lekarz Witold Piechna

Ja z Panem doktorem mam doczynienia już kilka lat.Prowadził moją ciąże,robił mi cesarkę.w ciązy odbierał kazdy moj telefon nawet w trakcie urlopu i zawsze mnie wysluchal.Jest dobrym i uprzejmym czlowiekiem.Kazdemu zdarzaja sie pomylki jest tylko czlowiekiem,ale ja zlych slow na niego nie mam.

Oby więcej takich lekarzy, niezwykle uprzejmy, kompetentny , troskliwy. O każdej porze dnia i nocy odbiera telefon. Położnik i specjalista doskonały. Gorąco polecam. Niezwykła taktownośc pod każdym względem. gabinet piękny, wszystko czyściutkie, wnętrze bardzo przyjemne i gustownie urządzone. Dr. Piechna nigdy nie kieruje się pieniędzmi tylko dobrem pacjęta. Pozdrawiam pana panie doktorze.

Ja jestem bardzo zadowolona..Prowadzil dwie moje ciaze, dzieci sa zdrowe, nawet kiedy z synkiem lezalam na ginekologii i przeniesli mnie na porodowke to po calym szpitalu mnie szukal..polecam naprawde

Jestem jego pacjętką od 13 lat. prowadził mi 2 ciże (na kase chorych)Zawsze dokładnie tłumaczył to o co zapytałam. Godny polecenia.

Lata chodziłam do tego pana i żałuję... Nadżerka - glubulki i potem zero kontroli czy pomogło. Efekt? Krwotok i koniecznośc wypalania. Ciąża, poronienie, brak konkretnych badań, uparłam się więc mi sprawdził hormony (skierowanie do prywatnego laboratorium za grube pieniążki a w przychodni zapłaciłabym mniej, ale grunt to umowa zawarta między lekarzem a konkretnym laboratorium), wyszły problemy z tarczycą co doktor uznał za przyczynę braku owulacji. Efekt? Ciąża - błogosławione poczęcie bo bez owulacji... straciłam zaufanie.

straciłam zaufanie.

jako niestety do tej pory jedyny lekarz który wykrył u mnie chorobe którą można byłoby wykryć z powodzeniem dużo wcześniej i zaoszczędziłoby to wiele komplikacji i być może również poronienia które przeżyłam 2 lata temu, a dzisiaj już może bym czekała na narodziny dzidziusia, a tak czeka mnie jeszcze mam nadzieje że krótkie leczenie, zakończone z powodzeniem ciążą.

Dr Piechna prowadził moją ciążę od samego początku. Z chęcią chodziłam na badania,gdyż przeprowadzał je bardzo dokładnie a przy tym był miły i delikatny.

mimo tego ze pan doktor brał ode mnie pieniadze za zwykle zaswiadczenie..(chodzilam do przychodni na ubezpieczalnie) to polecam go bardzo gorąco ;) Poprowadzil moją ciąze i teraz mam malego brzdaca przy sobie ;);)

Poprowadzil moją ciąze i teraz mam malego brzdaca przy sobie ;);)

Bylam tylko raz u niego a wyszlam z gabinetu zadowolona

Bylam tylko raz u niego a wyszlam z gabinetu zadowolona

lekarz godny polecenia każdej pacjentce.

lekarz godny polecenia każdej pacjentce.