lekarz Waldemar Tokarski

2,9
2,7
2,9

Niestety co do przebiegu wizyty nie mogę wyrazić opinii, ponieważ się nie odbyła! Umówiłam się przez portal znany lekarz, na miejsce przybyłam 10 minut przed czasem i pocałowałam klamkę. Gabinet zamknięty, w środku ciemno. Czekałam dobre 20 minut z nadzieją że doktor się pojawi, ale się nie doczekałam. Totalny brak szacunku do pacjenta. Nie polecam!

Umówiłam się na wizytę do doktora Tokarskiego, który przyjmuje na NFZ w ,,Bamberskim Dworze". Celem mojej wizyty było wykonanie badania cytologicznego oraz podjęcie próby umówienia się na założenie wkładki wewnątrzmacicznej. W dniu wizyty zjawiłam się o umówionej godzinie i po krótkim wywiadzie lekarskim, poinformowałam doktora Tokarskiego o celu mojej wizyty. Poprosił o przejście do innej części pomieszczenia, gdzie po moim uprzednim przygotowaniu się, doktor pobrał wymaz cytologiczny, zrobił usg dopochwowe oraz badanie za pomocą palców. Po badaniu zaprosił mnie z powrotem do biurka, gdzie wcześniej przeprowadzał wywiad ginekologiczny i poinformował, że założenie wkładki może się odbyć tylko w jego prywatnym gabinecie. Na moje zdziwienie odparł: ,,Pani zobaczy, tu nie ma sprzętu, nie ma gdzie. Wtedy [założenie] tylko w gabinecie prywatnym". Poinformował mnie kiedy przyjdą wyniki cytologii i że zadzwoni do mnie, gdy już będą. Tak też zrobił. Poprosiłam o odmowę wykonania założenia wkładki antykoncepcyjnej w ramach świadczenia NFZ na piśmie, na co odburknął: ,,ja teraz dzwonię w innej sprawie, a to trzeba załatwić w inny dzień" i się rozłączył. Umówiłam się zatem na kolejną wizytę. Doktor powiedział, że to nie jest tak, że on nie chce i że mam się zapisać do kolegi, który przyjmuje w tej samej placówce, bo on ma większe doświadczenie w tym temacie. Wniosek z tego taki, że w gabinecie prywatnym umiejętności Doktora osiągają wyższy poziom. Na plus: kulturalny i uprzejmy.

Lekarz bardzo nieprofesjonalny. Nie zleca badań obowiązkowych w ciąży. Twierdzi, że nie trzeba. Tym samym przez brak badań przeoczył moją niedoczynność tarczycy, która nieleczona wpływa negatywnie na korę mózgową dziecka. Nie wpuszczał męża do gabinetu. Całe szczęście teraz jestem pod inną, bardzo profesjonalną opieką. Także przyszłe mamy- nie ryzykujcie zdrowia dziecka i zmieńcie lekarza.

Dr Tokarski owszem jest miły i delikatny,ale kompletnie niekompetentny. Kiedyś byłam stałą pacjentką,to był mój pierwszy lekarz ginekolog. Zmieniłam zdanie od kiedy porównałam go z innymi gin. Wypada słabo. Badanie niedokładne, nie wiem czy widzi coś na usg, bo trwa minutę. Nie informuje o stanie zdrowia. Nie polecam.

Bardzo miły, delikatny lekarz. Nigdy nie miałam problemu, żeby zrobił USG czy cytologię. Polecam wszystkim

Jestem obecnie w 4 miesiącu ciąży i od początku chodzę do dr Tokarskiego. Ze swojej strony nie mogę nic złego na jego temat powiedzieć. Uważam, że poświęcał mi tyle czasu, ile potrzeba. Ciążę miałam zagrożoną i dr podszedł bardzo profesjonalnie do sprawy i opanował problem. Z kontynuacją l4 nie robi żadnych problemów, zlecił mi sam od siebie komplet badań, za każdym razem daje mi zdjęcie usg maleństwa, a nawet zaznaczał, że jeśli będzie się działo coś niepokojącego to mam od razu do niego na komórkę dzwonić. I to wszystko na NFZ! :) ja jestem prawdziwie zadowolona i polecam doktora :)

po prostu doskonaly, kompetenty, byl delikatny i dyskretny, a takze wsluchuje sie w pacjenta, ma empatie.

Pan dr Tokarski jest najlepszym lekarzem jakiego miałam przyjemność poznać. Miły, uprzejmy, wyjaśni każdą wątpliwość, odpowie na każde pytanie nawet te najgłupsze:) - wiem z doświadczenia. Najlepszy lekarz jaki tylko może być i to na wizytach prywatnych jak i na fundusz. Prowadziłam u dr.Tokarskiego swoją pierwszą ciążę i przy drugiej na pewno też się do Niego wybiorę. Mogę z czystym sumieniem serdecznie polecić dr Tokarskiego:)

Lekarz niekompetentny w swoim fachu. Zawsze odmawia mi badania i nie chce zrobić cytologii. Ostatnio stwierdził, że skoro nie zrobi mi cytologii bo nie ma jak, to nie ma sensu, żeby w ogóle mnie badać. jego słowa: PO co mam panią męczyć, skoro nie ma cytologii, to po co badanie. Zrobimy wszystko za jednym razem przy następnym spotkaniu. Wizyta u lekarza z badaniem, wypisaniem recept na tabletki antykoncepcyjne i ze wstępna rozmową trwa niecałe 10 min. Wątpię aby te 10 min wystarczyło do dokładnego zbadania pacjentki, zdiagnozowania ew. choroby i rozmowy. Obecnie jestem w trakcie poszukiwań nowego lekarza ginekologa.

bardzo miły i sympatyczny lekarz. jestem z niego bardzo zadowolona.

bardzo miły i sympatyczny lekarz. jestem z niego bardzo zadowolona.