dr n. med. Władysław Stefański

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Wspaniały lekarz,kompetentny,fachowiec,lekarz z powołania, nikomu nie odmówi wizyty, krótki czas oczekiwania

Wspanialy doktor! Najbardziej profesjonalny doktor jakiego spotkalam. Zycze wszystkim takiego lekarza.

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista. Wykonywał mi ciężki zabieg w szpitalu- nie prywatnie, był profesjonalny, troszkę zakręcony jak wszystkie wybitne osobistości ale szybko i sprawnie wykonał zabieg usunięcia torbieli. Ma cudowne ręce stworzone do chirurgi. Już nigdy w Raciborzu nie będzie tak świetnego Doktora.

Witam, serdecznie polecam Pana doktora usuwałam u niego kilka korzeni ostatnich zębów... wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Pan doktor jest bardzo kompetentny, troszczy się o pacjentów i o ich leczenie na każdym etapie. Polecam

Tutaj muszę zaprzeczyć poprzedniej opinii, dra stefańskiego znam od 1971 roku jako mojego asystenta na katedrze chirurgii stomatologicznej w Zabrzu , i później w latach 70/80kiedy wspólnie dyżurowalismy na oddziele chirurgii szczękowej w Zabrzu nigdy nie odmawiał pomocy , to było w tamtych czasasach niemożliwe, to nie to co teraz , czekaj z bólem zęba 2 tygodnie na termin , taka jest prawda , czy ten człowiek powiedział słowo "proszę " , nie wierzę żeby dr Stefański odmówił pomocy, ale czasami pacjentowi wydaje się że jest świętą krową i lekarz musi !!! Musi jeżeli to zagraża jego życiu!!!Władku ,pozdrawiam dr eł.

No to teraz Was tutaj wszystkich rozczaruję.. Byłam dzisiaj u owego doktora bo rośnie mi 8 poziomo.. I odmówił mi usunięcia tego zęba. Powód? Bo nie. I tyle. Mam jechać do Opola bo on tego nie zrobi. Szkoda gadać.. Nie polecam!!!

zabieg przebiegł bez bólu! miałam usuwany korzeń 6 zęba -ze stanem ropnym. konkretny, kompetentny lekarz zarazem z poczuciem humoru. cena przystępna. polecam.

polecam.

bardzo dobry lekarz. miałam usuwany ząb z zatoki wszystko poszlo dobrze polecam tego lekarza

Wspaniały chirurg stomatolog, doświadczony fachowiec, a ponadto cudowny człowiek. To lekarz z powołania w 100%. Miałam u Pana doktora skomplikowany zabieg usunięcia zęba. Wszystko zostało wykonane profesjonalnie i bez żadnego bólu. Dodam jeszcze, że Pan doktor ma fantastyczne podejście do pacjenta. Polecam tego lekarza z całego serca.

Przed operacją lewego ucha musiałam mieć wyrwany korzeń z lewej strony, wiec wybralam sie do dr Stefanskiego. Opinia : jak dr Stefanski przejdzie w stan spoczynku (emerytura czy cos) to Racibórz polegnie, bo w okolicy nie ma tak dobrego specjalisty w swej dziedzinie. Polecam gorąco osobą, które "panicznie" boja sie tych spraw. Dodatkowo musze pozytywnie ocenić pania asystentke, która wspierala mnie jak małe dziecko :]