prof. dr hab. n. med. Witold Malinowski

Polecam Profesora z całego serca! Cudowy specjalista i człowiek. Odpowie na każde pytanie i wątpliwość. Wykrył u mnie co jest przyczyną, że nie mogę zajść w ciążę i odrazu zareagował, wziął mnie na swój oddział w szpitalu w Kutnie, zrobił operację i cały czas się mną opiekował i interesował. Najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia (a u kilku z problemem już byłam). Jeszcze raz polecam tego specjalistę o wielkim sercu

Za dużo ma tytułów przed nazwiskiem.Brak doświadczenia. Na dwie nie groźne torbiele w jajowodzie usuną w milczeniu macicę.Zrobił tylko USG. Zmarnował mi resztę życia. W żadnym wypadku nie polecam tego pana. Słyszę opije o nim że wóda mu mózg wypaliła.

Takiej opieki medycznej jaką zostałam objęta nie spotkałam ze strony żadnego lekarza. Wiedza i doświadczenie Pana Profesora skłoniły mnie do tego by wybrać Go na lekarza prowadzącego moją ciążę. Nie zawiodłam się. Urodziłam śliczną i zdrową córeczkę w warunkach przekraczających moje najśmielsze oczekiwania. Profesor ma doskonały kontakt z pacjentką zarówno przed jak i po porodzie. Dlatego wszem i wobec polecam Pana Profesora (jak i Jego zespół w szpitalu kutnowskim) wszystkim moim znajomym. Wszelkie negatywne opinie o pracy prof. Malinowskiego to zwykłe biadolenie malkontentów. Jestem bardzo wdzięczna, bo dzięki fachowej opiece wspominam poród i pierwsze dni połogu z moim maleństwem (mimo bólu po "cesarce") jako jedne z najpiękniejszych dni w moim życiu. Dziękuję Panie Profesorze.

To świetny ginekolog, wspaniale operuje i prowadzi ciąże często zagrożone z dobrym rezultatem. W kutnowskim szpitalu z pomocą stowarzyszenia Radość Macierzyństwa stworzył blok porodów rodzinnych jakiego nie ma w żadnym publicznym szpitalu w Polsce. Mogę polecić Profesora wszystkim pacjentkom.

Szanowny Pan prof badał mnie gdy leżałam z podejrzeniem brachykardii płodu. Dał mi leki które wywoływały u mnie arytmie serca bo stwierdził ze mam skurcze ( nic takiego nie czułam i nic takiego nie było widoczne na ktg!) Dotknął ręką brzucha i zaopiniował. Niepotrzebnie truł mnie i małego. Nie odpowiadał na pytania, zbywał i widocznie mu się śpieszyło. Po wyjściu ze szpitala byłam u dr prowadzącej i w św. Zofii w Warszawie. Żadnych skurczy, żadnej akcji porodowej. Być może prywatnie mu się bardziej chce, państwowo ma w d... pacjentkę i jej dziecko.

WSPANIAŁY SPECJALISTA!!!! DZIĘKI JEGO POMOCY MAMY 4 LETNIEGO SYNKA!!! SZCZERZE POLECAM.

WSPANIAŁY SPECJALISTA!!!!
DZIĘKI JEGO POMOCY MAMY 4 LETNIEGO SYNKA!!!
SZCZERZE POLECAM.

raczej godny polecenia jak na tak małe miasto.

raczej godny polecenia jak na tak małe miasto.

Pan Profesor to wspaniały lekarz,wysokiej klasy profesjonalista i CUDOWNY,CIEPŁY CZŁOWIEK! Tylko dzięki Niemu,operacja która spędzała mi sen z powiek od miesięcy,przebiegła bez powikłań. Po prostu idealnie.Obecnie jestem 7 tygodni po zabiegu i czuję się znakomicie :))) Już przy pierwszej wizycie Pan Profesor rozwiał wszelkie moje lęki i niepokoje(a to ma ogromne znaczenie). Na zabieg przyjechałam aż z Sosnowca. DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE!

Na zabieg przyjechałam aż z Sosnowca.
DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE!

To wspaniały lekarz i dobry człowiek.Cenię u pana profesora profesjonelne podejście do pacjęta i poczucie humoru :)

do mojego problemu podszedł bardzo indywidualbnie, uratował mi zycie. nie jest się kolejnym przypadkiem każda z nas jest taktowana indywidualnie wyjątkowo i profesjonalnie. polecam bardzo Pana profesora.