lekarz Witold Gilarski

2,7
2,9
2,6

Gdy byłam w ciąży powiedział mi że dziecko będzie miało wodogłowie lub że będzie kaleką albo urodzi się martwe. A urodziłam zdrowego synka 3,5kg. A tak się martwiłam w czasie ciąży.

A tak się martwiłam w czasie ciąży.

Bardzo dobry lekarz,jest zaufany i do innego bym nie poszła polecam

Bardzo dobry lekarz,jest zaufany i do innego bym nie poszła polecam

super lekarz bardzo mily i delikatny robi wszystkie badania posiada aparat usg w 100% polecam

Nie wiem dlaczego ludzie wypisują złe rzeczy o tym doktorze. Na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie. Uprzejmy i kompetentny. Dzięki niemu i jego wiedzy i doświadczeniu moja córeczka urodziła się zdrowa! A to dla mnie najważniejsze!

skonczony cham!! bylam raz i nie chce nigdy wiecej, brak pytania czy jestem dziewica i badanie cytologiczne, powinni go zwolnic jako lekarza, niekopmetenty, chamski, beszczelny !!

super lekarz, prowadził swietnie moja pierwszą ciążę i teraz drugą, jest miły, zawsze dostepny pod telefonem. jestem jego pacjentką od 5 lat, ma bardzo dobry sprzęt.

Masakra.... Może i ma dobry sprzet ale wyczucia nie ma wcale-jest niedelikatny a na dodatek bezczelny. Nie wypisał mi karty ciąży bo stwierdził że płód jest o tydzień opóźniony w rozwoju więc nie wiadomo czy donoszę (to było w 6 tyg)- wziął 100 i nie dał zadnej recepty-całą noc prze debila płakałam-teraz jestem w 6 -mcu i wszysko było ok tylko że jakoś ten jego doskonały sprzet chyba nie działał w tym dniu dobrze...

Masakra....

Brak komentarza, bo to nie ma czego komentować! To, że przychodzę nie prywatnie nie upoważnia żadnego lekarza do traktowania pacjenta jak przedmiot! W końcu płacimy składki i oczekujemy szacunku!

super lekarz, polecam wszystkim... posiada nowoczesne aparaty do usg

super lekarz, polecam wszystkim... posiada nowoczesne aparaty do usg

Bardzo dobry lekarz jeste jego pacjętką 7 lat i nie poszłabym do innego ginekologa, a pozatym to uroczy człowiek