Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Pediatra i gastroenterolog dziecięcy.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Pediatra i gastroenterolog dziecięcy.
Zajmuje się leczeniem dzieci z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, problemami układu pokarmowego, zaburzeniami w odżywianiu, brakiem apetytu, bólami brzucha i biegunkami, opieką medyczną i poradnictwem dietetyczno-żywieniowym dla dzieci, jak również rodzin odżywiających się w sposób niekonwencjonalny (diety wegetariańskie).

Bardzo, bardzo dziękujemy. Pan doktor przyjął nas z uśmiechem i nie zrażał go ciągły płacz dziecka. Po wizycie wyszliśmy uspokojeni. I co najważniejsze w ciągu kilku dni nasze kłopoty praktycznie się skończyły.

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE! BŁAGAM O NAMIARY NA PRYWATNY GABINET, W KTÓRYM PRZYJMUJE DOKTOR KLEMARCZYK. POTRZEBNY NAM DOBRY GASTROENTEROLOG, BO MOJE DZIECKO MA STRASZNE ZAPARCIA NAWYKOWE. BARDZO WAS PROSZĘ, POMÓŻCIE! MÓJ MEIL agaw78@vp.pl

co tu dużo mowić, po prostu jest świetny.

co tu dużo mowić, po prostu jest świetny.

WITAM WSZYSTKICH MAM DO WAS WIELKA PROSBE STARALAM SIE ODSZUKAC LEKARZA WITOLDA KLEMARCZYKA ALE NIE UDALO MI SIE UZYSKAC DO NIEGO ZADNEGO TELEFONU A WIDZE PO WASZYCH OPINIACH ZE PRZYJMUJE PRYWATNIE POMOZCIE MI I MOZE KTOS Z WAS DA MI NA NIEGO NAMIARY ALBO JAK SIE Z NIM UMOWIC PONIEWAZ MOJE DZIECKO STRASZNIE CIERPI NA ZAPARCIA I NIKT NIE POTRAFI MU POMOC PROSZE O POMOC TUTAJ ALEBO NA MOJ EMAIL ola.ost@wp.pl dziekuje

nie mam słów... doktorze - dziekujemy :-)

nie mam słów... doktorze - dziekujemy :-)

Wspaniały konkretny lekarz... urodził się aby służyć dzieciom. Skuteczny, ma świetny wpływ nie tylko na chore dziecko ale również na strapionych chorobą opiekunów.. Tir róż to za mało dla tak wspaniałego lekarza..

Wspaniały konkretny lekarz... urodził się aby służyć dzieciom.

Wspaniały z powołaniem lekarz, oby takich więcej było!

Wspaniały z powołaniem lekarz, oby takich więcej było!

Spokojny, usmiechnięty, z doskonałym podejściem do dzieciaków. Patrzy na dziecko całościowo - na jego wygląd i stan zdrowia a nie tylko na "swoją działkę"

to zdecydowani enajlepszy lekarz dziecięcy jakiego znam, przyjeżdża do nas od 5 lat; zdarzalo sie że wzywaliśmy innych (również b. znanych) lekarzy i o ile również nas nie zawiedli to Dr Klemarczyk jest najlepszy; poleciłem go również znajomym, k†orzy mieli problemy z wyleczeniem dzieci przez kilka miesięcy i dopiero Klemarczyk pomógł

Doktor Klemarczyk opiekuje sie m. in. dziecmi na diecie wegetariańskiej. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, wykazuje też sporo cierpliwości wobec ich rodziców. Dziecko, które do niego trafi może liczyć na gruntowne przebadanie i ułożenie tak dobrze zbilansowanej diety, na jaką nie ma szans wiele dzieci jedzących tradycyjnie.