lekarz Witold Korczak

Proszę znajdźcie sobie innego lekarza.Chodziłam do tego lekarza 13lat temu.Długo i kosztownie leczyłam się u niego na niepłodność.Po kilkunastu wizytach dowiedziałam się że dzieci mieć nie będę bo"mam za mała macice.No może in vitro.ale szanse są minimalne".Po kilku miesiącach depresji zmieniłam ginekologa i jestem mama 12latka.Ostrzegam jak i Wam powiedział coś podobnego,szybko zmieńcie lekarza.

Lekarz z długoletnim stażem. Poświęca sporo czasu pacjentkom. Tłumaczy na czym polega problem, jeżeli ów wystąpi. Prowadził całą moją ciążę i jestem z niego w 100 % zadowolona.

MAM ZAUFANIE DO TEGO LEKARZA .I CHĘTNIE GO POLECE INNYM.

MAM ZAUFANIE DO TEGO LEKARZA .I CHĘTNIE GO POLECE INNYM.

Lekarz z długoletnim stażem, wzbudza zaufanie, kompetentny; serdecznie wszystkim polecam.

Dba o swoje pacjentki i zawsze dopilnuje aby na czas były zrobione wszelkiego typu badania.

Kompetentny lekarz z długoletnim stażem. Poświęca pacjentce sporo czasu i odpowiada na każde pytanie.