lekarz Witold Iwanczewski

To jest najlepszy dentysta jakiego znam, chodzę do niego od lat, uratował mnie w wielu sytuacjach. Poza tym to jedyny dentysta przy którym można się zrelaksować. Wreszcie przestałam bać się borowania.

Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam. Pomimo iż cały zabieg zajął dużo czasu w ogóle się nie nudziłam dzięki genialnej obsłudze i osobowości Pana Doktora (genialne poczucie humoru) . Ząb naprawiony genialnie. Nigdy więcej nie pójdę w inne miejsce !

Odradzam! Poczułem się oszukany i naciągnięty na kasę. 1.0 higieny. wizyta wsadził mi łapy swe, po tym jak rozmawiał przez komórkę do buzi, bez żadnych rękawiczek. 2.wizyta na starcie ściął się z asystentką, i poszła, bo miała pretensje, że jej nie zapłacił za poprzednie asystowanie. A najważniejsze bez pytania przy okazji rozborował mi zdrowy ząb!!!, bo zastanawiało go czy nie jest zepsuty. Nie wydał rachunku i nie wbija na kasę, czyli robi to nielegalnie. Mówi na starcie plomba 150, na koniec śpiewa 300zł. Za każdym razem mówi, że zrobił od ...

Odradzam! Poczułem się oszukany i naciągnięty na kasę.

Nie wydał rachunku i nie wbija na kasę, czyli robi to nielegalnie. Mówi na starcie plomba 150, na koniec śpiewa 300zł. Za każdym razem mówi, że zrobił od razu kilka zębów etc. Obecnie po wizytach u niego mam tyle samo, zembów do naprawy w innym gabinecie, to jakiś magik? Nigdy więcej do niego nie pójdę i warto by zainteresował się nim US.

Teraz boli mnie ząb, który leczył, który nie bolał jak do niego poszedłem! Reklamacji pan specjalista nie uwględnia!