dr hab. n. med. Waldemar Misiorowski

1,4
1,1
1,3
1,2

ponieważ to była moja pierwsza wizyta u tego "wybitnego specjalisty w swojej dziedzinie" przed gabinetem rozmawiałam z jego dotychczasowymi pacjentkami ,owszem pan doktor podobno miał być "na dystans" ale dobrym prowadzącym no ale.....jak tylko weszłam do gabinetu to już wiedziałam że szkoda będzie mojego czasu i niestety nie pomyliłam się...diagnoza pana doktora "wybitnego specjalisty w swojej dziedzinie" brzmiała "to ma pani przechlapane"......co było potem -szkoda gadać ! gdyby ktoś chciał korzystać z jego usług -ODRADZAM

Kompletnie niepoważny i nieodpowiedzialny człowiek. Będąc na wizycie miałem wrażenie, że interesuje go tylko iż za chwilę zainkasuje 200 zł za wizytę, która nic nie wniosła do poprawy mojego zdrowia. Wyniki badań mam złe, do tego wczesne stadium pewnej choroby na co Pan doktor wzruszył ramionami i odesłał z kwitkiem. Pragnę tu zaznaczyć, że inni endokrynolodzy poważnie podchodzili do mojej osoby i widzieli zaburzenia, których Pan Misiorowski twierdził, że nie ma.N wizytę udałem się ze względu na to, iż byłem skierowany na oddział tego Pana i postanowiłem najpierw skonsultować się z nim prywatnie. Pieniądze wyrzucone w błoto. Do tego oschły, niemiły i miałem wrażenie jakby zupełnie mnie nie słuchał i chciał jak najszybciej spławić. ODRADZAM !!!

Beznadziejny lekarz ktory na wypisie ze szpitala wpisal mi nieprawdziwe (niezgodne z wynikami badan) dane i diagnoze! Zle leczyl. Kompletnie niepowazny czlowiek i lekarz, powinien byc wywalony ze szpitala. Po zmianie lekarza nastapilo u mnie postawienie dobrej diagnozy i odpowiedniego leczenia. NIKOMU nie polecam!