dr n. med. Władysław Stefański

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

fachowiec w 100% , usunął mi 8ke bezboleśnie w trakcie zabiegu i po zabiegu żadnego bulu , profesjonalista w swoim zawodzie

Lekarz z powołania. Bardzo dobry stomatolog. Wyrywał mi zeba. Zabieg trwał 60 minut ale nic nie bolało jak wiercił. Polecam.

bezproblemowe usunięcie ósemki, spokojna mila pani pielegniarka, polecam..........................................................................................

Lekarz z powołania. Usuwał mi siódemkę. która tkwiła głęboko. Zabieg trwał 40 minut ale nic nie bolało. Po zabiegu odpowiednie leki i możliwość kontaktu gdyby coś się działo. Polecam:)

pan doktor jest świetny w swojej pracy ma dobre podejście do każdego nawet do młodzieży . jestem bardzo zadowolona z jego pracy poświęca wystarczającą ilość czasu każdemu pacjentowi tłumaczy każdą chorobę bardzo zrozumiale.

chorobę bardzo zrozumiale.

Pan Doktor usunął mi ósemkę. Dostałam krwotoku -nie z jego winy ,ale na całe szczęście byłam w dobrych rękach. I Pan Doktor i jego asystentka Pani Marta to fachowcy :) Dziękuję.

Witam!ja już miałam 3 ósemki (i torbiel pod jedną z nich) usuniete przez niego i jeżeli bede musiała usunąc ostatnią to też bez wachania pojadę do niego!!Lekarz naprawde z powołania!!!godny polecenia!!!oby Bóg dał mu siły do długoletniego praktykowania!!!

Bardzo dobry lekarz z powołania.Miły,uprzejmy i zna się na tym co robi.Miałam do usunięcia ósemkę i nie żałuję że wybrałam właśnie jego gabinet.Pani asystentka też wspaniała i troskliwa kobieta.Co chwila pytała czy nie boli.Naprawę godny polecenia.Dziękuję

Panie doktorze, dziękuję za to, że przywrócił mi Pan wiarę w PRAWDZIWE CZŁOWIECZEŃSTWO - od niepamiętnych czasów poczułam się jako pacjentka potraktowana GODNIE i z szacunkiem. Życzę ZDROWIA i DŁUUUUUUUUUUGIEGO ŻYCIA !!!

Życzę ZDROWIA i DŁUUUUUUUUUUGIEGO ŻYCIA !!!

polecam serdecznie! Miałam komplikacje po usunięciu ósemki w innym gabinecie, za to pan dr poradził sobie z tym wzorowo-każdy następny stomatolog pytał kto mnie tak dobrze pozaszywał? Za niedługo wybieram się do niego ponownie-dwie dolne ósemki czekają:)