dr n. med. Władysław Stefański

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Najlepszy chirurg szczękowy. Usuwał mi chirurgicznie 2 ósemki niewyrżnięte, płaci się raz a następne kontrolne wizyty są już "w cenie", w czasie zabiegu dodaje znieczulenie jeżeli okazuje się, że jednak jakieś kłucie się tam czuje - ja tak miałam i pania asystentka cały czasw upewniała się czy coś czuję. Dentyści, którzy nie umieję sobie poradzić z wyrwaniem zęba dzwonią do niego i kierują swoich pacjentów - moja kolezanka z pracy tak miala - dentystce zostal kawalek korzenia i dzwonila do dra Stefanskiego i jej pacjentka z otwartym dziaslem do niego jechala zeby "dokonczył":)

Wspaniały chirurg!!! Najlepszy z okolic Raciborza !!! Wspaniale podszedł do zabiegu, wiedza i doświadczenie to wizytówka tego lekarza!!! co najważniejsze nie leczy dla pieniędzy i ceny zabiegów są "normalne". To prawda - jego pomoc to również bardzo kompetentna osoba, potrafi zająć się pacjentem najlepiej jak można. POLECAM!!!!!!!!

Wspaniały lekarz!!! Miałam usuwaną zatrzymaną 8- ząb mądrości, wspaniale wykonał zabieg, bardzo miły i sympatyczny.Po wizytach u innych Raciborskich chirurgów szczękowych którzy straszyli i byli bardzo niemili Pan Stefański wytłumaczył cały zabieg, pocieszył i dodał otuchy. Bardzo miła również jest Pani która towarzyszy mu przy zabiegach- naprawdę kobieta Anioł:) Zabieg trwał 30 min, a poprzedni lekarze straszyli 2,5 godzinnym zabiegiem. Faktycznie człowiek z powołaniem - leczy nie dla kasy ale dla ludzi, ma złote ręce:) Naprawdę trudny zabieg wykonał rewelacyjnie!!!! Do tego zapisał dobre leki i co ważne umożliwia bezpośredni kontakt w razie potrzeby-"gdyby się coś dział" Jestem zachwycona jego postawą i wiedzą.
Na pewno wrócę do niego gdy zajdzie potrzeba.

Fantastyczny,dobrze wykonuje pracę ;),super;)

Fantastyczny,dobrze wykonuje pracę ;),super;)

może wygląda na wielkoluda :) nie wzbudzającego zaufanie, ale jest kompetentny i sumiennie podchodzi do wykonywanych zabiegów

Tak jak piszecie jest troche dziwny jako człowiek..ale jako lekaz to rewelacja miałam wycinane torbiele na 1,2,3,górnej,zabieg ok.po troche bolało ale..mineło 10 lat od zabiegu i nadal jest wszystko super.Lekarz z powołania takich to ze świecą szukać pozdrawiam

Wspanialy czlowiek zyskujący znakomitą reputację wśród specjalistów i ma niesamowite wyczucie jesli chodzi o diagnostyke. Polecam.

Swietny fachowiec, i dobry chirurg, troche zakrecony. Na pewno nie leczy dla pieniedzy, bardziej z potrzeby serca.Polecam

Wspaniały profesjonalista dobry człowiek polecam

Wspaniały profesjonalista dobry człowiek polecam