prof. dr hab. n. med. Witold Malinowski

WSPANIAŁY SPECJALISTA!!!! DZIĘKI JEGO POMOCY MAMY 4 LETNIEGO SYNKA!!! SZCZERZE POLECAM.

WSPANIAŁY SPECJALISTA!!!!
DZIĘKI JEGO POMOCY MAMY 4 LETNIEGO SYNKA!!!
SZCZERZE POLECAM.

do mojego problemu podszedł bardzo indywidualbnie, uratował mi zycie. nie jest się kolejnym przypadkiem każda z nas jest taktowana indywidualnie wyjątkowo i profesjonalnie. polecam bardzo Pana profesora.

profesor to człowiek o gołębim sercu i złotych dłoniach zawdzieczam Profesorowi całe szczęscie mojego życia szkoda ze jest tak mało takich specjalistów jak Profesor MALINOWSKI

Mogę powiedzieć, że Pan profesor bardzo się o mnie troszczył. Miałam zagrożoną ciążę, ponad miesiąc spędziłam w szpitalu. Szczęśliwie dzięki fachowej pomocy lekarskiej urodziłam donoszone i zdrowe dziecko. Polecam wszystkim.

Witam, Bardzo polecam Doktora. Posiada bardzo szeroki zakres wiedzy w swojej dziedzinie. Zawsze słuzy pomocą nie tylko w wizycie prywatnej ! . Rozmawiajac z Kobietami leczacymi sie u Profesora jest osoba bardzo szanowaną . W ciezkich sytuacjach jesli nie ma sprzętu stara sie zapewnic opieke w innm szpitalu . Szkoda że w naszym rejonie jest tsk mało takich świetnych lekarzy. Polecam .

To wspaniały lekarz i dobry człowiek.Cenię u pana profesora profesjonelne podejście do pacjęta i poczucie humoru :)

Bardzo kompetentny, uprzejmy i skuteczny lekarz. Jest ordynatorem oddziału ginekologizno-połozniczego w szpitalu w Kutnie. Prowadzi porody rodzinne. Pozwala na przyjście do szpitala z własną położną, jeśli się taką ma. Na oddziale są sale jednoosobowe z łazienką. Z położnicą może ,,mieszkać' cały czas druga osoba. Dziecko jest z matką.Połozne i pielęgniarki bardzo pomagają. Jest dodatkowe spanie w sali. ordynator Malinowski stworzył doskonałe warunki do porodów rodzinnych. Bardzo polecam poród rodzinny w kutnowskim szpitalu.

Bardzo polecam pana profesora. Jest miły, interesuje się swoimi pacjentkami. Był przed porodem i po porodzie mojej córeczki bardzo mi pomógł.Bardzo dziękuje mu za wszystko mam do niego 100% zaufania.

Wspaniały lekarz i bardzo serdeczny, uprzejmy człowiek. Podczas i po porodzie bardzo dba o pacjentkę. Z pewnością kolejną ciążę również będzie prowadził Profesor.

W dzisiejszych czasach , lekarz nie prowadzący kart pacjentów a przyjmujący 30 pacjentek dziennie to SKANDAL. Profesorem to on jest w jakiejs podrzędnej uczelni. Za każdym razem pyta pacjentek na co chorują i co brały. Tylko kwestia czasu az się pomyli z lekami.

Profesorem to on jest w jakiejs podrzędnej uczelni.
Za każdym razem pyta pacjentek na co chorują i co brały.
Tylko kwestia czasu az się pomyli z lekami.