Ginekolog Położnik Prudnik

pl. Wolności 3 lok. 2
48-200 Prudnik

Usmiechnięta z poczuciem humoru, rozładowuje napięcie przez dobre tłumacznie tego co będzie robic!Polecm Panią doktór, znieczulała mnie do operacji.............!NIc nie bolało!

pl. Szarych Szeregów 5
48-200 Prudnik

Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz. Dokładnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta. Przy tym wybitny specjalista.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marzena Wyszkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Prudnickie Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Prudniku
ulica Szpitalna 14
48-200 Prudnik

Uwazam ze Pani doktor posiada wszystkie zalety lekarza z powolania.Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.Jestem bardzo zadowolona z opieki i uslug.

Opinia dodana przez: Iwona

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik

Polecam dr Fima. Cała żeńska część mojej rodziny do niego chodzi. Siostrę chcieli kroić, miała torbiel i obyło się dzięki doktorowi. Teściowa całe życie męczyła się z mięśniakami, doktor również pomógł :) No i moja mamcia, doktor wykrył u niej torbiel, którego inny doktor "nie widział". Doktor może i nie jest zbyt sympatyczny podczas pierwszej wizyty, ale gdy już zna pacjentkę okazuje się naprawdę ciepłym człowiekiem :)

Opinia dodana przez: pacjentka2lata

al. Lipowa 34
48-200 Prudnik

Nie wiem skad tu tyle negatywnych komentarzy. Mam wrazenie, ze pisze jedna osoba (chyba ta, ktora nie moze zniesc, ze jest od niek lepszy). Jak dla mnie i co najmniej kilkunastu kobiet z mojego otoczenia jest to najlepszy ginekolog w przychodni. Caly czas sie doksztalca, poza tym ma bardzo duze doswiadczenie. Jest bardzo komunikatywny, o nic nie trzeba sie prosic, jak to bywalo u innych. Dzieki niemu kilka znanych mi osob zaszlo w ciaze w tym ja i to w naturalny sposob. Potrafi zartowac i co najwazniejsze, ze ze spokojem uswiadamia np. o roznych mozliwosciach leczenia, czy prowadzeniu ciazy. Nie wobrazam sobie, ze przestanie przyjmowac bo do pozostalych lekarzy nie mam zaufania, a mialam juz kilku i ten lekarz jest najlpeszy.

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AMI - MEDICA"
Staszica 1
48-200 Prudnik

Jestem jego pacjentka już od 28 lat urodziłam pod jego kontrolą czwórkę zdrowych dzieci. Uważam że jest bardzo dobrym lekarzem.

Opinia dodana przez: EWA

Prywatna specjalistyczna praktyka lekarska

48-200 Prudnik

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora.Prowadził całą moją ciążę .Bardzo sympatyczny i z dużą fachowością.Gorąco polecam Pana doktora!

Kraszewskiego 23

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTODONTA. STOMATOLOG. CHIRURG.
ul. Piastowska