lekarz Witold Piechna

mimo tego ze pan doktor brał ode mnie pieniadze za zwykle zaswiadczenie..(chodzilam do przychodni na ubezpieczalnie) to polecam go bardzo gorąco ;) Poprowadzil moją ciąze i teraz mam malego brzdaca przy sobie ;);)

Poprowadzil moją ciąze i teraz mam malego brzdaca przy sobie ;);)

Oby więcej takich lekarzy, niezwykle uprzejmy, kompetentny , troskliwy. O każdej porze dnia i nocy odbiera telefon. Położnik i specjalista doskonały. Gorąco polecam. Niezwykła taktownośc pod każdym względem. gabinet piękny, wszystko czyściutkie, wnętrze bardzo przyjemne i gustownie urządzone. Dr. Piechna nigdy nie kieruje się pieniędzmi tylko dobrem pacjęta. Pozdrawiam pana panie doktorze.

Dr Piechna prowadził moją ciążę od samego początku. Z chęcią chodziłam na badania,gdyż przeprowadzał je bardzo dokładnie a przy tym był miły i delikatny.

lekarz godny polecenia każdej pacjentce.

lekarz godny polecenia każdej pacjentce.

nieznam lepszego ginekologa w plocku nie zalezy mu na kasie tylko na zdrowiu pacjenta. P.S POLECAM WSZYSTKIM!!

P.S POLECAM WSZYSTKIM!!

Od 9 ciu lat jrstem pacjentką dr Piechny i uważam go za wiarygodnego lekarza. Rok temu prowadził moją ciążę, był przy porodzie. Jestem bardzo zadowolona z opieki dr Piechny.

bardzo kiepski bieze tylko kase i nic wiecej nawet reszty nie oddaje

bardzo kiepski bieze tylko kase i nic wiecej nawet reszty nie oddaje

jako niestety do tej pory jedyny lekarz który wykrył u mnie chorobe którą można byłoby wykryć z powodzeniem dużo wcześniej i zaoszczędziłoby to wiele komplikacji i być może również poronienia które przeżyłam 2 lata temu, a dzisiaj już może bym czekała na narodziny dzidziusia, a tak czeka mnie jeszcze mam nadzieje że krótkie leczenie, zakończone z powodzeniem ciążą.