Lekarze Prudnik

Jan Ziubrzyński

Przychodnia Lekarska "MEDICUS"
Prudnik

Godny polecenia, szczegółowy, dociekliwy, analizujący spostrzeżenia pacjenta posiłkujący się dodatkowymi badaniami.

lekarz Janina Konrad

Lekarz rodzinny

ulica Nyska 2
48-200 Prudnik

Lekarz pierwsza klasa! Miła, uprzejma, zawsze poświęci czaa, wytłumaczy wszystko co potrzeba.Polecam!

Krystyna Świderska-Hull

Ortodonta

Nyska 13a lok. 2
48-200 Prudnik

Dziękuje za zdjęcie aparatu z dołu. Szczęśliwy pacjent:)

lekarz Joanna Parulska

AMI Medica
Staszica1
48-200 Prudnik

Niestety nie mogę polecić Pani Doktor. Chodziłam do niej w ciąży, od 4 tygodnia ciąży . W 9 tygodniu ciąży nie miałam założonej karty ciąży, Pani doktor nie robiła mi żadnych badań poza usg. Niestety w 9 tygodniu poroniłam ( w ten sam dzień co byłam u Pani doktor- twierdziła ,że wszystko jest w porządku a wieczorem dostałam boleści , pojechałam do szpitala i okazało się ,że jest za późno... ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marzena Wyszkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Prudnickie Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Prudniku
ulica Szpitalna 14
48-200 Prudnik

Swoją opinią chciałabym się podzielić z wszystkimi Paniami które zastanawiają się nad wyborem Pani Wyszkowskiej na lekarza prowadzącego ciążę jak to było w moim przypadku. W mojej ocenie patrząc na przebieg całej ciąży Pani Wyszkowska starała się być miłym człowiekiem jedynie na wizytach prywatnych oczywiście płatnych. Niestety nie mogę stwierdzić że była kompetentnym lekarzem prowadzącym. W czasie ciąży niedbale leczyła infekcję grzybiczą, wyglądało to tak że przepisywała lekarstwa, na kolejnej ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Janusz Rączy

pl. Szarych Szeregów 5
48-200 Prudnik

Zdecydowanie odradzam arogancki w zachowaniu nieuprzejmy podchodzi do pacjentki z wyższością nie szanuje pacjentki pełen kompleksów
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Zdzisław Wojtuń

PCM Prudnik
Sadowa 17
48-200 Prudnik

Pan doktor to istny 8 cud świata polecam serdecznie! Nigdy się na nim nie zawiodłam. Taką robotę jak on to nikt inny nie zrobi
Opinia dodana przez: Maria
WITAM SERDECZNIE.SZESNAŚCIE LAT TEMU ZACHOROWAŁAM.MYŚLAŁAM ŻE ŚWIAT SIĘ ZAWALIŁ.W PRZYCHODNI PRZYJMOWAŁ DR.GOŁĘBIOWSKI,KTÓRY PO WYWIADZIE I BADANIU SKIEROWAŁ MNIE NA -REZONANS-KRĘGOSŁUPA,BYŁ BARDZO MIŁY,KONKRETNY,ZDECYDOWANY JAKBY JUŻ WIEDZIAŁ CO MI DOLEGA.NIE MYLIŁAM SIĘ.WYNIKI POTWIERDZIŁY LEKARZA PRZYPUSZCZENIA.ZACZĘO SIĘ LECZENIE,SZPITAL W KTÓRYM PRACOWAŁ DR.GOŁĘBIOWSKI,CIĘŻKA PRACA LEKARZA(KTÓRY JEST ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY),NIESAMOWITA JEGO WIARA W LECZENIEI DBAŁOŚĆ O PACJĘTÓW.BYŁO CIĘŻKO ALE SĄ EFEKTY,DZIŚ MOGĘ NAWET TAŃCZYĆ.DR.GOŁĘBIOWSKI BARDZO DBA O PACJĘTÓW.WEDŁUG MOJEJ I INNYCH PACJĘTÓW OPINI MOGĘ Z CAŁĄ ...
Opinia dodana przez: zyga544

Grażyna Wolna

Psycholog

Pracownia Psychologiczna "DIAGNOTEST"
Piastowska 46 c
48-200 Prudnik

Pani kompetentna, ale traktująca ludzi instytucjonalnie. Raczej sztywna w kontakcie, oficjalna. Chętnie wchodzi w zdanie i uniemożliwia w zasadzie wyrażenie się. Pani NIE udostępni Ci historii wizyt u niej w gabinecie, NIE udostępni Ci dokumentacji, ani notatek, zaleceń terapeutycznych z przeszłości. Polecam desperatom, ale jak się otrząsniesz i pomyślisz na spokojnie, to nie licz na wgląd w przeszłość.
Opinia dodana przez: david

dr n. med. Zdzisław Juszczyk

Kardiolog

Moniuszki 2
48-200 Prudnik

Sam ordynator i zespół lekarsko-pielęgniarski na 5, życzę Wszystkim zdrowia ale jeżeli już musisz korzystać z opieki szpitalnej to jedź do BIAŁEJ

lekarz Zdzisław Imiołek

Prudnickie Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Prudniku
ulica Szpitalna 14
48-200 Prudnik

Szkoda, że nie można dać jednej gwiazdki bo na 4 nie zasługuje. Nie zna się na swojej robocie, zignorował objawy zagrażające życiu co było katastrofalne w skutkach. Konkludując dalej ten Pan nie powinien być lekarzem.

dr n. med. Andrzej Miśta

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AMI - MEDICA"
Staszica 1
48-200 Prudnik

Witam.Jestem pacjentką pana doktora już 6 rok.prowadził moją pierwszą ciążę , teraz prowadzi drugą.W obu przypadkach nie mam żadnych zastrzeżeń co do kompetencji p.doktora.Druga ciąża niestety przebiega z komplikacjami , ale dzięki dobrze dobranym lekom i zaleceniom wszystko idzie w dobrym kierunku.Na pewno nie zgodzę się ,że ignoruje problemy pacjenta bo mi zawsze jasno i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie.Co do pań siedzących w rejestracji to rzeczywiście strasznie nieuprzejme , ...
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Andrzej Fim

ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik

Polecam PANA DOKTORA zgodził się poprowadzić moja czwarta ciaze moja pani doktor kazała mi usynac powiedziała że po trzech cesarkach to się nie uda a PAN DOKTOR poprowadził i za tydzień utodzi się przez cesarskie cięcie nasz drugi zdrowy syn polecam PANA DOKTORA to Aniol Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Witold Korczak

al. Lipowa 34
48-200 Prudnik

Nie wiem skad tu tyle negatywnych komentarzy. Mam wrazenie, ze pisze jedna osoba (chyba ta, ktora nie moze zniesc, ze jest od niek lepszy). Jak dla mnie i co najmniej kilkunastu kobiet z mojego otoczenia jest to najlepszy ginekolog w przychodni. Caly czas sie doksztalca, poza tym ma bardzo duze doswiadczenie. Jest bardzo komunikatywny, o nic nie trzeba sie prosic, jak to bywalo u innych. Dzieki niemu kilka znanych mi ...

lekarz Jarosław Niemiec

Prywatna specjalistyczna praktyka lekarska
48-200 Prudnik

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora.Prowadził całą moją ciążę .Bardzo sympatyczny i z dużą fachowością.Gorąco polecam Pana doktora!

lekarz Iwona Robotycka-Lenczuk

Pulmonolog, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nowa-Med" Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
SZPITALNA 14
Prudnik

Profesjonalny, rzetelny, empatyczny i cierpliwy względem pacjenta lekarz. Podczas corocznej wizyty zlecona i wykonana spirometria, zawsze trafnie przepisane leki, Polecam.
Opinia dodana przez: Bronisława

lekarz Joanna Ordysińska

Przychodnia Lekarska Medicus
48-200 Prudnik

Od lat chodzę z synem do pani doktor i uważam że jest świetną i doświadczoną lekarką, zawsze mogę na nio liczyć i nigdy nas nie zawiodła, jest bardzo miłą osobą, polecam!

Krystyna Zaszkodna-Gross

Internista, Reumatolog

ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik

Pani Gross to wyśmienita specjalistka w swojej dziedzinie,uprzejma i bardzo miła a co najważniejsze to bardzo kpmpetętna specjalistka których praktycznie brak w naszej okolicy,z poważaniem?-Wiesław Hejmanowski

lekarz Bernard Maryniak

Pulmonolog, Pediatra

ulica Bora Komorowskiego 36A
46-200 Prudnik

Mielismy przyjemnosc spotkac sie z Panem Dr w Optimie(nocna i świateczna opieka). Zlecony kompleks badan na cito, na ich podstawie został wlaczony antybiotyk(!!) Pierwszy raz sie spotkałam z takim podejsciem lekarza w weekendowej przychodni, a niestety kilkanaście razy miałam okazje.. Bardzo uprzejmy, dobry kontakt z dzieckiem! Jako jedyny (od pół roku biegania po specjalistach) podsunął nam przyczyny nawracających chorób dziecka.. Dzięki temu już wiemy, ze nasze dziecko ma astmę!! Panie ...
Opinia dodana przez: Ola

Paweł Krach

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTODONTA. STOMATOLOG. CHIRURG.
ul. Piastowska
48-200 Prudnik

Wspaniały człowiek i lekarz. Bałam się zabiegu, ale On rozwiał mój niepokój. Jestem Mu bardzo wdzięczna. O nic nie musiałam pytać. Zbadał i wszystko wyjaśnił, spokojnie i dokładnie. Pewnie wyczuwa lęk pacjenta. A to się ceni. Jego delikatne i taktowne poczucie humoru, uspakaja. Jeśli kiedyś będę chora, to chciałabym trafiać tylko na takich lekarzy. Polecam Pana dr Pawła Krach, bo mogę to zrobić, gdyż była Jego pacjentką. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Jadwiga