Lekarze Wenerolog

lekarz Ewa Krzyżańska-Malinowska

Wenerolog, Dermatolog

Dworcowa 49 (NZOZ Rodzina)
86-010 Koronowo

Pani Doktor z powołania umiejąca rozmawiac i słuchac pacjenta.Takich lekarzy więcej

dr n. med. Andrzej Szmurło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOVADERM
Twarda 60
00-818 Warszawa

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy, ma czas dla pacjenta i na to by wszystko wytłumaczyć. Rzetelnie podchodzi do swojej pracy i nie demonizuje chorób. Jak coś nie jest poważne to nie straszy, uspokaja, wyjasnia że to nic takie. Trafnie stawia diagnozy i zapisuje leki, które faktycznie pomagają. Leczymy się u Pana doktora cała rodziną w tym 2 maluchów i zawsze z wizyty wracamy w pełni usatysfakcjonowani. Szczere polecam

dr n. med. Michał Seneczko

GA-MED Karolina Gauden
ulica Żwirki 2
95-035 Ozorków

Wspaniały lekarz ... super podejście do pacjenta, wysoki poziom kompetencji, uprzejmości. Budzi ogromne zaufanie ... oby więcej takich lekarzy ... polecam.

lek. med. Katarzyna Kochańska (Łebkowska)

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Polecam panią doktor Katarzynę Kochańską (Łebkowską). Była to moja pierwsza wizyta (07.08.23) z szalenie ważną dla mnie sprawą. Uzyskałam profesjonalne i indywidualne podejście. Lekarz z proaktywnym uprzejmym nastawieniem, co stanowi dla mnie naprawdę ważny punkt każdej wizyty lekarskiej. Uśmiechnięta, tłumacząca na czym polega wizyta (problem/diagnoza) oraz przekazująca czytelne wytyczne po wizycie oraz receptę. Raz jeszcze, dziękuję, polecam i do zobaczenia.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Danuta Mikulska

Wenerolog, Dermatolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Ciepła ,serdeczna, bardzo dokładna w badaniu,konkretna - o ogromnej wiedzy medycznej trafne diagnozy byłam u Pani Doktor kilka razy i wiele Jej zawdzięczam wspaniały, mądry lekarz w mojej ocenie najlepszy dermatolog u jakiego byłam.
Opinia dodana przez: Marianna
 Dermatolog
                                       dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Świetna lekarka! Bardzo pomogła mi z moim problemem. Jest bardzo miłą, opanowaną i doświadczoną osobą. Wizyty u niej są zdecydowanie przyjemne i bezstresowe, dlatego z serdecznością ją polecam!

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Strugała

CENTRUM DERMATOLOGICZNO-KOSMETYCZNE
Chełmińska 74
Grudziądz

NAJLEPSZY DERMATOLOG!!! Długo próbowałam wyleczyć się u innych dermatologów z powodu mojego ciężkiego trądziku - aż wreszcie trafiłam do Pani doktor. Pani doktor na wizycie obejrzala dokladnie cala skore, odniosła się do innych moich schorzen i wszystko wytlumaczyła. Już po tygodniu stosowania leczenia- widzę wyraźną poprawę. Dziękuję za jej profesjonalizm i skuteczne podejście do problemu. Ponadto zrobilam u Pani doktor usta- i mam dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam . GORĄCO ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Roman Prończuk

Zakład Lecznictwa Otwartego
Paca 40
04-386 Warszawa

Pełni świadomie polecam Doktora Prończuka z Medi Derm. Świetne podejście do pacjenta, zabiegi wykonywane profesjonalnie. Przemiła atmosfera i poczucie komfortu jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Igras

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Pani Dr. poza tym,że jest bardzo miła i kontaktowa, szczegółowo wyjaśnia mechanizm choroby , klarownie i przystępnie opisuje sposób leczenia.Już po pierwszej wizycie widać było trafną diagnozę a efekty widoczne z dnia na dzień.Teraz po zakończeniu leczenia mogę z całą pewnością polecić innym wizytę.
Opinia dodana przez: Tomasz1234
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Wenerolog
                                       lek. med. Aneta Kulińska

lek. med. Aneta Kulińska

LekMedic
Marymoncka 75A
01-802 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z usług dr Kulińskiej, z jakich miałem przyjemność skorzystać. Leczenie (usuwanie zmian skórnych na twarzy) niestety wymagało wiele wizyt, jednak po zebraniu szczegółowego wywiadu Pani dr dokładnie i w sposób dla mnie zrozumiały wytłumaczyła na czym polega problem, jakie są sposoby leczenia i wybrała optymalny - jednocześnie nie narażając mnie na kosztowną terapię. Jestem zachwycony zarówno efektami, jak i samą współpracą z Panią dr, za którą raz ...
Opinia dodana przez: Krzysztof V.

lekarz Anna Jaros-Urbaniak

Dermatolog, Lekarz medycyny pracy

Ośrodek Zdrowia
VI-wieków Bliżyna
26-120 Bliżyn

nie będzie kłamstwem jeśli napiszę, że leczy moja rodzinę od pokoleń, bo jest już na świecie 4 pokolenie, które ma pod swoją opieką. Zawsze w pracy, z wizytami domowymi nie ma problemu, Pani doktor zna sytuację materialna mojej rodziny, więc w razie możliwości wypisuje tańsze leki. Od znajomych lekarzy, wiem że bierze udział w licznych szkoleniach, a więc nie zatrzymała się na wykształceniu akademickim. Z pewnością polecę Panią doktor każdemu, ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       lek. med. Paulina Bożek

lek. med. Paulina Bożek

Gabinet prywatny
Braci Załuskich 7
Warszawa

Bardzo polecam Panią dr Paulinę Bożek, trafiliśmy po długich poszukiwaniach skutecznego leczenia trądziku u syna, u Pani dr mieliśmy przedstawione więcej niż jedno rozwiązanie do podjęcia decyzji czy leczenie zewnętrzne czy wewnętrzne bez nacisku na wybraną metodę. Pani dr regularnie zleca badania, aby mieć kontrolę nad dawkami leków. Profesjonalnie, cierpliwie i bardzo miło. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata R.

lekarz Katarzyna Kanwiszer-Nowara

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
ul.Opolska 11
Katowice

Pani Doktor zawsze poświęca dużo czasu i dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo uprzejma i życzliwie doradza najlepsze metody leczenia.Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Bożena Sokólska

Gabinet Dermatologiczny
ul. Partecznik
43-460 Wisła

Będąc na wakacjach w Wiśle miałam poważne problemy ze skórą. Okoliczni mieszkańcy polecili mi Panią Doktor, szybka i trafna diagnoza, skuteczne leczenie, polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Ewa Anyszkiewicz

Wenerolog

ZOZ MSWiA
SZPITALNA 2
Koszalin

Bardzo dobry Dermatolog,wie jak skutecznie wyleczyć trądzik,przepisuje leki które są skuteczne.Byłam u tej Pani,aby pomogła mi w leczeniu trądzika i jeszcze dodatkowo wypisała kurację witaminową na wygląd cery,skóry i paznokci.Szczerze polecam

lekarz Maria Dorosz

Batalionów Chłopskich 2
Sucha Beskidzka

Bardzo kompetentna i rzeczowa. Wcześniej leczyłem się u innych wiele lat, ale dopiero kuracja u tej Pani mi pomogła. Polecam ją innym.
Opinia dodana przez: barka56

prof. dr hab. n. med. Jolanta Kwaśniewska

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pomogła mi w przypadku, gdy inni lekarze zawiedli. Wyleczyła mnie z grzybicy, której nie było widać na skórze gołym okiem(tylko w promieniowaniu UF- Lampa Wooda), a powodowała okropny świąt.
Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska

lekarz Bogumiła Brzesko

Choroby zakaźne, Dermatolog

32-800 Brzesko

W swoim dość długim życiu miałam do czynienia z wieloma lekarzami.I widać jestem urodzona pod szczęśliwą gwiazdą bo o żadnym z nich nie mam negatywnej opini.Jednak na pierwszym miejscu stawiam dr B.Staszczyk .Pani Dr oprócz tego że jest kompetentną w swojej dziedzinie widzi pacjenta całościowo .Gdy trafiłam do Niej z odciskiem na palcu zwróciła uwagę że mam problemy z emocjami,skonsultowała się telefonicznie z zaprzyjażnionym lekarzem izaordynowała lek na uspokojenie.Gdybym leciała ...
Opinia dodana przez: aseret

lek. med. Katarzyna Małecka

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Odwiedziłam wielu dermatologów zarówno w Warszawie jak i w Małopolsce. Ale po wizycie u Pani Dermtolog jestem w pełni spokojna-jako pacjentka-o przebieg leczenia. Empatia, szczegółowe informacje dotyczące dolegliwości oraz przebiegu leczenia, czas poświęcony na wytłumaczenie wszystkich pytań i cierpliwość oraz szczere zainteresowanie i chęć pomocy sprawia, że z czystym sumieniem: polecam! Jestem daleka od "hura optymizmu" w kazdej dziedzinie życia ale w tym przypadku mogę stwierdzić jedno: "oby więcej takich ...
Opinia dodana przez: Dorota
dlugo zmagalam sie z bliznami potradzikowymi, a dzieki dr w krotkim czasie staly sie mniej widoczne- czekam na kolejna wizyte - dzieki pani odzyyskalam wiare w lekarz;)