dr n. med. Waldemar Och

Neurochirurg

Bardzo cierpliwy, uprzejmy, troskliwy, nie buduje dystansu między pacjentem. Podczas wizyt dało się odczuć komfort zaopiekowania, tak jakby znało się Pana doktora od lat. Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz

Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, wyrozumialy, cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej. Posiada wspanialy dar komunikacji z pacjentem oraz rodzina. Bardzo sie ciesze, ze to wlasnie dr. Waldemar Och operowal moja mame. Natchnal ja pozytywnym nastawieniem i zapewnil komfort psychiczny dzieki czemu wszyscy bylismy dobrej mysli i rzeczywiscie operacja byla sukcesem. Jestesmy bardzo wdzieczni za tak wspaniala opieke.

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek, który poświęca dużo drogocennego czasu pacjentowi , ale także i rodzinie. Operacja bez powikłań w lutm 2014 wstawienie dwóch implantów i stabilizacja od. lędzwiowego, z każdym dniem jest coraz lepiej. Pozdrawiam Pana doktora i cały oddz. neurochirurgii.

Pan dr W.Och operował dwa tygodnie temu moją mamę. Jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej, najwyższym stopniu fachowości i bardzo empatycznym podejściu do pacjentów, poświęcający mnóstwo czasu pacjentowi. Panie Doktorze, bardzo dziękuję!!! Jest Pan świetnym lekarzem i porządnym człowiekiem. Każdemu życzę takiego lekarza w tak trudnym momencie jak choroba bliskiej osoby.

Witam, może i świetny fachowiec ,ale jak dla mnie to typowy gbur i gwiazdor .Przez część wizyty wysłuchaliśmy jego opinii zupełnie nie związanej z celem tejże nietaniej zresztą,umówionej i wyczekanej ,która miała pomóc a nic nie wniosła wizyta lekarska. Widzę ,że syndrom Boga udziela się nie tylko sędziom ale też i lekarzom. Przykro, ale nie polecam dr n.med.,i po raz kolejny stwierdzę ,że wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencją.

Witam,bardzo proszę o namiar abym mogła umówić się z doktorem na wizytę prywatną.Czeka mnie operacja lecz chciałabym z nim się skonsultować.Bardzo proszę o pomoc.

Raz że wybitny specjalista, dwa że wspaniały człowiek. Bez żadnej wazeliny pierwszy i jedyny lekarz o którym wystawiłem opinię i to najbardziej pozytywną, Łatwych operacji raczej nie przeprowadza, o stanie zdrowia mojej matki informował mnie przebierając się między operacjami, podejrzewam że większość kazałaby czekać albo przegoniła. Jedyny lekarz o którym mam tak pozytywne zdanie, a 40tka na karku. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy mu zaufać, to jestem zdania że absolutnie tak.

Bardzo dobry chirurg wspanialy ,opiekunczy,troskliwy profesjonalista jakich trudno znalezc -polecam! .Jestem po dwoch operacjach ASTROCYTOMA wykonanych przez dr Waldemara za ktore serdecznie dziekuje i ciesze sie ze mamy tak wspanialego lekarza w OLSZTYNIE.Pacjent Jozek.

Waldemar Och uratował mi życie , w wieku 16 lat mialem wypadek na rowerze polamana kosc czołowa zero oznak zyciowych (stukanie po nerwach ,zrenice) jedynie serce bilo, w ostrodzie nie bylo jeszcze wtedy tomografii komputerowej glowy i bogu dzieki. zawieziono mnie karetka nie przytomnego do olsztyna ,pan waldemar zrobil mi tomografie wylecial i powiedzial mojej matce "operujemy albo za pół godziny zgon - krwiak nadtdwardowkowy na mozgu " obudzilem sie pan waldemar powiedzial witamy wsrod zywych ,mam nadzieje ze kiedys go spotkam i jeszcze raz podziekuje .oby wiecej takich lekarzy.

Pan doktor, obok opatrzności Boga dał drugie życie mojej żonie. Chciałbym tylko wyrazić szacunek i podziękowania za to co ten człowiek wykonał. Jest to nie do opisania co doktor taki jak Och potrafi, jego precyzja, dokładność,uprzejmość. Nie potrafię wszystkiego opisać, ale dziękuję tej osobie jako lekarzowi i człowiekowi !!!!