lekarz Wiktor Jaremko

2,4
2,7
2,4

Trafiłam do Pana Doktora z bólem podbrzusza, pan doktor przepisał mi lek gdzie wcześniej inny lekarz mi przepisal, po którym dostałam zaparc, uparł się ze muszę je brac i koniec , mimo iż powiedzialam, że już je brałam i mi zaszkodziły. Brak zaufania do pacjenta! Doktor stwierdził że mam problem z jelitami, a po badaniach okazało się teraz że mam kamień na nerce. Jak można pomylić jelita z bólem pęcherza? ??? Nie polecam pana Doktora!

Brak zaufania do pacjenta!
Nie polecam pana Doktora!

Od lat chodzę do doktora ja i moja rodzina i nigdy nie spotkałam się z tym co ludzie tu wypisują .Jest przemiły konkretny i poświęca dużo czasu pacjentowi.Bardzo dobry lekarz

Już nadszedł czas żeby podziękowac Panu dr. Jaremko za to że pare lat temu jak leżalam w szpitalu górniczym na chirurgii podjął słuszna i bardzo ważna decyzje dla mnie. Może mnie kojarzy jeszcze Pan dr.pacjentke z chorobą Crohna stan cięzki,ropnie w podbrzuszu. Panie doktorze gdyby nie Pana zaangarzowanie i wiara że mozna mi jeszcze pomóc,pewnie nie pisalabym bym tego teraz. Leżalam tydzien w tym szpitalu a miedzy czasie Pan postarał sie dla mnie o miejsce w szpitalu na Koszarowej i przekazal mnie tam karetką,po rozmowie z tamtejszym ordynatorem dr. LEŚNIAKOWSKIM. Przeszlam dlugie leczenie potem cięzkie 2 operacje na Sklodowskiej i potem leczenie i zywienie w poradni zywienia na Koszarowej. Naleze tam do dziś. Ale zero boli zero przetok żyje pelnia życia mimo żywienia pozajelitowego i nawet udalo mi sie zwiedzic kawalek swiata jeszcze,a pomysleć ze gdyby nie Pan co by było? Zawsze bede Panu wdzieczna.

Moim zdaniem dr Jaremko to dobry chirurg. Leżałem niedawno w szpitalu i jest taki sam jak w prywatnym SALUSIE. Ludzie piszą o nim źle ale ja osobiście mogę powiedzieć tylko dobre słowo o tym człowieku

właśnie został wyrzucony ze szpitala, a za co, to niech sobie każdy dopowie....kto go zna, to doskonale wie....:)

Doktor Jaremko natychmiast kazał podpisać dokumenty zezwalające na usunięcie woreczka żółciowego, choć usg nie wyszło, bo było zbyt wielkie zagazowanie przewodu pokarmowego. Czy to, ze było zapalenie trzustki od razu nakazuje usuwanie woreczka? otóż doktor Jaremko się pomylił! I drugie, i trzecie badanie usg u niezależnych lekarzy wykazało, że z pęcherzykiem żółciowym wszystko w porządku! Absolutnie nie podobało mi się: 1. Arogancja doktora Jaremko - był bardzo nieprzyjemny, opryskliwy, nieuprzejmy i nie chcę tu użyć gorszych słów na opisanie tego jak potraktował pacjenta, 2. Mimo, że pierwsze usg na nic ...

2. Mimo, że pierwsze usg na nic się nie zdało, wypisał pacjenta na trzeci dzień. Najpierw mówił, że usg powtórzy, ale jakoś zmienił zdanie.
3. I po ostatnie: drugie usg zostało zrobione już za prywatne pieniądze w Wałbrzychu i mimo, że wykazywało na to, że z woreczkiem i trzustką wszystko dobrze, to ten kto badanie wykonywał (chyba lekarz?) nakazał, żeby się zgłosić do "dobrego" lekarza na konsultacje, czyli do...doktora Jaremko...Mafia gastrologów w Wałbrzychu czy co :P.

Wystarczy popatrzeć na opinie w internecie. Prywatnie, za duże pieniądze pan Jaremko jest uprzejmy i kompetentny, a w państwowym szpitalu? Skierowałby na operację zupełnie niepotrzebną, a bądź co bądź zagrażającą życiu starszej już osoby.

Jeżeli ktoś chce żyć, to raczej niech omija tego pana szerokim łukiem przez złą diagnozę mój mąż już nie żyje.

Kawał chama, arogancki gbur, zadufany w sobie, wykończył mi ojca, a co jednego z przedmówców piszący że lekarzowi trzeba płacić żeby wyleczył, płacę co miesiąc ja i ponad 38 mln polaków za co? za konowałów!!! a jak chcą zarabiać to niech zmienią branże bo po pierwsze maja leczyć i nie szkodzić, w dupie się jemu poprzewracało. ŻEBY BYŁO "0" TO NAWET NA NIE NIE ZSŁUGUJE

Kompletnie nie polecam tego lekarza! Może w prywatnej przychodni jest inny, ale w szpitalu wyjątkowo chamski i nieprzyjemny. Jak mu zapłacisz w Salusie to się stara, w szpitalu brak słów. Nie leczy choroby, tylko od razu każe "wyciąć".

Chamskie podejscie do pacjenta, wprost mowi o łapówce, dzieki której można by było coś załatwić!