Wioletta Szlęk-Królikowska

2,9
2,7
2,7
2,6

Lekarz godny polecenia ! Uprzejma, doświadczona i rozsądna. Każd aufstand została przeprowadzona profesjonalnie.

Lekarz godny polecenia !

Uważam Dr Wiolettę za świetnego lekarza i godnego polecenia. Już na wstępnie wizyty wita pacjenta z uśmiechem, dokładnie bada, poświęca odpowiednio dużo czasu, przepisuje odpowiednie leki, podchodzi do swojej pracy zawodowo, ale po ludzku. Rozumie swoich pacjentów i stara się jak najlepiej im pomóc. Jeżeli już choruję i decyduję się na zasięgnięcie porady specjalisty, to wybieram się tylko do Pani Doktor Wioletty. Wzbudza moje zaufanie i zawsze trafnie diagnozuję chorobę. Pozdrawiam Angelika ; )

Pozdrawiam

Angelika ; )

Przykro az czytac tak idiotyczne wypowiedzi ludzi ktorzy chyba naprawde maja nie rowno pod sufitem. Pani doktor Wioletta jest absolutnie genialnym lekarzem rodzinnym, przyjmuje z usmiechem i jestem zadowolony z jej opieki. Pani Wioletto niech sie pani nie przejmuje tymi negatywnymi opiniami!!! zawsze sie znajdzie banda debili ktorzy probuja zniszczyc komus reputacje przez swoja bezczelnosc. Ciekawe jakimi lekarzami smi by byli.

Pani doktór od kilku lat razem ze mną walczy z cukrzycą i nie tylko.Doskonale dobrane leki, wskazówki dietetyczne pozwalają mi na względnie normalne funkcjonowanie.Lekarz jest godny polecenia.

Niech ją jasny grom trafi!!!I to porządnie! chciala ze mnie zrobić królika doświadczalnego testując leki.Jestem chora na nerki i to ogranicza lub całkiem wyklucza pewne leki.Przepisała a pózniej byłazdziwiona,ze nie brałam,bo się zle czulam.Doktor stwierdzila,ze jej nie słucham,to mam się leczyć sama.ONA PRZECIEŻ STUDIOWAŁA MADYCYNE! Nieuprzejma,paskudna i niecierpliwa.Zarozumiala.Gdyby nie mój zdrowy rozsądek rozwaliłaby mi nerki.Ale szyderczo powiedziała,ze i tak są chore i tym się będziemy martwić pózniej. niech ją wszystkie diabli .........

niech ją wszystkie diabli .........

Pani Doktor - profesjonalistka, acz potrafi być bezwzgędnie nieuprzejma, niegrzeczna. Dwukrotnie potraktowana zostałam arogancko. Na moje uwagi odpowiedziała "przykro mi", zamiast "przepraszam". To chyba bardzo zmęczony lekarz, stąd zmanierowanie... To mnie jest przykro i... nie polecę Pani Doktor nikomu, bo to człowiek bardzo przemęczony nadmairem pacjentów. Tylko tak mogę sobie to zachowanie tłumaczyć.

NIE POLECAM !!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!

NIE POLECAM !!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!

Lekarz jest masakryczny i nieuprzejmy niepoświęcił mi nawet 2 minut , a moje obiawy to częsty wymioty , mocne rozwolnienie , ból brzucha , dreszcze i łamanie w kościach . Zobaczył gardło nawet nie wyjął stetoskopu i powiedział , że mam zapalenie gardła i przepisał tylko lek bez recepty czyli TAMTUM VERDE i jeszcze się ze mną kłócił i wygonił z gabinetu rzucając wredne '' Niech pani zmieni lekarza bo ja mam już pani dość , a ja chciałam tylko poprosić o lek na wymioty , więc lekarz nie jest warty zaufania i polecenia znajomym naprawdę to wredota !!!!!!!

Pani Doktor bardzo konkretna w doborze metody leczenia. przeprowadziła szeroki wywiad na temat stanu zdrowia. Kiedy potrzebne są badania to bez problemu można dostać skierowanie.szczerze polecam tego lekarza.

ZDECYDOWANIE POLECAM TEGO LEKARZA WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY CENIĄ CZAS. LEKARZ BARDZO KONKRETNY, PRZEZ CO NIE PRZEDŁUŻA ZBYTECZNIE CZASU SPĘDZONEGO W GABINECIE. NAJWAŻNIEJSZE JEST DLA MNIE TO, ŻE POWAŻNIE POTRAKTOWAŁA MÓJ PROBLEM I OD RAZU DAŁA MI SKIEROWANIE DO SPECJALISTÓW I SKIEROWANIE DO KONKRETNE BADANIA.