prof. dr hab. n. med. Witold Malinowski

jest dobrym lekarzem ktory wie co robi a jako jego pacjentka jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej profesora

Lekarz oddany swojej pracy z intuicją i doświadczeniem. Na dodatek bezpretensjonalny i serdeczny. Porowadził pomyślnie moje ciąże. Dotąd nie spotkałam lekarza bardziej godnego zaufania.

Nie prowadzi karty pacjęta na karzdej wizycie trzeba mu wszystko przypominać.Ponadto miły i sympatyczny.Co do leczenia to jeszcze nie nimoge nic stwierdzic, mam problem z zajściem w ciąże , jestem ciekawa jak on rozwiąże ten problem.

raczej godny polecenia jak na tak małe miasto.

raczej godny polecenia jak na tak małe miasto.

Poszłam do tego lekarza z polecenia, jednak bardzo sie zawiodłam,gdyż co innego mówi a co innego pisze na karcie informacyjnej. Ciągle straszy operacjami!! Podczas wizyty jest lekko "zawiany" - trudno sie z nim dogadać i ustalić leczenie. O wszystkim musiałam mu przypominać. Nie zauważył poważnej infekcji. Rzeczywiscie jest w miarę miły - to chyba jedyna jego zaleta.

Bardzo dobry specjalista. polecam wszystkim !!! wrażliwy, delikatny a przede wszystkim konkretny w tym co robi!!! polecam

Bardzo opryskliwy, gburowaty i antypatczny typ. Jest w stosunku do pacjentek mało delikatny. Nie udziela pacjentkom pełnych informacji o stanie ich zdrowia, wręcz straszy i wymyśla możliwe patologie przez co doprowadza kobiety na skraj załamania nerwowego. U kobiety w ciąży jest to równoznaczne ze świadomym działaniem przeciw zdrowiu matki i dziecka. Kategorycznie odradzam tego lekarza jako prowadzącego ciążę. Parafrazując słowa Radka Sikorskiego: Można być profesorem, ale można być też ch...