało tylko szklanej kuli). Choinka, natłok sztucznych kwiatów, figurek, kosmetyków i nie wiadomo czego jeszcze. Wizyta ok 40 minut, ludzie czekają na dworze, bo w środku nie ma poczekalni. Pani doktor sprawia wrażenie osoby niezrównoważonej psychicznie. Muzyka poważna na cały regulator, nie można się skupić. Badanie ogranicza się do wywiadu, pytania są bezsensowne. Ceny za wizytę pani doktor ustala sama , chyba na chybił trafił, bo każdy płaci inną kwotę za to samo . Nie polecam, chyba że ktoś lubi się pośmiać.

Lekarka wyzywa pacjenta i krzyczy na niego. Przyjmuje ubrana w kapelusz i suknię, gabinet niehigieniczny i zagracony kosmetykami, figurkami, choinkami. Izba lekarska powinna zainterweniować w tej sprawie, bo lekarka sprawia wrażenie niestabilnej psychicznie.

Strasznie luźna doktorka, zawsze jak przychodzę to się pośmiejemy, poniekąd rozumiem o co chodzi poprzednikom ale ja nigdy problemów nie miałem jak na razie wracam z przyjemnością ;))

Zupełne zero. Nie polecam . Szkoda czasu. Dziwie się że izba lekarska nie interweniuje. Wstyd dla zawodu lekarza

Nie polecam,pani dwa razy wystawiła mi badania na prawo jazdy błędnie, kiedy osobiście dzisiaj byłem wyjaśnić sprawę zaczęła krzyczeć, rozkazała mi siadać i wyciągnąć ręce z kieszeni, kiedy powiedziałem żeby nie mówiła mi co mam robić zaczęła krzyczeć, zero szacunku do człowieka typowe patrzenie z góry i zachowywanie się jak ktoś kto podjadał wszystkie rozumy, żal i żenada.

Wizyta odbyła się bez żadnych udziwnień, badania do orzeczenia wykonane były zgodnie z sztuką lekarską. Ze swojej strony polecam.

Wszystko co napisali przedmówcy to prawda. Ta Pani powinna chyba się przebadać, jej zachowanie nie jest normalne. Będąc w gabinecie miałam wręcz wrażenie że jestem w programie ukryta kamera.

Potwierdzam , niestety to wszystko prawda, jak ja zobaczyłam to zrezygnował am ,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zgroza i brak słów jak ktoś taki może. Wydawać orzeczenia o zdrowiu