Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Prudnik

pl. Wolności 3 lok. 2
48-200 Prudnik

Trochę inaczej korzystałam z pracy P.Doktor; znieczulała mnie do zabiegu na chirurgii. Było to już moje kolejne znieczulenie, więc mam trochę doświadczeń w tej materii i muszę powiedzieć, że z takim profesjonalizmem spotkałam się pierwszy raz. Uprzejma, cierpliwa, wyjaśniająca zestresowanej pacjentce wszystkie czynności. Operację miałam przeprowadzaną w styczniu 2009r. w P-ku.

Opinia dodana przez: kari63 irusint

pl. Szarych Szeregów 5
48-200 Prudnik

Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz. Dokładnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta. Przy tym wybitny specjalista.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marzena Wyszkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Prudnickie Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Prudniku
ulica Szpitalna 14
48-200 Prudnik

Swoją opinią chciałabym się podzielić z wszystkimi Paniami które zastanawiają się nad wyborem Pani Wyszkowskiej na lekarza prowadzącego ciążę jak to było w moim przypadku. W mojej ocenie patrząc na przebieg całej ciąży Pani Wyszkowska starała się być miłym człowiekiem jedynie na wizytach prywatnych oczywiście płatnych. Niestety nie mogę stwierdzić że była kompetentnym lekarzem prowadzącym. W czasie ciąży niedbale leczyła infekcję grzybiczą, wyglądało to tak że przepisywała lekarstwa, na kolejnej wizycie zapominała o infekcji i przepisanych lekarstwach, w ogóle nie przykładała wagi do tego tematu a co najgorsze nie poinformowała mnie jakie mogą być następstwa takiej infekcji, stąd też i ja nie przywiązywałam większej wagi do tej sprawy. Moje dziecko urodziło się z wrodzonym zapaleniem płuc przez tą infekcję, zostało zaszczepione w pierwszej dobie życia z zapaleniem płuc , przyjmowało kilka dni antybiotyk i przeszło prześwietlenie klatki piersiowej a więc od pierwszych dni zostało narażone jego zdrowie jeśli nie życie. Dodatkowo kilka dni przed terminem porodu miałam zgłaszać się w Prudniku na oddziale na profilaktyczne badania KTG. Zgłaszałam się zgodnie z ustaleniami Pani Wyszkowskiej, po czym okazywało się że zawsze było jej to nie na rękę, albo za wcześnie, albo za późno. Odniosłam wrażenie że Pani Wyszkowska krepuje się swoich pacjentek na Oddziale, udaje że to nie jej pacjentki i traktuje jak powietrze. Tak było za każdym razem przy badaniu KTG na oddziale. Po przyjęciu mnie na Oddział przed porodem Pani Doktor powitała mnie wyrzutami, ponieważ jeden z lekarzy przyjmujących mnie na oddział poskarżył się jej, że chciał mi przyspieszać poród (nie wiadomo z jakiej przyczyny, nie było żadnego zagrożenia ciąży) a ja chciałam zaczekać na swoją lekarz prowadzącą czyli Panią Wyszkowską. Pan Doktor się obraził i poskarżył Pani Wyszkowskiej a ta przywitała mnie niestety nie miłym uśmiechem tylko wyrzutem. I dalej było już znowu udawanie że nie jestem jej pacjentką i w ogóle mnie nie zna Dzisiaj cieszę się że urodziłam bez jej asysty, bo na szczęście była już po dyżurze. Dodam jeszcze tylko że po porodzie na wizytach oczywiście udawała że mnie nie zna, mruknęła tylko mimochodem że za 6 tygodni wizyta po porodzie (oczywiście nie mam zamiaru korzystać dalej z jej usług chociaż korciło mnie żeby porozmawiać o jej zachowaniu w cztery oczy) a przy spotkaniu po tygodniu na korytarzu szpitala już nawet nie odpowiedziała dzień dobry, już nawet nie marzę żeby zapytała jak się czuje moje dziecko. Myślę że powyższa opinia ułatwi wam wybór lekarza prowadzącego. Zdecydowanie nie polecam tej Pani.

Opinia dodana przez: Pacjentka

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik

Witam, w 100% odradzam tego "doktorka", bylam niedawno u NIEGO gdyz zostaly mi inne leki przepisane przez pierwszego lekarza i po przeczytaniu opini na temat tych tabletek postanowilam sie skonsultowac z innym lekarzem, oczywiscie wytlumaczylam sytuacje, ze nawet nie wiem w ktorym tyg jestem bo jest to bardzo wczesna ciaza i ze przeczytalam opinie w INTERNECIE na temat tabletek i byly same zle , uslyszalam slowa "albo pani bd prowadzic ciaze interenetowa albo u ginekologa" czyz w tych czasach to nie jest normalne ze wszystko sprawdzamy w internecie ? Chyba po to on jest, pozniej stwierdzil z gory ze przed ciaza musialam palic bo mam brzydka cere... Co jego to interesuje? Poczulam sie strasznie urazona, kobieta zasluguje na szacunek. Czytam opinie i widze ze tutaj duzo zalezy od jego humorku, a co mnie interesuje jego humorek? Moze ja nastepnym razem tez nie zaplace za wizyte bo nie bede miala hunoru ? Zdecydowanie odradzam, jesli nie chcecie byc potraktowane jak smiec to omijajcie go duzym lukiem, wydaje mi sie ze weterynarz by mnie lepiej potraktowal...!! Nigdy w zyciu wiecej do niego nie pojde, i kazdej kobiecie bede odradzac tego "doktorka" z calorocznym okresem. Pozdrawiam

al. Lipowa 34
48-200 Prudnik

Nie wiem skad tu tyle negatywnych komentarzy. Mam wrazenie, ze pisze jedna osoba (chyba ta, ktora nie moze zniesc, ze jest od niek lepszy). Jak dla mnie i co najmniej kilkunastu kobiet z mojego otoczenia jest to najlepszy ginekolog w przychodni. Caly czas sie doksztalca, poza tym ma bardzo duze doswiadczenie. Jest bardzo komunikatywny, o nic nie trzeba sie prosic, jak to bywalo u innych. Dzieki niemu kilka znanych mi osob zaszlo w ciaze w tym ja i to w naturalny sposob. Potrafi zartowac i co najwazniejsze, ze ze spokojem uswiadamia np. o roznych mozliwosciach leczenia, czy prowadzeniu ciazy. Nie wobrazam sobie, ze przestanie przyjmowac bo do pozostalych lekarzy nie mam zaufania, a mialam juz kilku i ten lekarz jest najlpeszy.

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AMI - MEDICA"
Staszica 1
48-200 Prudnik

Witam.Jestem pacjentką pana doktora już 6 rok.prowadził moją pierwszą ciążę , teraz prowadzi drugą.W obu przypadkach nie mam żadnych zastrzeżeń co do kompetencji p.doktora.Druga ciąża niestety przebiega z komplikacjami , ale dzięki dobrze dobranym lekom i zaleceniom wszystko idzie w dobrym kierunku.Na pewno nie zgodzę się ,że ignoruje problemy pacjenta bo mi zawsze jasno i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie.Co do pań siedzących w rejestracji to rzeczywiście strasznie nieuprzejme , ale jaki to ma związek z oceną kompetencji lekarza ??? !!!!
aha, ja także jestem ubezpieczona w KRUS - ie i jakoś nie zauważyłam żeby to był jakiś problem , ktoś po prostu na siłę chciał wystawić krzywdzącą opinię bez podania konkretnego powodu.Dla mnie pan doktor zawsze jest miły , poświęca wystarczająco dużo czasu na dokładne zbadanie i w niczym nie ustępuje wiedzą lekarzom ,którzy przyjmują w prywatnych gabinetach (podczas urlopu pana doktora byłam na 2 wizytach prywatnych więc mam porównanie ).Także , jeśli chodzi o mnie to 100 % zadowolenia.

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Prywatna specjalistyczna praktyka lekarska

48-200 Prudnik

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora.Prowadził całą moją ciążę .Bardzo sympatyczny i z dużą fachowością.Gorąco polecam Pana doktora!

Kraszewskiego 23

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTODONTA. STOMATOLOG. CHIRURG.
ul. Piastowska

Ginekolodzy położnicy w mieście Prudnik