lekarz Wacław Żyłka

Chirurg onkolog

Polecam ,bardzo dobry specjalista jest bardzo miły ,a przede wszystkim wzbudza ogromne zaufanie do siebie,nie jest zarozumiały.

Super lekarz, bardzo życzliwy i pomocny. Dla niego nie ma rzeczy nie możliwych. Pozdrawiam!

Uważam, że kobiety (gros pacjentów) zbyt dużo uwagi poświęcają kontaktowi z lek. W. Żyłka zamiast jego kompetencjom. Ostatnimi czasy z racji kalectwa, nie wykonuje operacji a jedynie w szpitalu pracuje na izbie przyjęć, co nie przeszkadza mu brać za kilkuminutową prywatną wizytę 200 zł. Trudno znaleźć profesora, który miałby taką stawkę za prywatną wizytę. Trochę umiaru i przyzwoitości panie lekarzu.

Krwiopijcy!!! Żeby 4minuty USG kosztowało 200 zł.

Krwiopijcy!!! Żeby 4minuty USG kosztowało 200 zł.

wrocilam wlasnie od tego lekarza i niczego sie nie dowiedzialam uslyszalam tylko do widzenia. NIE POLECAM gosc bardzo niemily na zadawane pytania nawet nie odpowiadal skoro tak u niego wyglada prywatna wizyta nawet nie chce wiedziec jak przyjmuje pan doktor panstwowo

Doskonały lekarz z pasją. Ma bardzo dużo pacjentów więc poświęca odpowiednią ilość czasu do danego przypadku. Jego wyniki i ilość pacjentów świadczą o jego fachowości. Czasami niektóre Panie mają zal, że poświęca ich zbyt mało czasu. Może niech pomyślą, że na tym świecie jest dużo chorych, a doktor Żyłka jest tylko człowiekiem i czasami jest zmęczony jak każdy z nas, bo stara się przyjąć wszystkich chętnych. Korzystałam z usług w szpitalu i doktor zarówno dla mnie jak i innych pacjentek był miły i kompetentny.

doktor żylka zna sie na żeczy mi osobiscie usunął czerniaka wiedział co jest grane i wycią z marginesem jest opanowanym i spokojnym człowiekiem

Super lekarz - super facet. Od pierwszego dnia kiedy Go poznałam wiem że jestem w dobrych rękach. Pobił rekordy świata w szybkości i trafności diagnozy, badaniach i leczeniu. Dzięki Niemu stąpam jeszcze po tej ziemi :)

wspanialy lekarz i fachowiec godny polecenia oddany pacjentowi

wspanialy lekarz i fachowiec godny polecenia oddany pacjentowi

super lekarz,fachowiec 100%,potrafi dla pacjenta zrobić wszystko co fach pozwala,jest miły chociaż na początku wydaje się zimny,później okazuje się czuły i troskliwy o swoją pacjentkę,potrafił przekonać mnie do słuszności sprawy,pomimo wielkiego oporu z mojej strony,troszczył się o mnie nawet gdy miałam odlot-wróciłam-żyję.dziękuję mu za szybką reakcję i pomoc.