lekarz Witold Korczak

3,9
3,9
3,5

Nie wiem skad tu tyle negatywnych komentarzy. Mam wrazenie, ze pisze jedna osoba (chyba ta, ktora nie moze zniesc, ze jest od niek lepszy). Jak dla mnie i co najmniej kilkunastu kobiet z mojego otoczenia jest to najlepszy ginekolog w przychodni. Caly czas sie doksztalca, poza tym ma bardzo duze doswiadczenie. Jest bardzo komunikatywny, o nic nie trzeba sie prosic, jak to bywalo u innych. Dzieki niemu kilka znanych mi osob zaszlo w ciaze w tym ja i to w naturalny sposob. Potrafi zartowac i co najwazniejsze, ze ze spokojem uswiadamia np. o roznych mozliwosciach leczenia, czy prowadzeniu ciazy. Nie wobrazam sobie, ze przestanie przyjmowac bo do pozostalych lekarzy nie mam zaufania, a mialam juz kilku i ten lekarz jest najlpeszy.

Nie moge sie zgodzic ze zlymi opiniami.. nie znam tego lekarza ponieważ dopiero raz byłam u niego i w pełni jestem zadowolona.. fachowe podejście, pełne wyjaśnienie problemu i przebiegu leczenia.. Serdecznie polecam

Polecam! Fakt, że byłam na wizycie tylko jeden raz, ale po pierwszej konsultacji nie mogę się zgodzić z tymi negatywnymi opiniami, które tutaj przeczytałam. Pan Dr poświecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, wytłumaczył problem choroby, profesjonalnie i rzetelnie podszedł do badania. Lekarz z wieloletnim stażem, naprawdę polecam.

Zdecydowanie Nie! Nie polecam tego lekarza i zdecydowanie odradzam, uważam że ten lekarz nie powinien już wykonywać tego zawodu, zatrzymał się w czasie łącznie ze swoimi metodami. Mało komunikatywny, nie miły, wszystko trzeba od niego wyciągać i o wszystko się dopytywać! Odradzam!

Nie mogę się zgodzic z tym co tu piszą, ja nie musiałam sie o nic prosic, bardzo dobry fachowiec z dlugo letnim stazem

Nie polecam. Swoim umiłowanie do plastrów hormonalnych przepisywanych bez żadnych badań i nie umiejętnie wykonywanym usg piersi wpędził mnie w raka piersi. Lekarze z poradni chorób piersi w Opolu przestrzegają przed badaniem piersi u tego lekarza

Lekarz z długoletnim stażem. Poświęca sporo czasu pacjentkom. Tłumaczy na czym polega problem, jeżeli ów wystąpi. Prowadził całą moją ciążę i jestem z niego w 100 % zadowolona.

Zdecydowanie nie!! Chodziłam do doktora przez całą ciążę, nie ma możliwości zobaczenia dziecka chyba że się bardzo poprosi ale to chore prosić o to przecież to oczywistem, poza tym nie udziela informacji wszytsko co notuje zachowuje tylko i wyłącznie dla siebie, więc żeby się czegoś dowiedzieć trzeba pytać dosłownie o wszystko. Mało sympatyczny człowiek.

Niestety ,ale to jedyny lekarz do którego można się dostac bez problemów.Teraz juz wiem dlaczego....! Zdecydowanie odradzam!!!! W tym zawodzie powinno sie chyba wiedziec kiedy przestać pracować. Opryskliwy,mało komunikatywny, nic nie tłumaczy.......Dopiero wizyta u kogoś innego uświadomiła mi jaka byłam naiwana i jak powinna wyglądać wizyta u specjalisty!

Proszę znajdźcie sobie innego lekarza.Chodziłam do tego lekarza 13lat temu.Długo i kosztownie leczyłam się u niego na niepłodność.Po kilkunastu wizytach dowiedziałam się że dzieci mieć nie będę bo"mam za mała macice.No może in vitro.ale szanse są minimalne".Po kilku miesiącach depresji zmieniłam ginekologa i jestem mama 12latka.Ostrzegam jak i Wam powiedział coś podobnego,szybko zmieńcie lekarza.