lekarz Waldemar Tokarski

3,1
3,2
2,9
3,1

Lekarz bardzo nieprofesjonalny. Nie zleca badań obowiązkowych w ciąży. Twierdzi, że nie trzeba. Tym samym przez brak badań przeoczył moją niedoczynność tarczycy, która nieleczona wpływa negatywnie na korę mózgową dziecka. Nie wpuszczał męża do gabinetu. Całe szczęście teraz jestem pod inną, bardzo profesjonalną opieką. Także przyszłe mamy- nie ryzykujcie zdrowia dziecka i zmieńcie lekarza.

Jestem obecnie w 4 miesiącu ciąży i od początku chodzę do dr Tokarskiego. Ze swojej strony nie mogę nic złego na jego temat powiedzieć. Uważam, że poświęcał mi tyle czasu, ile potrzeba. Ciążę miałam zagrożoną i dr podszedł bardzo profesjonalnie do sprawy i opanował problem. Z kontynuacją l4 nie robi żadnych problemów, zlecił mi sam od siebie komplet badań, za każdym razem daje mi zdjęcie usg maleństwa, a nawet zaznaczał, że jeśli będzie się działo coś niepokojącego to mam od razu do niego na komórkę dzwonić. I to wszystko na NFZ! :) ja jestem prawdziwie zadowolona i polecam doktora :)

Pan dr Tokarski jest najlepszym lekarzem jakiego miałam przyjemność poznać. Miły, uprzejmy, wyjaśni każdą wątpliwość, odpowie na każde pytanie nawet te najgłupsze:) - wiem z doświadczenia. Najlepszy lekarz jaki tylko może być i to na wizytach prywatnych jak i na fundusz. Prowadziłam u dr.Tokarskiego swoją pierwszą ciążę i przy drugiej na pewno też się do Niego wybiorę. Mogę z czystym sumieniem serdecznie polecić dr Tokarskiego:)

Dr Tokarski owszem jest miły i delikatny,ale kompletnie niekompetentny. Kiedyś byłam stałą pacjentką,to był mój pierwszy lekarz ginekolog. Zmieniłam zdanie od kiedy porównałam go z innymi gin. Wypada słabo. Badanie niedokładne, nie wiem czy widzi coś na usg, bo trwa minutę. Nie informuje o stanie zdrowia. Nie polecam.

Miły, ale niekompetentny. Potrafi bezskutecznie leczyć jedno zapalenie przez dwa miesiace, a inny lekarz wyleczyl je po jednej wizycie. Usg - trwa minutę, niedokładne. Cytologia - zawsze niedokładne wyniki. Usg piersi - jak sie nie ma 40lat, mozna tylko pomarzyć. W ciąży - po L4 odsyła na prywatne wizyty, inaczej nie chce dać. O badania trzeba wręcz żebrać, a i tak daje skierowanie tylko na te najbardziej podstawowe (krew, mocz). Samo badanie krotkie 5-10minut, więc czego może się dowiedzieć o pacjentce i jej problemie? Samo badanie delikatne, a doktor uprzejmy. ...

Samo badanie delikatne, a doktor uprzejmy. Ale chodzę do niego tylko w ostateczności - i nie poleciłabym go innym.

Bardzo miły, delikatny lekarz. Nigdy nie miałam problemu, żeby zrobił USG czy cytologię. Polecam wszystkim

po prostu doskonaly, kompetenty, byl delikatny i dyskretny, a takze wsluchuje sie w pacjenta, ma empatie.

Lekarz niekompetentny w swoim fachu. Zawsze odmawia mi badania i nie chce zrobić cytologii. Ostatnio stwierdził, że skoro nie zrobi mi cytologii bo nie ma jak, to nie ma sensu, żeby w ogóle mnie badać. jego słowa: PO co mam panią męczyć, skoro nie ma cytologii, to po co badanie. Zrobimy wszystko za jednym razem przy następnym spotkaniu. Wizyta u lekarza z badaniem, wypisaniem recept na tabletki antykoncepcyjne i ze wstępna rozmową trwa niecałe 10 min. Wątpię aby te 10 min wystarczyło do dokładnego zbadania pacjentki, zdiagnozowania ew. choroby i rozmowy. Obecnie jestem w trakcie poszukiwań nowego lekarza ginekologa.

Plecam, miły i kompetentny lekarz. Konsultacja dotyczyła środkòw antykoncepcyjnych. Odczas badania profesjonalny i nie trzeba było się krępować.

bardzo miły i sympatyczny lekarz. jestem z niego bardzo zadowolona.

bardzo miły i sympatyczny lekarz. jestem z niego bardzo zadowolona.