Lekarze Kluczbork

lek. dent. Barbara Lewińska-Mieszko

ulica Pułaskiego 8/1
46-200 Kluczbork

Polecam. Sprawnie i bez wielkich kolejek. Można przyjść nawet bez wcześniejszej rejestracji i nie trzeba długo czekać.

lekarz Teresa Kuleszyńska

Laryngolog

46-200 Kluczbork

Kompetentna, miła. Polecam! Wykryła u dziecka niedosłuch. Skierowała na odpowiednie badania, sama również pilnuje systematycznych kontroli syna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uprzejmej OPIEKI.
Lekarz budzi zaufanie, jest bardzo uprzejmy, dokładnie opisuje przebieg choroby, jej poziom i co ważne - ,,nie odstrasza" mówiąc, jaki styl życia i jak przyjmować leki. Szkoda, że długi jest okres oczekiwania na wizytę kolejną lub np na testy wysiłkowe.

lek. dent. Izabella Golińska-Gulewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Grunwaldzka 16/3
46-200 Kluczbork

Jesli chodzi o wykonanie uslugi naprawde polecam , natomiast z przykroscia zmieniam dentyste ze wzgledu na czas ktory musze poswiecac na oczekiwanie. Niestety przychodze prywatnie dlatego chcialbym byc obsluzony o umowionej godzinie. To nie jest NFZ. A za kazdym razem musze oczekiwac po 1.5 -2 h .

lekarz Jan Lisiakiewicz

46-200 Kluczbork

Od 2 lat mieszkam z żoną w rejonie Kluczborka. Jako lekarza rodzinnego wybraliśmy właśnie polecanego nam dr Lisiakiewicza. Jest wymagający jako lekarz: mówisz, on słucha, ale nie możesz mu przerwać, kiedy ocenia sytuację i wymyśla wszystkie opcje przypadku. To dobre, bo maksymalnie skupia się na danym problemie, szuka możliwych rozwiązań i wypisuje skierowania na różne badania oraz skierowania do specjalistów. Oczywiście nas - pacjentów rozlicza zgodnie z wymogami - z ...

lekarz Antoni Bobiński

Neurolog

Przychodnia Lekarska
Grunwaldzka 20
46-200 Kluczbork

Takiego lekarza to szukać ze świecą!!!! Wszystkie punkty do oceny na 5 PLUS. Zawsze udziela fachowej porady, pomocy z kontynuacja leczenia. Przedziały wiekowe, podstawy i przebieg schorzen u każdego /trzy generacje/ inny /wyjatkowa i nie łatwa działka medycyny/.Wyniki w leczeniu SUPER!!! Słowa UZNANIA i PODZIEKOWANIA z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI. Długoletnia pacjentka.

lekarz Grzegorz Erbert

46-200 Kluczbork

Doktorowi Grzegorzowi daję 5 gwiazdek, bo tylko tyle można maksymalnie, za całokształt pracy,podejście do pacjenta, uprzejmość,poświęcony czas,kompetencje oraz tłumaczenie choroby i leczenia.

lekarz Ireneusz Korzekwa

powiatowy szpital
M.C.Skłodowskiej
46-200 Kluczbork

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz. Zawsze poświęci czas jeśli ma się jakieś pytania - mimo że w poczekalni jest jego kolejna pacjentka. Uratował moją mamę - bardzo jej pomógł w chorobie. Z chęcią idzie się do niego na wizytę. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ireneusz Gulewicz

Waryńskiego 4
Kluczbork

Na początku minusy: 1. Fotel niezbyt nowoczesny 2. Sprzęt niekoniecznie jednorazowy (co nie znaczy, że nie sterylny, choć ta informacja może już być przestarzała, bo na ostatniej wizycie dr korzystał tylko ze sprzętu jednorazowego). Ze względu na ww. punkty nie polecam dr "damulkom". Kompetencje i kompleksowość podejścia: To lekarz, który zna się na rzeczy. Diagnozy zawsze(!) trafne, rzadko (przynajmniej w moim przypadku) używa pasków do sprawdzania PH pochwy, bo jak ...
Opinia dodana przez: Seila

lekarz Jagoda Derkowska

Zamkowa 3
46-200 Kluczbork

Pani Derkowska jest swietnym lekarzem i co najwazniejsze idealnie potrafi postawic diagnoze,byłam u niej 3 tyg temu,rozpoznała zapalenie siatkówki i skierowała do Katowic,tłumaczac wszystko,Jej diagnoze potwierdzili katowiccy Profesorowie okulistyczni,którzy mnie lecza,a mam dopiero 32l,goraco polecam pania Jagode,moja imienniczke-Jagoda Jędraik

lekarz Andrzej Jung

Internista, Lekarz rodzinny

Jagiellonka
Krasków 123b
46-200 Kluczbork

Lekarz, którego z całą pewnością mogę polecić. Leczy cała moją rodzinę od wielu lat i nawet podczas ciężkiego okresu covidu mogłam liczyć na jego pomoc. Co prawda dostanie się do niego jest z roku na rok coraz cięższe, ale jak potrzebowałam to doktor przyjął mamę w sobotę
bardzo miły lekarz , spełnił moje oczekiwania

lekarz Janusz Osmólski

Przychodnia Lekarska
Grunwaldzka 20
46-200 Kluczbork

Nie będę się rozpisywał, ale mogę powiedzieć jedno ,że ten lekarz jest z powołania. Zasługuje na wyrazy najwyższego uznania i szacunku. Będąc pacjentem obserwowałem nie tylko jak mnie traktuje ,ale innych pacjentów. Wielki takt i szacunek z jakim sie zwracał do nich świadczy o jego niezwykłości. Każdy pacjent był osobiście odprowadzany do drzwi i żegnany. Każdemu z nich tłumaczył wszystko dokladnie . Moja pierwsza wizyta byla miłym zaskoczeniem . Jego ...
Opinia dodana przez: Marek Kochan

lekarz Krystyna Pychyńska-Jasińska

Internista, Diabetolog

Centrum Terapii i Psychoedukacji Przychodnia Specjalistyczna w Kluczborku
Wolności 6
46-203 Kluczbork

Poprzednio leczyłem się w innym województwie. Mimo to miałem wysoki cukier. Pani doktor odpowiednio dobrała mi leki, skierowała do odpowiednich specjalistów /okulista, chirurg naczyniowy, zleciła regularne kontrole poziomu glukozy/. Obecnie mój poziom insuliny jest zadawalający. Polecam panią doktor!

lekarz Jolanta Flejsierowicz-Moniakowska

Podwale 4
46-200 Kluczbork

Mam nadzieję że kogoś przestrzegę przed wizytą u tej Pani. Nie wiem i już nie chcę wiedzieć z czego to wynikło ale nie rozumiem jak "lekarz" z wieloletnim doświadczeniem(by się wydawało) mógł nie zauważyć torbiela czekoladowego 5cm!TAK CENTYMETRÓW i polipa endometrialnego?!! i nie zlecając odpowiednich badań na bolesna miesiączka proponować lek przeciwból. Z samego wywiadu można podejrzewać ENDOMETRIOZĘ, którą może potwierdzić badanie!! Więc do czego doszło, że chodzimy do lekarza, ...
Opinia dodana przez: "leczona"

lek. dent. Karolina Terlecka-Szulska

Wyspiańskiego 3
46-200 Kluczbork

Bardzo miła atmosfera. Zabieg przebiegł deliaktnie i bezboleśnie, co mnie zaskoczyło, gdyż zazwyczaj podczas zabiegu u innych stomatologów odczuwałem dyskomfort. Bardzo polecam. Od samego wejścia super atmosfera!
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Iwona Beń-Skowronek

Endokrynolog dziecięcy

Endokrynolog
Ligonia 18/5
46-203 Kluczbork

Nie polecam po wejściu do gabinetu rozkazuje i jest nie miła.Najgorszy lekarz na terenie Lublina.Stanowczo odradzam
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Grażyna Szajda

Podwale 4
46-200 Kluczbork

Do doktor Szajdy chodzę ok 5lat jestem bardzo zadowolona prowadziła moją pierwszą ciąże bardzo profesjonalnie!Jest bardzo ciepłą osobą,potrafi bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć!Osobiście wcześniej chodziłam do wielu lekarzy ginekologów jednak odkąd poszłam do dr Szajdy już u innych lekarzy nie bywam!

lekarz Aldona Witek

Zamkowa 3
46-200 Kluczbork

Super Specjalistka/Okulistka i do tego bardzo sympatyczna Wszystkie badania/wyniki szczegółowo przystępnie wytłumaczyła .Piękny i bardzo dobrze wyposażony.Polecam Gabinet Dr.ALDONY Witek
Opinia dodana przez: BOGUSIA

Józef Maciołek

Dermatolog

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
Bora-Komorowskiego 1b
46-200 Kluczbork

Było powoli ale porządnie i efektywnie. Jeżeli w przyszłości znów pojawią się u mnie problemy ze skórą to wybiorę się znów do Pana.