dr hab. n. med. Waldemar Elikowski

Internista, Kardiolog

3,9

Pan Doktor Waldemar Elikowski to wspaniały lekarz. Uratował mojemu ojcu życie gdy właściwie nie było już nadziei. Walczy o życie pacjenta do samego końca, nie poddaje się. Każde uratowane życie niesie Jemu radość i motywuje do pracy. Pan Doktor to bardzo uczynny, miły i bezinteresowny człowiek. Niesamowicie zaangażowany w swojej pracy a dobro pacjenta jest ZAWSZE dla niego najważniejsze. Jest lekarzem z prawdziwego powołania. Bardzo Panu Doktorowi DZIĘKUJEMY za uratowanie życia mojemu ojcu. Żadne słowa nie są wstanie wyrazić naszej wdzięczności. Z wyrazami szacunku Natalia Silska z rodzicami

Lekarz, ojakim pacjęci mogą marzyć. Nie wyobrażam sobie aby mógł być doskonalszy. Jest ideałem lekarza. Panie Doktorze, z całego serca dziękuję...

Panie Doktorze, chciałam Panu przekazać, że jestem po zabiegu, że dokonano wielkiego dzieła. Wprawdzie było kilka bardzo niebezpiecznych sytuacji, ale doktor operujący bardzo szybko je opanował. Ale przede wszystkim chciałam podziękować Panu za wszelkie zaangażowanie, wielki dar Boży w ratowaniu ludzkiego życia, za wielką wiedzę i bardzo bardzo wielkie serce dla pacjentów. Życzę Panu wiele radości z każdego uratowanego życia, dużo zdrowia, bo jest Pan bardzo potrzebny pacjentom. Z wyrazami wielkiej wdzięczności. Joanna Sewilska.

Lekarz absolutnie wyjątkowy,do każdego podchodzi bardzo sumiennie,miły,bije od niego empatia do pacjenta.Szkoda,że coraz mniej takich lekarzy.

Od 1982 roku jestem pacjentem Pana dr Waldemara Elikowskiego. Lepszej rekomendacji nie potrzeba. RyBo

Od 1982 roku jestem pacjentem Pana dr Waldemara Elikowskiego.
Lepszej rekomendacji nie potrzeba.
RyBo

Uratował życie!!!! To dla tych, którzy sądzą po pozorach. Wszystko za darmo!!! Z wyrazami szacunku Danuta Dachtera

Uratował życie!!!!
To dla tych, którzy sądzą po pozorach. Wszystko za darmo!!!
Z wyrazami szacunku
Danuta Dachtera

jest znakomitym lekarzem, specjalistą, uprzejmy odpowiedzialny , poświęcający się dla pacjentów, ratujący życie.

Bardzo dobry fachowiec polecam zajął się moją córką naprawdę z sercem jestem Mu bardzo wdzięczna

Leczę się u dr.Elikowskiego ponad 20 lat.Jest wspaniałym lekarzem który dobro pacjenta stawia zawsze na pierwszym miejscu.Moim zdaniem jest bardzo mądrym i miłym doktorem z powołania.Takich lekarzy więcej.Polecam!

najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam styczność! kompetentny, cierpliwy, a przy tym szalenie sympatyczny, bardzo interesuje się losem pacjenta. prawdziwy lekarz z powołania.