lekarz Witold Gilarski

2,7
2,9
2,6

Zdecydowanie odradzam każdemu, który chce zadbać o swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Zero empatii i podejścia do pacjenta, wręcz podejście pretensjonalne. Lekarz po wykonaniu badania USG stwierdził, że wszystko jest źle, natomiast opis badania pozostawił wiele do życzenia (skopiowana formułka). Gburowatość i chamstwo 10/10. Lekarz w trakcie badania nie skupia się na pacjencie, odbiera telefony rejestrując innych.

Chodziłam do dr Gilarskiego 10 lat, regularnie co rok a nawet co pół roku. W każdym opisie to samo, macica w przodozgięciu wszystko ok itd. W zeszłym roku dowiedziałam się, że moja macica od zawsze jest w tyłozgięciu stąd szereg moich dolegliwości o których za każdym ram powtarzałam dr Gilarskiemu. USG piersi faktycznie za każdym razem wykonywane bardzo szybko i chaotycznie i zawsze niby było wszystko ok. i tu kolejna niespodzianka, inny lekarz stwierdził torbiel w piersi.

Gabinet w opłakanym stanie, wystrój z głębokiego PRL-u, warunki higieniczne pozostawiają wiele do życzenia. Badanie ( USG piersi) wykonane niedbale, koszt 150 złotych. Zdecydowanie nie polecam.

Badanie ( USG piersi) wykonane niedbale, koszt 150 złotych.
Zdecydowanie nie polecam.

Ten lekarz nie jest godny polecenia. A USG robi w ciągu 5 sekund co można w takim czasie zobaczyć. Najlepiej powiedzieć że nic nie ma!!!!!!

Nie polecam Pana doktora. Jest nie uprzejmy i nie da dojść do głosu żeby coś powiedzieć. Niektóre badania robi raz na jakiś czas gdzie powinno się takie badania robić częściej. Jeżeli chcecie aby wasz dzidziuś i wy same czuły się bezpiecznie to polecam szukać innego doktora.

Pan doktor na wstępie zadbał o swoje finanse.Usg zostało zrobione pobieżnie i mimo nieprawidlowosci widzianych gołym okiem w zapisie umieścił informację że zmian nie stwierdza i co ciekawsze przydatki mam usunięte ale Pan doktor uznał że są bez widocznych zmian. W gabinecie miałam wrażenie że mu przeszkadzam bo przez większość czasu rozmawiał przez telefon Stanowczo odradzam

Stanowczo odradzam

Jestem zadowolona z każdej wizyty u Pana doktora. Przed badaniem zawsze przeprowadza tzw. wywiad. Samo badanie trwa tyle, ile powinno i jest robione sumiennie. Pan doktor chętnie wszystko tłumaczy w trakcie badania, jak również odpowiada na wszystkie zadawane Mu pytania. Jako ginekologa "od piersi" polecam!

Mnie lekarz nie przekonał do siebie .Miałam robione USG piersi . Czas ,który poświęcił lekarz na badanie wynosił ok. do 10 sekund.Wydaje mi się , że nawet dobry aparat, którym szczyci się lekarz oraz sprawne oko nie jest w stanie zinterpretować badania . Na drugi dzień umówiłam się na to samo badanie u innego lekarza. Panie doktorze rutyna kiedyś może Pana zgubić.

nie wiem jakim jest ginekologiem ale o robieniu USG niema pojęcia nie polecam, nie słucha pacjentów ma swoje racje,

USG robi byle jak ,badanie trwa minute góra dwie, nie słucha co pacjent ma do powiedzenia, nie wiem na jakiej postawie stawia diagnoze skoro badanie wykonuje nieprofesjonalnie, miałam już winnym gab robine usg trwało dłużej i dokładnie więc mam porównanie nie wiem jaki jest za kase ale na fundusz NIEPOLECAM

miałam już winnym gab robine usg trwało dłużej i dokładnie więc mam porównanie
nie wiem jaki jest za kase ale na fundusz NIEPOLECAM