Lekarze Pyskowice

lekarz Maria Nocek-Awramienko

44-120 Pyskowice

Niezgadzam sie z pierwszym umieszczonym tutaj komentarzem... Ja tez bylam od malenkiego dziecka u pani Dr. Awramienko. Bylam bardzo zadowolona - zarowno pod wzgledem fachowym jak i ludzkim. Byla dla Pacjentow zawsze serdecznie nastawiona i poswiecala im wiele czasu. Dzis nie ma jej juz wsrod nas, ale w pamieci na zawsze pozostanie - jako bardzo dobry lekarz.

lekarz Barbara Żygłowicz

44-120 Pyskowice

Miła sympatyczna z dużą wiedzą Pochodząca indywidualnie do każdego pacjenta Godna polecenia trudna dostępność na wizyty
Pan dr.jest godnym polecenia specjalistą, zajmuje się pacjentem fachowo , rzeczowo i konkretnie ,budzi bardzo duże zaufanie , ma profesjonalne podejście do pacjenta .
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Zbigniew Awramienko

44-120 Pyskowice

Ten lekarz to fachowiec - miły, uprzejmy i zna się na rzeczy. To moja opinia o tym lekarzu, ale sprzed wielu, wielu lat. Jaki jest obecnie - tego nie wiem, bo zmieniłam miejsce zamieszkania.

lekarz Wiesław Brentek

44-120 Pyskowice

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Opieka, konsultacja i rozmowa z Rodziną. Nie mam uwag. Z całego serca dziękuję.
Opinia dodana przez: Karol Łukasz

lekarz Robert Hawranek

Lekarz sądowy

Wojska Polskiego
Pyskowice

Doktor Hawranek jest lekarzem wzbudzającym zaufanie. Otwartym, cierpliwym i odpowiadającym spokojnie na pytania. Dodatkowo ma pozytywny stosunek do pacjenta szcerze nie rozumiem ludzi którzy piszą takie opinie o Panu doktorze, w gabinecie panuje przyjazna, luźna atmosfera. Moim zdaniem jest specjalistą wysokiej klasy, Bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta Szczerze polecam doktora! I dziękuję jeszcze raz za fachowe podejście pozdrawiam i wszystkiego dobrego!
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Klaudiusz Ogan

44-120 Pyskowice

Za pieniądze w swoim gabinecie jest uprzejmy, wszystko wysłucha miło prowadzi badanie( bylismy z dzieckiem).Z nfz jest nieuprzejmy, leniwy i powiedział żeby do niego nie chodzić, bo ma dużo pacjętów. To samo było z teściową. Materialista.
Opinia dodana przez: wioleta

lekarz Anna Huk

Otolaryngolog

44120 Pyskowice

Nie polecam z całego serca.Slyszałam od pacjentów negatywne opinie,ale to był najszybszy możliwy termin.Poszłam z prośbą po skierowanie na wymaz na obecność paciorkowca,ponieważ bardzo często mam niezwykle bolesne infekcje gardła.Pani doktor z nerwem stwierdziła,że to ona decyduje i że skierowania nie dostanę,równocześnie zapisując tabletki na poprawę odporności za 120 złotych.Czyli lepiej,żeby pacjent wydał,niż żeby spróbować wykryć przyczynę.Płacimy,ale i tak trzeba się leczyć prywatnie,bo cięzko cokolwiek uzyskać.Omijajcie ludzie,szkoda czasu.

dr Janusz Ciszewski

Chirurg urazowy

Szpital Rejonowy w Pyskowicach
44-120 Pyskowice

Przy uprzejmości w ocenie należałoby dać zero gwiazdek. To samo w tłumaczeniach choroby i leczenia, oraz kompleksowości podejścia. Ten pan nie powinien mieć w ogóle kontaktu z pacjentami, których traktuje jak zło konieczne i natrętne muchy, których należy się pozbyć (i tak ładne określenie). Jeśli można - z daleka od niego.

lekarz Jacek Awramienko

Lekarz rodzinny

Paderewskiego 11
44120 Pyskowice

Lekarz bardzo nie uprzejmy, mało kontaktowy z pacjentem, olał pacjeta totalnie. Gdy usłyszał z czym sie dzwoni powiedzial pacjentowi "A CO PAN ODEMNIE CHCE" I WIZYTA NIE TRWAŁA NAWET 2 MINUTY. ZERO ZAINTERESOWANIA PACJENTEM.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Brzoza

44-120 Pyskowice

Ta Pani stawia błędne diagnozy, przepisuje leki na nie te choroby, co należy. U mnie wykryła wadę wzoku: oko prawe: -3 cylinder +75 oś 180, oko lewe: -2,25 stwierdzając nadciśnienie w prawym oku o wartościach: Oko prawe 19 mm Hg , oko lewe 14 mm Hg , gdzie jeśli posiada pacjent nadciśnienie w oczach, to przekroczenie jest 21 mm Hg. Będąc u innego specjalisty (nie będę podawać godności, ponieważ obowiązuje ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Beata Hejduk

Radiolog

lek. dent. Alicja Elwirska-Osińska

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. med. Katarzyna Sołowiów

Psychiatra

lekarz Dariusz Cholewka