lekarz Wiesława Wieliczko

Leczę się (tzn.leczyłam u dr 10 lat)w przychodni na ul.Piłsudskiego,a póżniej na Arkońskiej.Różnie bywało,ale jeśli chodzi o sposób leczenia to było to bardzo profesjonalne(przeszłam chorobę nowotworową tarczycy).Słyszałam,że doktor nie pracuje juz w przychodni przyszpitalnej tylko na oddziale.Nie wiem(mogę się domyslać)jaki był powód przeniesienia pani doktor na oddział.Wielka szkoda.Rozważam kwestę leczenia się u pani doktor prywatnie.

Bardzo dobry lekarz. poświęca pacjentowi dużo uwagi i kieruje na wszystkie potrzebne badania.Profesjonalista w swojej dziedzinie. Szkoda że pani dr Wieliczko nie przyjmuje juz na Arkońskiej. Trudno będzie ją zastapic. Pacjenci są załamani.

Jestem przerazone ze sa tak podli ludzie,komu nie odpowiadala dr Wieliczko mogl sobie zmienic, do dr ktorej trafilam jestem zalamana nie wiem czy bede dalej kontynuowala leczenie.

komu pani doktor nieodpowiadała mógł sobie zmienić lekarza

komu pani doktor nieodpowiadała mógł sobie zmienić lekarza

Lekarz niewykle odpowiedzialny. Leczę się od wielu lat. Jestem przy każdej wizycie zbadana, dokładnie poinformowana o stanie mojej zdrowia. Jestem przerażono, bo uzyskałam informację, że dr nie bedzie przyjmowała w przychodni przyszpitalnej.

niemiła ,niesympatyczna wręcz arogancka

niemiła ,niesympatyczna wręcz arogancka

polecam,wspaniala dr.,madra, kompetentna.

polecam,wspaniala dr.,madra, kompetentna.

polecam, ale radzę uzbroić się w cierpliwość

polecam, ale radzę uzbroić się w cierpliwość

Wyjątkowo kompetentny lekarz, którą chętnie polecam pacjentom. Gdyby tak jeszcze nieco więcej uprzejmości ze strony Pani doktór........... Naprawdę polecam!

Wyjątkowo kompetentny lekarz, którą chętnie polecam pacjentom.
Gdyby tak jeszcze nieco więcej uprzejmości ze strony Pani doktór...........
Naprawdę polecam!

Może pani doktor nie jest miła, ale też nie jest nieuprzejma, raczej "oschła" (choć czasem udaje mi się z nią żartować, więc nie przesadzajmy), ale nie wymagam od lekarza przyjacielskiego podejścia, tylko profesjonalizmu. Pomimo notorycznych spóźnień, jestem w stanie wszystko jej wybaczyć. Wyleczyła mnie z poważnego stanu nadczynności tarczycy. Badała dokładnie, dobrała leki i przy każdej wizycie wnikliwie analizowała wyniki korygując dawki leków. Zawsze odbiera telefon, kiedy potrzebuję pomocy. Poleciła mi też specjalistę w innym mieście kiedy potrzebowałam, wspaniały lekarz znający się na swojej pracy.