lekarz Wiesława Wieliczko

Internista

3,3

Byłam z mężem na pierwszej wizycie i przygotowałam się na wszystko, za dużo nie gadać, nie marudzić, słuchać i być cierpliwym. Chociaż na wizytę byliśmy umówieni na 24.00:) przyjęła nas ok1,30 w nocy:) Ha! wizyta trwała prawie półtorej godziny. Ale warto było czekać. Chyba nikt wcześniej tak dokładnie nie przebadał mojego męża chociaż leczy się na Unii Lubelskiej na przewlekłą białaczkę. Lekarka mega kompetentna, spokojna ( chyba, ze nie widziałam jak się wkurzy, ale..niech rzuci kamieniem ten co się nie wkurza) wyniki bardzo dokładnie analizowała, oglądała płytkę z prześwietlenia, wszystko wytłumaczyła, opisała, pokierowała.
Dlatego też nie dziwię się, że pacjenci zjeżdżają się do Niej z całej Polski, z Koszalina, Świnoujścia.. Krakowa...
Chyba już takich lekarzy nie ma, którzy swój własny czas poświęcają dla pacjentów.
W każdym bądź razie ja takiego lekarza jeszcze nie spotkałam.

Byłam raz i na tym zaprzestałam. Na wizycie zostałam potraktowana tak, że szkoda słów na opisywanie tego. Może i dobry lekarz, tego nie wiem-dla mnie szacunek do człowieka, który musi się przed lekarzem otworzyć i zaufać jest podstawą. Jeśli mam się bać wizyt to wolę poszukać innego lekarza, który umie być człowiekiem dla pacjenta.

Leczę się u Pani doktor 5 lat, dojeżdżam ponad 100km. Fakt że często na wizyty się spóźnia ale to świadczy o tym że jest świetnym lekarzem i ma dużo pacjentów. Świetnie bada,(rozbieram się do samych majtek, bada wszystko nawet piersi) poświęca bardzo dużo czasu,tłumaczy, ale i opieprza jak trzeba:) dla mnie jest to lekarz niezastąpiony naprawdę i nie przesadzam! Leczy się u pani Wieliczko masa ludzi bo jest dobra. Choć trzeba mieć anielską cierpliwość:))) Pani Doktor aby tak dalej!!!!!

Super lekarz , doskonały diagnosta , godna zaufania. zajmuje się swoimi pacjentami (pamięta ich po nazwisku )Polecam ze szczerego serca.

Jest lekarzem bardzo kompetentnym i sumiennym. W kontaktach z pacjentem, często ostra i nieprzewidywalna, ale to naprawdę dobry lekarz i chcę wrócić do Niej.Będę się u p. doktor leczyć nawet prywatnie

U Pani dr Wieliczko lecze się od 13 lat i jestem przerażona,że zostalam pozbawiona możliwości dalszego leczenia u tak wspaniałego specialisty.Mialam to szczęscie że byłam pacjentką Pani dr bo dzieki wielkiemu zaangażowaniu Pani dr przeprowadzono mi poważną operację w klinice w Warszawie i to dzięki tej operacji i właściwej opiece przez te wszystkie lata mogę w miarę normalnie funkcjonować.Dziekuję Pani Doktor I.W.

Może pani doktor nie jest miła, ale też nie jest nieuprzejma, raczej "oschła" (choć czasem udaje mi się z nią żartować, więc nie przesadzajmy), ale nie wymagam od lekarza przyjacielskiego podejścia, tylko profesjonalizmu. Pomimo notorycznych spóźnień, jestem w stanie wszystko jej wybaczyć. Wyleczyła mnie z poważnego stanu nadczynności tarczycy. Badała dokładnie, dobrała leki i przy każdej wizycie wnikliwie analizowała wyniki korygując dawki leków. Zawsze odbiera telefon, kiedy potrzebuję pomocy. Poleciła mi też specjalistę w innym mieście kiedy potrzebowałam, wspaniały lekarz znający się na swojej pracy.

Leczę się (tzn.leczyłam u dr 10 lat)w przychodni na ul.Piłsudskiego,a póżniej na Arkońskiej.Różnie bywało,ale jeśli chodzi o sposób leczenia to było to bardzo profesjonalne(przeszłam chorobę nowotworową tarczycy).Słyszałam,że doktor nie pracuje juz w przychodni przyszpitalnej tylko na oddziale.Nie wiem(mogę się domyslać)jaki był powód przeniesienia pani doktor na oddział.Wielka szkoda.Rozważam kwestę leczenia się u pani doktor prywatnie.

Pani Weiliczko jest niesamowita! prawdziwy lekarz z powołania, za kazdym razem bada wszystko z niebywalą dokladnością, wizyta trwa nawet okolo godziny, bo pani doktor nie olewa pacjentów, nawet mimo poznej pory niczego nie zaniedba. jest po prostu nieoceniona! a to, że jak inni pisza nie jest mila, to pewnie chodzi im o to, ze pani doktor mówi prosto z mostu, nie owija w bawelne, wymieni wszystkie mozliwe zagrozenia, ale przeciez o to wlasnie chodzi, zeby wszystko sie dowiedziec.

Lekarz niewykle odpowiedzialny. Leczę się od wielu lat. Jestem przy każdej wizycie zbadana, dokładnie poinformowana o stanie mojej zdrowia. Jestem przerażono, bo uzyskałam informację, że dr nie bedzie przyjmowała w przychodni przyszpitalnej.