dr hab. n. med. Waldemar Misiorowski

1,4
1,1
1,3
1,2

Najgorszy lekarz jakiego znam byłam u niego na rozmowie kwalifikacyjnej do przyjęcia do szpitala na Bielanach lekarz był niemiły chamski i zarozumiały a po spojrzeniu na moje wyniki powiedział że mogę je wyrzucić sobie do śmietnika i nawet nie wytłumaczył dlaczego . Oczywiście nie przyjął mnie na odział endokrynologi,A po moich obserwacjach przyjmował tylko osoby starsze które wchodziły z rodziną -pewnie miały więcej pieniędzy niż ja. Zdecydowanie nie polecam strata czasu .:-/

Ten człowiek to jakaś pomyłka, nie wspominając,ze to lekarz bo nie zasługuje zeby go tak tytułować. Wykształcenie nie świadczy o niczym. Ordynarny, buc, a wrecz cham, lekceważący pacjenta. Podważał wszystko co nie było jego decyzją. Nie odpowiada na pytania, nie odpowiada nawet dzien dobry. Jestes w gabinecie intruzem i debilem i tak naprawdę wcale nie jestes chory tylko przyszedłeś panu doktorowi zawracać głowę.

Pan doktor dyplom znalazł chyba w paczce czipsów. Nie polecam ze względu na aroganckie podjeście do pacjentów i fatalne prowadzenie leczenia.

Niestety lekarz ordynarny w obyciu, chamski, podważający opinię lekarza który mnie skierował do szpitala "a kto to wogóle jest ?!". zdecydowanie odradzam.

Niestety nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się z przedmówcami. Wizyty to strata czasu. Pan doktor w szpitalu bielańskim jest chyba tylko od tego żeby nie położyć pacjenta w szpitalu. Na wstępie powiedział "nie zajmujemy się hirsutyzmem" kolejne pytania z kolei były dość dziwne "kto panią tu skierował i po co pani tu przyszła w innym szpitalu też są specjaliści ". Wizyta skończyła się wydaniem skierowania na jedno badanie, które jak powiedział pan doktor "i tak nic nie da bo to nie jest przyczyna ". Nie wiem więc w jakim celu oddział endokrynologiczny wspomnianego już szpitala skierował mnie do niego. Ogólnie nie polecam.

Doktor nie przejrzał żadnych moich wyników badań mimo, że miałam skierowanie do szpitala, z którego nie wyczytał dlaczego zostałam do niego skierowania (do szpitala mnie nie przyjął również, bo skierowanie nie było z jego szpitala)! Jako endokrynolog powiedział, że nie zajmuje się PCO ani hirsutyzmem-to nie należy do jego obowiązków. Jak pokazałam wyniki MR przysadki mózgowej, które nie były dobre powiedział, że są przestarzałe, ale nie zlecił ponownego ich wykonania żeby zobaczyć czy przypadkiem nie zaszły jakieś zmiany. Nie polecam tego lekarza, szkoda nerwów.

Radzę omijać tego człowieka ( bo lekarzem, który powinien być dla pacjenta nie jest ), z takim podejściem i brakiem empatii powinien zmienić stanowisko na prosektorium aby nie mieć możliwości słownego upodlenia i olania pacjenta.

Zgadzam się z poprzednikami zupełnie nie kompetentny nie uprzejmy lekarz. Podobno tylko szpital w którym jest zastepcą orydynatora wykonuje badania poprawnie weryfikowałem badania innym labolatorium 3 razy wynik wyszedł zły a tu jakimś cudem w normie. Dzięki temu lekarzowi straciłem tylko czas. OMIJAJCIE TEGO LEKARZA SZEROKIM ŁUKIEM.

Lekarz, na wejściu nie uprzejmy, ordynarny, nie informuje o stanie zdrowia, o chorobie. Mimo braku miejsc zleca wirtualne wizyty i badania... Omijać z daleka takiego konowała!

Omijać z daleka takiego konowała!

Lekarz pozbawiony całkowicie cech ludzkich,prymitywny,nieuprzejmy,zadufany w sobie.Potrafi doprowadzić pacjenta do łez.Nikomu nie polecam tego człowieka jako lekarza.Mogłabym tak długo ale szkoda czasu.