Włodzimierz Deja

3,4
3,2
3,2
3,3

Byłam u doktora w sprawie orzeczenia stanu zdrowia...bałam się, bo nie wyglądam na chorą, a naczytałam się róznych rzeczy o takich badaniach...mam dyskopatię dwupoziomową, boli ale jakoś specjalnie to pokazuję...,lekarz mnie dokładnie zbadał i oświadczyl,że zwolnienie jest zasadne. Jesli chodzi o orzecznictwo to nie był zbyt wylewny, ale nie na tym jego rola polegala...nie komentował tylko robił swoje... myslę,że jak ktoś jest naprawdę chory to nie ma się czego bać...

Mialam zabieg u doktora Deji, bardzo dobry chirurg z profesjonalnym podejściem do pacjenta, skierowanie na dalsze leczenie w poradni chirurgicznej,wyjaśnienie problemu i kontynuacją leczenia u doktora.Wszystko w jak najlepszym pożądku.

Bardzo dobry i kompetentny chirurg. Trafiłem do doktora z powaznym uraze. Doktor Deja szybko postawil właściwą diagnoze, na miejscu zlecił badanie głowy i pilnie skierował do szpitala. Dziękuję za rzetelność, fachowość i natychmiastowe działanie. Bardzo silidne i poważne podejście do pacjenta a przedewszystkim świetny fachowiec. Bardzo mi pomógł.

Dziękuję doktorowi Deji za zabieg i pokierowanie na dalsze specjalistyczne leczenie. Chirurg z wielkim doświadczeniem. Bardzo uważny i doskonały zabiegowiec.

Doskonały, doświadczony chirurg, który mnie operował i prowadził. Leczenie chirurgiczne, profesjonalizm i wielka wiedza medyczna na najwyższym poziomie. Dziekuję za bardzo dobrą opiekę medyczną. Jan

Pełny profesjonalizm jeśli chodzi o chirurgię i wykonywane zabiegi. Kilkkrotnie doktor przeprowadzał mi zabieg. Bardzo dobry zabiegowiec, za każdym razem bylo bez bólu i bez powikłań.Polecam chirurga Deję.

Niestety nie mogę powiedzieć tego samego. Lekarz nieprzyjemny, niemiły. Nie słucha pacjenta. Nie rozpoznał u mnie choroby, twierdząc, że nic mi nie jest i dolegliwości wynikają ze złej diety. Nie widział wskazań chirurgicznych, a na prośbę by wypisał maść na ból zrobił to z wielką łaską. Dwa tygodnie później nie mogąc wytrzymać z bólu poszłam do innego chirurga, który zdiagnozował u mnie pęknięta szczelinę odbytu... Dziękuję Panu Deja za taką pomoc... sformułowanie lekarz to za dużo powiedziane.

Niestety nie mogę powiedzieć tego samego.
Lekarz nieprzyjemny, niemiły. Nie słucha pacjenta.

Profesjonalny lekarz-chirurg, trzykrotnie mialam zabieg, kazdy przeniósł oczekiwany efekt.Bardzo dziękuję i polecam chirurga Deję.

Jestem po kolejnym zabiegu u dr.W.Deji, bardzo dobry chirurg, profesjonalny w każdym calu. Zabieg, porada, leczenie na najwyższym poziomie. Dziękuję.

Znajoma była u tego "lekarza" w celu orzeczenia stanu zdrowia w ZUSie. Koleżanka choruje na depresję i ma diagnozowane zaburzenia osobowości. Lekarz wyśmiał chorobę i nie wierzył w objawy. Kpił z choroby nawet mimo płaczu koleżanki. Po wizycie stan psychiczny pogorszył się, wystąpiły myśli samobójcze i wystąpiła konieczność hospitalizacji w szpitalu psychiatrycznym. Lekarz ten zupełnie nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji wypowiadanych słów i zachowania w stosunku do pacjenta z depresją. Mógł nawet doprowadzić do próby samobójczej pacjentki. Bark temu "lekarzowi" empatii w stosunku do pacjenta, radzę go unikać.