lekarz Wiktor Jaremko

2,4
2,7
2,4

postawił mnie na nogi, przed kilkoma laty bardzo chorowałam. Zawsze był bardzo miły, traktował mnie tak, jak bym była jego jedynym i najważniejszym pacjentem. Zawsze były do niego długie kolejki pacjentów i tak jest do dziś. Uważam, że jest świetny.Poza tym lekarz jest po to, aby wyleczyć, a nie po to aby go lubić, ten lekarz leczy i w dodatku można go polubić

Czeka tylko na kase i tyle , jak pojedziesz do salusa na prywatną wizytę to w miarę jesteś obsługiwana ale jak normalnie w szpitalu to zaponmnij.

Nie wzbudza zaufania,styl bycia problematyczny,zadufany i nie przyjemny.NIE POLECAM.