dr n. med. Wiesław Kurach

3,1
3,5
3,9
2,7

Dopiero wizyty u tego Doktora dały odpowiednie rezultaty. Leczyłam się u Niego 26 lat. Od samego początku kompetentny, nie daje recepty bez odpowiednich wyników badań. Byłam i jestem trudną pacjentką i on jeden potrafił mi pomóc. Dzięki niemu ustrzegłam się co najmniej od kilku operacji. Polecam wszystkim kobietom! Nie jesteśmy skonstruowane doskonale, trzeba coś czasem poprawić w działaniu i ten Doktór to potrafi!

Ja dopiero teraz od 2 mies zaczęłam się leczyć 7 tego doktora. Nie widzę żadnej poprawy tego leczenia. Tyle j7z pieniędzy wydałam ze lepiej nie mówić leczy mnie niby na tarczyce ale on sam nie wie na co. Jestem bardzo zła na doktora bo mam 25 lat i chciałabym zostać mama. Ale ci lekarze sami nie wiedzą co mi jest

Ja leczyłam się u doktora prawie 2 lata,i zgadzam się z negatywnymi opiniami.Wizyta potrafiła kosztować 400-500 zł, bo badania hormonalne,gdzie jak później się dowiedziałam od innego lekarza to nie robi się badań podczas leczenia,a nawet te pierwsze przed leczeniem były robione w nieodpowiednim cyklu więc wszystkie są niewiarygodne.Po 1,5 roku leczenia znowu gdy wyniki były gorsze znowu przepisał mi androkur.Lekarz u którego byłam i powiedziałam o schemacie leczenia od razu zgadł że tak leczy tylko dr Kuchach albo druga pani doktor która ma 70 lat.Naciągacz.Zmarnowany czas i dużo pieniędzy.

+ oczywiście badania hormonalne. Czyli wizyta potrafi kosztować nawet 400-500 zł!! Przez 4 lata co 3 miesiące wizyta. Pan dr pomógł mi na trądzik, dał mi androcur + yasminelle. Przez tyle czasu brania hormonów robił mi badania hormonalne na które wydałam majątek, każde badanie po 40 zł....po czym usłyszałam od lekarza gin-endokrynologa w szpitalu na Karowej co potwierdził także lekarz w mojej przychodni ,że nie robi się badań podczas brania hormonów! Bo one zawsze będą dobre. Czuję się oszukana, 4 lata stracone, nie wspomnę o pieniądzach.

Pan Doktor zdiagnozował u mnie chorobę, której w ogóle nie było. Diagnoza była dosyć poważna i bardzo się zestresowałam, więc szybko pobiegłam do innego lekarza, który zrobił wielkie oczy powiedział że kompletnie nic nie widzi i był bardzo zaskoczony diagnozą kolegi. Chodzi o wystraszenie pacjentki, zrobienie wrażenia że jest nadzieja i będzie się leczyć. Potem wizyty co 2 tyg. 150zł plus koszt kolejnego dodatkowego badania, które kosztuje u Pana doktora 2x więcej niż gdzie indziej. Przy tym ogromny stres, że jest się na coś chorym i stosowanie niepotrezbnych leków. Znakomita techniika na to żeby mieć dużo pacjentek, często odwiedzających i zostawiających za każdym razem duże pieniądze. Na pytanie dlaczego inni lekarze nie widzieli u mnie wcześniej tego co Pan doktor zobaczył na pierwszy rzut oka, usłyszałam że nie mają takiej dobrej lampy zamontowanej na suficie! A wizyta kosztowała 150 zł plus jak to Pan doktor powiedział "bardzo tanie badanie" 70zł (gdzie indziej 30-40zł). zdecydowanie odradzam. to człowiek, który zachowuje się wysoce nieetycznie.

Bardzo kompetentny w diagnostyce. PRZEDE WSZYSTKIM ŚWIETNY ENDOKRYNOLOG. Dostosowuje leki do stanu pacjentki. Mnie bardzo pomógł. Zdiagnozował insulinooporność. Przepisał odpowiednie leki. Miły, rzeczowy i kompetentny. Delikatny w badaniu. Mankamenty to cena za wizytę, chyba zbyt duża ilość wykonywanych badań płatnych. Wysyłanie na USG do innych lekarzy, równie drogich..chyba zbędne. Spore opóźnienia w przyjmowaniu pacjentek.

dla mnie najlepszy bo dzieki jego leczeniu -za wysoki poziom prolaktyny) moglam zajśc w ciąze- (urodziłam synka a za 3 lata bez problemu córkę)a wcześniej leczyłam sie też prywatnie i państwowo ponad 3 lata i rezultatów nie było, chociaż wizyty są drogie polecam jak najbardziej

Szukałam odpowiedniego lekarza 11 lat i wreszcie trafiłam. Mając 14 lat przeszłam operację wycięcia torbieli z jajnika. Od wyjścia ze szpitala chodziłam od ginekologa do ginekologa, od dietetyka do dietetyka itd. Nikt nie umiał mi pomóc. Teraz jest coraz lepiej. Zdecydowanie polecam.

Lekarz godny polecenia, z powołania, polecam!!!

Lekarz godny polecenia, z powołania, polecam!!!

Tego lekarza polecila mi pewna Dermatolog, jak sie pózniej okazalo jest to wzajemne napedzanie ludzi. Nie powiem ze byl jakis zlym lekarzem, ale kazda wizyta byla bardzo droga nawet jesli mnie nie badal (bralam tylko recepte) placilam ok 100-150zl. Malo tego zapisywalam sie na jakas godzine i tak o tej porze nie weszlam tylko ok.1 -2 godziny pozniej. zapisywal kilka osob na jedna godzine.Dopiero kolezanka uswiadomila mi jak ma zawyzone ceny, w koncu zmienilam lekarza.