lekarz Wanda Dużej-Kajewska

pani DOKTOR JEST NAPRAWDE ŚWIETNYM LEKARZEM.NIE MOŻNA SIĘ DO NIEJ PRZYCZEPIĆ.

pani DOKTOR JEST NAPRAWDE ŚWIETNYM LEKARZEM.NIE MOŻNA SIĘ DO NIEJ PRZYCZEPIĆ.

jak najbardziej moge polecic pania doktor jest super.dziekujemy jej za to ze jest

owszem,pani dr.zna sie na wielu chorobach i na ich leczeniu,ale mam do niej zal bo nie poznala sie na chorobie mojej córki,,,jak jezdzilam z corka do pani dr.bo dziecko non stop kaszlalo-to pani dr,powiedziala ze to tylko kaszel i mamy dac dziecku zyc,,okazalo sie ze mala w tym czasie popadala w astme oskrzelowa i w pore sie wycofalismy od pani dr.bo mogo sie to zle skonczyc!!takze NIE POLECAM!

Zdecydowanie polecam, wszelki komentarz jest zbędny. Pani doktor naprawdę nie trzeba reklamować.Ps . nie jest słodka, ale rzeczowa, kompetentna ,godna zaufania i najważniejsze-skutecznie leczy.

Leczę moje dziecko już od ośmiu lat i bardzo polecam panią doktor sama nie raz otrzymałam porady lekarskie za które bardzo dziekuje

Mam świadomość że dzięki P. Dużej jestem " dobrą matką" lecząc ich dolegliwości przeziębienia i choroby BEZ ANTYBIOTYKU!! Ci którzy krytykują metody leczenia doktor Dużej czyli metodę homeopatii to lenie !! Bo lecząc własne dzieci tymi lekami trzeba mieć wiele cierpliwości i chęci, gdyż aplikuje się je często nawet co 2 godz,dlatego tak wielu rodziców z takiego leczenia rezygnuje, bo przecież antybiotyk podajemy raz dziennie i już i spokój. ZDROWIE JEST BEZCENNE A SZCZEGÓLNIE NASZYCH DZIECI!! SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANI DUŻEJ KRAJEWSKIEJ ZA TE 10 LAT I WIELE ZDROWIA BO ...

ZDROWIE JEST BEZCENNE A SZCZEGÓLNIE NASZYCH DZIECI!!
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANI DUŻEJ KRAJEWSKIEJ ZA TE 10 LAT I WIELE ZDROWIA BO MALI PACJENCI PANI POTRZEBUJĄ!!

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.Doktor Kajewskiej bardzo wiele zawdzięczam, bardzo nam pomogła i w każdej sytuacji możemy na nią liczyć.

Świetna lekarka, wyciągnęła moje dziecko z alergii.

Świetna lekarka, wyciągnęła moje dziecko z alergii.

mam wrazenie ze to dobry lekarz ale nam już kończy sie gotówka,i na dodatek kawał drogi bo 100km. w jedną strone

Super extra porady... i cudowne ozdrowienie dzieci. Zdecydowanie polecam.

Super extra porady... i cudowne ozdrowienie dzieci. Zdecydowanie polecam.