lekarz Waldemar Tokarski

2,9
2,7
2,9

tragedia jednym słowem a usg nie działało za nic kazał sobie zapłacić kpina a gabinet straszny jak z nie tych czasów!!!tragedia nie polecam!!!!

gabinet - przestarzały i niekomfortowy do tego usg zepsute!!!

gabinet - przestarzały i niekomfortowy do tego usg zepsute!!!

Miły, ale niekompetentny. Potrafi bezskutecznie leczyć jedno zapalenie przez dwa miesiace, a inny lekarz wyleczyl je po jednej wizycie. Usg - trwa minutę, niedokładne. Cytologia - zawsze niedokładne wyniki. Usg piersi - jak sie nie ma 40lat, mozna tylko pomarzyć. W ciąży - po L4 odsyła na prywatne wizyty, inaczej nie chce dać. O badania trzeba wręcz żebrać, a i tak daje skierowanie tylko na te najbardziej podstawowe (krew, mocz). Samo badanie krotkie 5-10minut, więc czego może się dowiedzieć o pacjentce i jej problemie? Samo badanie delikatne, a doktor uprzejmy. ...

Samo badanie delikatne, a doktor uprzejmy. Ale chodzę do niego tylko w ostateczności - i nie poleciłabym go innym.

Plecam, miły i kompetentny lekarz. Konsultacja dotyczyła środkòw antykoncepcyjnych. Odczas badania profesjonalny i nie trzeba było się krępować.

Antykoncepcja hormonalna - niemiły, gdy okazało sie ze nie moge jej przyjmowac.

Antykoncepcja hormonalna - niemiły, gdy okazało sie ze nie moge jej przyjmowac.

bardzo mily i kompetentny lekarz, same pozytywy jak dla mnie

bardzo mily i kompetentny lekarz, same pozytywy jak dla mnie

bardzo miły... i okropnie niekompetentny... długotrwałe i nieskuteczne leczenie u niego, skonsultowałam z 2 innymi, niezależnymi lekarzami i okazało się, że pan doktor raczej mnie rujnuje - zdrowotnie i finansowo - niż leczy. Sprawdziłam i panu doktorowi brak wiedzy i pomysłów. gabinet - przestarzały i niekomfortowy badanie - bezstresowe, bezbolesne, bardzo delikatne

gabinet - przestarzały i niekomfortowy
badanie - bezstresowe, bezbolesne, bardzo delikatne

na NFZ na Os. Bolesława Chrobrego, jest USG

na NFZ na Os. Bolesława Chrobrego, jest USG

Nie polecam. Gabinet kiepsko wyposażony. Czesto niepunktualny.

Nie polecam. Gabinet kiepsko wyposażony. Czesto niepunktualny.

Jest dobrym ginekologiem chodze do niego od wielu lat i poleciłam innym koleżankom, one też są zadowolone. Lekarz godny polecenia.